Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Проходить моніторинг лікувальних закладів Східного госпітального округу Роздрукувати

У Тростянецькому районі відбулося третє засідання госпітальної ради Східного госпітального округу. У нараді взяли участь депутати обласної Ради Геннадій Мазур та член госпітальної ради Лариса Білозір.

Нагадаємо, до Східного госпітального округу місцевими радами було делеговано 19 представників з п’яти районів – Гайсинського, Бершадського, Чечельницького, Тростянецького, Теплицького, чотирьох об’єднаних територіальних громад та м. Ладижина.

Під час засідання члени госпітальної ради оглянули Тростянецьку центральну районну лікарню та заслухали доповідь головного лікаря Анатолія Гіленка щодо показників діяльності і матеріально-технічної бази лікарні. 

– Ми повинні відвідати протягом наступного місяця всі шість лікувальних закладів, які входять до складу Східного госпітального округу, – пише на своїй сторінці у соціальній мережі Лариса Білозір. – За результатами жеребкування ми відвідали вже Теплицький район, наразі ми в Тростянецькому районі, наступного тижня буде Бершадський, далі – Чечельницький та Гайсинський райони і м. Ладижин.

Загалом, субвенцією з державного бюджету на Тростянецьку центральну районну лікарню було виділено майже 2,3 млн. грн. Ця сума була спрямована на ремонт травматологічного, дитячого, терапевтичного, поліклінічного відділень, на покращення матеріально-технічної бази відділень лікарні, на реконструкцію приміщень лікувального корпусу під відділення реанімації та інтенсивної терапії, а також на придбання медичного обладнання.

– Тростянецьку районну лікарню відвідую не вперше. Нещодавно побувала у пологовому відділенні, де народилися я та мій брат. Побувала у дитячому інфекційному відділенні, яке теж мені знайоме з дитинства. Була тут і під час ремонту та процесу заміни вікон по всій лікарні, - ділиться Лариса Білозір.

Більшість медичних закладів в Україні – це малопотужні лікарні із застарілим обладнанням та відсутністю сучасного діагностичного обладнання, - говорить депутат обласної Ради Геннадій Мазур. – Тому отримати чи не отримати необхідну медичну допомогу у випадках життя і смерті, залежить від відстані до спеціалізованого відділення, наявності бензину, оснащення санітарного транспорту, цілодобової готовності медперсоналу. А госпітальні округи забезпечують надання вторинної (стаціонарної, спеціалізованої допомоги) населенню даної території.

В рамках Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад проект Тростянецької ЦРЛ був серед переліку переможців. 300 тис. грн лікарня отримала на облаштування палати для людей з інвалідністю. Тоді було закуплено жорсткий уретерореноскоп, електрокардіонраф Heart Screen 60-IKO, перфузор, шприцевий інфузіозний насос, пульсоксиметр ACCURO з визначенням індексу перфузії.

– Хоч і вже багато чого зроблено у Тростянці для надання якісної медичної допомоги, однак, вчергове переконалась, що лікарня потребує подальшого покращення матеріально-технічної бази, придбання лапороскопічної стійки, операційного стола, ремонту інших відділень, придбання матраців, білизни, тощо, – зазначила депутат обласної Ради Лариса Білозір.

Таким чином члени госпітальної ради Східного госпітального округу ознайомлюються з роботою усіх лікувальних закладів. Оцінюють їхню матеріально-технічну базу, а також кадрове забезпечення лікарень. За результатами детального аналізу стану медичної галузі у Східному госпітальному окрузі, членами ради буде підготовлений детальний план розвитку цих медичних установ.

Повернутись Створено: 9 серпня 2018 року, 12:59
Оновлено: 9 серпня 2018 року, 14:32
Переглядів: 874

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація