Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Проголосовані зміни до Регламенту обласної Ради 7 скликання Роздрукувати

Восьмим питанням порядку денного позачергової 23 сесії обласної Ради депутати розглянули зміни та доповнення до Регламенту, затвердженого рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання».

Окрім внесених технічних змін, стаття 12 була доповнена словами «...,розпочинається після оголошення головуючим на засіданні і триває протягом 10 секунд після появи на табло спеціальної заставки з відліком часу та звукового супроводу».

Також були внесені зміни до статті 15 щодо порядку візування проектів рішень, після їх розгляду постійними комісіями. У випадку незгоди осіб, що візують, з редакцією окремих пунктів проекту рішення, вони візують проект з відповідним записом та подають письмові висновки, а також зауваження, зміни та доповнення, які озвучуються доповідачами у сесійній залі.

Крім того, громадянам слово для виступу в «Різному» надається за результатами прийняття процедурного рішення Радою. А результати голосування по кожному питанню порядку денного висвітлюються на екран системи «Рада» поіменно з зазначенням «за», «проти», «утримався

В главі 10 Регламенту депутати внесли зміни про запобігання корупції, врегулювання конфлікту інтересів при розгляді питань. Таким чином, у разі виникнення реального чи потенційного конфлікту інтересів у депутата, який входить до складу колегіального органу Ради (постійної комісії, президії, сесії тощо), такий депутат має невідкладно повідомити про це той колегіальний орган, в якому розглядається питання, та не має права брати участь у прийнятті рішення з відповідного питання цим колегіальним органом. Про конфлікт інтересів такої особи може заявити будь-який інший член відповідного колегіального органу або учасник засідання, якого безпосередньо стосується питання, що розглядається.

За зазначені зміни проголосували 44 депутати.

 

 

 

Повернутись Створено: 18 липня 2017 року, 14:50 Переглядів: 510

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація