Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Програму електронного урядування буде реалізовано на Вінниччині Роздрукувати

3 червня заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко взяла участь в офіційній презентації програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP). Програма  фінансується Швейцарською Конфедерацією та буде реалізована в 2015-2019 роках у Вінницькій області та ще в трьох партнерських регіонах – Дніпропетровській, Одеській та Волинській областях.

Загальний бюджет програми EGAP становить 4,3 млн. швейцарських франків. Програма сприятиме покращенню доступу та якості адміністративних послуг, що надаються громадянам органами влади на обласному і районному рівні із використанням інструментів електронного урядування. Це допоможе скоротити час і зменшити вартість таких послуг, підвищить їх прозорість та забезпечить рівні можливості для міського і сільського населення в їх отриманні.

Презентація відбулася в  Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства за участі Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка, директора Швейцарського Бюро Співробітництва в Україні Гуідо Бельтрані, голови Державного агентства з питань електронного урядування України Олександра Риженка, заступника  голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергія Кудлаєнка, першого заступника голови Вінницької обласної державної адміністрації Андрія Гижка.

В рамках презентації був підписаний Меморандум стосовно впровадження програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) між Державним агентством з питань електронного урядування України та Швейцарським бюро співробітництва в Україні.

Повернутись Створено: 4 червня 2015 року, 16:24 Переглядів: 794

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація