Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Прогноз Богдана Гаврилишина: Україна трансформується через 15-17 років Роздрукувати

14 листопада на Вінниччину вперше завітав Богдан Гаврилишин – політолог, науковець і громадський діяч; доктор економіки та соціальних наук Університету Женеви; член Ради Світової Академії мистецтва та науки; член Римського клубу; іноземний член Національної академії наук України; радник першого Президента України, чотирьох голів Верховної Ради та трьох Прем’єр-Міністрів України. Також Богдан Дмитрович очолює Благодійний фонд свого імені.

До Вінниці пана Гаврилишина запросили голова обласної Ради Сергій Татусяк та голова постійної комісії облради Наталія Рекута, котра й організувала перебування гостя на подільській землі. Він прибув з метою презентації програми Фонду Богдана Гаврилишина «Молодь змінить Україну» та популяризації своїх книг «Дороговкази в майбутнє» та «Залишаюся українцем».

 

Найперше науковець дав прес-конференцію для місцевих журналістів та провів зустріч із представниками органів самоврядування, громадських та молодіжних організацій Вінниччини. В аудиторії до Богдана Дмитровича було багато запитань, відповіді на які – суцільні афоризми.

Ось, наприклад, як Б.Гаврилишин пояснив, чому його цікавить молодіжна політика:

– Я хочу заохотити молодих більш буйно мріяти і мати більше віри у власні сили. Якщо хочеш щось зробити – навчися, як це зробити, і зроби. Все дуже просто! Але не зачинайте справи з бізнес-плану, почніть з мрії, а потім зробіть з мрії бізнес-план, – порадив громадський діяч.

Щодо України, то політолог назвав парадоксом нинішній її соціально-економічний стан. І пояснив: Україна має надзвичайний ресурсно-економічний потенціал, надзвичайний людський капітал, добру освітню систему, але при цьому її економіка у жахливому стані.

– Швейцарія не має нічого з природних ресурсів, але має все. Тому що це вільна країна в найширшому значенні. Україні потрібна тотальна трансформація. Трохи реформи тут, трохи реформи там – не поможе. Треба міняти скрізь, і навіть систему влади, – вважає Гаврилишин.

Експерт, який за десятиліття передбачив розпад Радянського Союзу, незалежність африканських колоній тощо, дав прогноз розвитку України. Він вважає, що трансформація країни розпочнеться через 7 років і триватиме 10 років. Після чого, за словами вченого, Україна набуде 4-х характеристик розвинених європейських країн:

1) повна політична свобода (прозорість і відкритість влади); 2) певний рівень економічного добробуту всього населення; 3) соціальна справедливість; 4) симбіотичне співжиття з біосферою.

Також Богдан Дмитрович вважає, що у глобальному геополітичному значенні потрібно «міняти парадигму конкуренції на парадигму спільної праці».

Підсумовуючи зустріч з Гаврилишиним, голова обласної Ради Сергій Татусяк подякував йому за два реалізованих в області проекти за підтримки Благодійного фонду. Голова висловив сподівання і на подальшу співпрацю з ним.

– На сьогоднішній зустрічі ми отримали урок життя, урок мудрого українця, патріота, – резюмував С.Татусяк.

Наостанок Богдан Дмитрович провів для всіх охочих фото- та автографсесію.

 

 

Повернутись Створено: 14 листопада 2013 року, 19:30 Переглядів: 1106

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація