21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівники області привітали Федерацію профспілок Вінниччини з ювілеєм Роздрукувати

25 грудня 2015 року голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник взяли участь в урочистому засіданні Президії профспілок області з нагоди 25-річчя утворення Федерації профспілок Вінницької області.

У зібранні також взяли участь голови обласних галузевих та первинних профспілкових організацій, керівники департаментів та служб регіону.

Урочисте зібрання відкрив голова Федерації профспілок області Микола Колесник. Він подякував ветеранам профспілкового руху, керівникам членських організацій, які були безпосередніми учасниками створення найчисельнішого професійного об’єднання області, поінформував про історію створення Федерації, її досягнення та подякував соціальним партнерам, іншим профспілковим об’єднанням за плідну співпрацю з розвитку соціального діалогу, забезпеченню захисту соціальних та економічних прав людини праці.

Зі словами вітання виступили голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій та голова обласної Ради Анатолій Олійник.

-Мені дуже приємно відзначити, як історику те, що ми сьогодні з вами святкуємо 25- річчя утворення незалежних профспілок Вінницької області. Переконаний в тому, що такий статус  ви отримали лише з набуттям Україною незалежності. Саме з цього часу розпочалася нова історія професійних спілок Вінниччини. Ви сьогодні демонструєте, як профспілки можуть об'єднуватись навколо основної мети – незалежності. Незалежності держави, незалежності профспілок. Нас зараз стараються роз'єднати як ззовні, так і з середини. Але та любов до рідної землі, до України, та любов і повага до тих, хто віддав своє життя за самостійність нашої країни - це найсильніше. Хотів би подякувати за таку збалансовану позицію профспілок. Переконаний, ми спільно збудуємо багату, демократичну Україну. Ми на шляху до цивілізованих, демократичних держав. І з цього шляху нас ніхто не поверне. Вітаю вас з Різдвяними і Новорічними святами. Бажаю благословіння Божого, кращої долі і удачі на цьому шляху,- підкреслив  Анатолій Олійник, вітаючи спілчан з ювілейною датою.

У ході урочистостей керівники Вінниччини вручили окремим представникам профспілкових організацій регіону Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради. А голова Федерації профспілок Вінницької області з нагоди свята низці спілчан вручив відомчі нагороди.

 

 

 

Повернутись Створено: 25 грудня 2015 року, 17:22 Переглядів: 1202

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація