4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Проголосувати за роботи 115 учасників конкурсу «Повір у себе» можна до 11 травня Роздрукувати

«Повір у себе» – під таким гаслом відбулось відкриття 25-го обласного фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями. Участь у відкритті конкурсу взяли представники обласної Ради, Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА,  обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді облдержадміністрації, обласної організації товариства Червоного Хреста, краєзнавчого музею, Вінницької єпархії Української православної церкви, центрів реабілітації «Обрій», «Гармонія», «Еверест», «Джерело», «Промінь».

– Талановита молодь заслуговує на підтримку держави у розвитку своїх творчих здібностей. Бажаю учасникам фестивалю оптимізму та натхнення, які спонукають вас до нових звершень. Нехай ваша віра у власні можливості завжди буде з вами, –  привітала учасників конкурсу перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська.

Обласний фестиваль проходить у два етапи. В першому визначаються переможці районних та міських відбіркових конкурсів. Таким чином, до другого етапу конкурсу ввійшли роботи 115 учасників конкурсів «Повір у себе». В цьому році вперше свою творчість на обласному рівні презентують 59 конкурсантів. У фестивалі беруть участь діти та молодь віком від 7 до 35 років з функціональними обмеженнями і вихованці обласних центрів соціально-психологічної реабілітації.

На виставці робіт представлені твори образотворчого та  декоративно-прикладного мистецтва, дизайнові композиції з використанням природного матеріалу, художнє фото, виготовлення в’язаних та шитих іграшок, одяг.

Відвідувачі виставки зможуть проголосувати за учасника, робота якого найбільше сподобається. Призом глядацьких симпатій буде нагороджено 35 конкурсантів та один центр соціально-психологічної реабілітації, які отримають найбільшу кількість голосів

Експозиція виставки обласного фестивалю працюватиме у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї до 11 травня. Вхід – вільний. Фінал фестивалю із врученням подарунків та дипломів переможцям відбудеться в обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. М.Садовського.

Повернутись Створено: 27 квітня 2017 року, 16:20 Переглядів: 770

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація