03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Проінспектували діяльність директора Тиврівського будинку-інтернату геріатричного профілю Роздрукувати

За результатами другого засідання комісії з проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2016 рік, було створено робочу групу, з метою перевірки діяльності директора Тиврівського будинку-інтернату геріатричного профілю Олександра Колкевича. Пропозицію про перенесення оцінки діяльності директора Тиврівського будинку-інтернату геріатричного профілю на наступне засідання та створення робочої групи внесла голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко.

Відтак,  сьогодні 16 лютого, Людмила Станіславенко у складі робочої групи виїхала до будинку-інтернату. Ознайомлювалися із діяльністю закладу депутат обласної Ради, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль, депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков, депутат обласної Ради, член комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації Юрій Яремчук,  директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна та інші члени робочої групи.

Наразі в закладі перебуває 228 підопічних, 110 з яких - прикуті до ліжка. 

В ході інспектування комісія ознайомилася із умовами перебування підопічних в будинку-інтернаті, з їхнім раціоном харчування, та з тим, як за ними доглядають. 

- Під час перевірки ми оглянули два корпуси та їдальню, - розповіла Людмила Станіславенко. – Поспілкувались з мешканцями Тиврівського геріатричного будинку-інтернату і його співробітниками. До перевірки в нас була низка питань, серед яких - незадовільне харчування, також зі слів мешканців було з’ясовано, що персонал відноситься до них неналежним чином, іноді працівники дозволяли собі насилля над пенсіонерам. Також порушувалось питання привласнення особистих речей підопічних співробітниками закладу. В ході роботи комісії приємно вразила чистота у закладі, літні люди повідомили, що за нами гарно доглядають та вчасно прибирають у кімнатах. Загалом більшість проблемних питань були вирішені. Проте, якість харчування в будинку-інтернаті так і не змінилась, над цим керівник закладу разом з профільним департаментом продовжать працювати. Окрім того, сьогодні обговорили можливість створення в інтернатному закладі підсобного господарства, що дозволить покращити харчування його підопічних. Люди похилого віку заслуговують на гідне ставлення до себе та гарні умови проживання. Тому ми продовжимо перевірки інтернатних закладів та покращуватимемо їхню роботу в цілому. 

Загалом результати перевірки можна вважати задовільними, адже підопічні знаходяться в теплих чистих кімнатах, створені умови для проведення дозвілля: телевізор, більярдний стіл, бібліотека і не менш важливим є те, що в будинку-інтернаті діє церква. 

Повернутись Створено: 16 лютого 2017 року, 18:02 Переглядів: 1744

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація