Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Прогноз Богдана Гаврилишина: Україна трансформується через 15-17 років Роздрукувати

14 листопада на Вінниччину вперше завітав Богдан Гаврилишин – політолог, науковець і громадський діяч; доктор економіки та соціальних наук Університету Женеви; член Ради Світової Академії мистецтва та науки; член Римського клубу; іноземний член Національної академії наук України; радник першого Президента України, чотирьох голів Верховної Ради та трьох Прем’єр-Міністрів України. Також Богдан Дмитрович очолює Благодійний фонд свого імені.

До Вінниці пана Гаврилишина запросили голова обласної Ради Сергій Татусяк та голова постійної комісії облради Наталія Рекута, котра й організувала перебування гостя на подільській землі. Він прибув з метою презентації програми Фонду Богдана Гаврилишина «Молодь змінить Україну» та популяризації своїх книг «Дороговкази в майбутнє» та «Залишаюся українцем».

 

Найперше науковець дав прес-конференцію для місцевих журналістів та провів зустріч із представниками органів самоврядування, громадських та молодіжних організацій Вінниччини. В аудиторії до Богдана Дмитровича було багато запитань, відповіді на які – суцільні афоризми.

Ось, наприклад, як Б.Гаврилишин пояснив, чому його цікавить молодіжна політика:

– Я хочу заохотити молодих більш буйно мріяти і мати більше віри у власні сили. Якщо хочеш щось зробити – навчися, як це зробити, і зроби. Все дуже просто! Але не зачинайте справи з бізнес-плану, почніть з мрії, а потім зробіть з мрії бізнес-план, – порадив громадський діяч.

Щодо України, то політолог назвав парадоксом нинішній її соціально-економічний стан. І пояснив: Україна має надзвичайний ресурсно-економічний потенціал, надзвичайний людський капітал, добру освітню систему, але при цьому її економіка у жахливому стані.

– Швейцарія не має нічого з природних ресурсів, але має все. Тому що це вільна країна в найширшому значенні. Україні потрібна тотальна трансформація. Трохи реформи тут, трохи реформи там – не поможе. Треба міняти скрізь, і навіть систему влади, – вважає Гаврилишин.

Експерт, який за десятиліття передбачив розпад Радянського Союзу, незалежність африканських колоній тощо, дав прогноз розвитку України. Він вважає, що трансформація країни розпочнеться через 7 років і триватиме 10 років. Після чого, за словами вченого, Україна набуде 4-х характеристик розвинених європейських країн:

1) повна політична свобода (прозорість і відкритість влади); 2) певний рівень економічного добробуту всього населення; 3) соціальна справедливість; 4) симбіотичне співжиття з біосферою.

Також Богдан Дмитрович вважає, що у глобальному геополітичному значенні потрібно «міняти парадигму конкуренції на парадигму спільної праці».

Підсумовуючи зустріч з Гаврилишиним, голова обласної Ради Сергій Татусяк подякував йому за два реалізованих в області проекти за підтримки Благодійного фонду. Голова висловив сподівання і на подальшу співпрацю з ним.

– На сьогоднішній зустрічі ми отримали урок життя, урок мудрого українця, патріота, – резюмував С.Татусяк.

Наостанок Богдан Дмитрович провів для всіх охочих фото- та автографсесію.

 

 

Повернутись Створено: 14 листопада 2013 року, 19:30 Переглядів: 1243

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація