Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Програма пільгового кредитування громадян спрямована на поліпшення житлових умов в області Роздрукувати

Комплексна регіональна програма пільгового довготермінового кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Вінницькій області на 2018-2022 роки, спрямована на активізацію інвестиційної діяльності у сфері іпотечного кредитування та житлового будівництва, соціально ефективного розв’язання проблеми забезпечення житлом молодих сімей, одиноких молодих громадян, учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей, педагогічних та науково-педагогічних працівників, держслужбовців і працівників бюджетної сфери. більшістю голосів депутати в сесійній залі проголосували за прийняття програми, яка розроблена на виконання Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року.

Станом на червень нинішнього року на обліку перебуває 8 тисяч 526 громадян, які потребують поліпшення житлових умов, з яких 3 301 користуються правом першочергового отримання житла та 1 313 – позачергового отримання житла.

Більшість сімей та одиноких громадян, що потребують поліпшення житлових умов, не мають можливості отримати доступ до ринку житла без бюджетної підтримки, тому проблема забезпечення житлом є дуже гострою на Вінниччині.

Реалізація програми дозволить побудувати, реконструювати, або придбати понад 10 тисяч квадратних метрів житла, що дасть змогу забезпечити житлом 171 сім’ю і скоротити кількість осіб, які перебувають на квартирному обліку. Це дасть змогу залучити в будівельну галузь 210 мільйонів гривень, забезпечити підтримку робочих місць у будівельній галузі, а також надходження податків та інших обов’язкових платежів у сумі понад 55 мільйонів гривень.

Орієнтовний обсяг коштів, який пропонується залучити на виконання програми у 2018 році, – складає понад 40 мільйонів гривень. Очікувані показники придбання житлових приміщень (квартир) або індивідуальних будинків у 2018 році  –  49, до завершення дії програми – 171.

Також затверджені окремі положення про порядок надання пільгових довготермінових кредитів громадянам на будівництво, реконструкцію і придбання житла. В положеннях передбачено формування кредитних ресурсів, умови надання та порядок оформлення кредиту, порядок погашення кредиту та відшкодування витрат на його обслуговування, умови набуття права власності на збудоване (реконструйоване) за рахунок кредиту житло.

Окрім того, депутати затвердили перелік об’єктів житлового будівництва, на які можуть спрямовуватись кошти обласного бюджету, шляхом кредитування через комунальну організацію «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» – 7-поверховий багатоквартирний житловий будинок в селі Агрономічному, два житлових будинки на 4 і 5 поверхів у селищі Стрижавці Вінницького району, 4-поверховий будинок – в місті Калинівці, 4-поверховий – в Тульчині.

Після обговорення депутати обласної Ради 52 голосами підтримали пільгове кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Вінницькій області на 2018-2022 роки.

Повернутись Створено: 28 вересня 2017 року, 13:19 Переглядів: 1559

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація