30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Програма «Академія лідерства» буде адаптована до потреб Вінницького регіону Роздрукувати

7 серпня в м.Вінниці на базі інструментарію програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» відбувся перший етап тренінгу «Академія лідерства».

Захід став можливим за сприяння Вінницької обласної Ради та Вінницької міської ради, при підтримці Управління Головдержслужби України у Вінницькій області, Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області.

 В роботі тренінгу взяла участь депутат обласної Ради Світлана Сулімова.

– Концепція програми «Академія лідерства» передбачає, що ефективне лідерство може суттєво підвищити результативність діяльності органу місцевого самоврядування. Лідерство – це здатність формулювати концепцію майбутнього місцевої громади та втілювати її в життя, шляхом залучення до реалізації жителів самої громади. А для цього необхідно вдосконалювати кваліфікацію місцевих керівників, – зазначила депутат.

В рамках «Академії лідерства» планується навчання груп посадових осіб та депутатів органів місцевого самоврядування. Програма буде адаптована до потреб Вінницького регіону.

 

Повернутись Створено: 8 серпня 2013 року, 16:08 Переглядів: 803

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація