Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Проінспектували діяльність директора Тиврівського будинку-інтернату геріатричного профілю Роздрукувати

За результатами другого засідання комісії з проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2016 рік, було створено робочу групу, з метою перевірки діяльності директора Тиврівського будинку-інтернату геріатричного профілю Олександра Колкевича. Пропозицію про перенесення оцінки діяльності директора Тиврівського будинку-інтернату геріатричного профілю на наступне засідання та створення робочої групи внесла голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко.

Відтак,  сьогодні 16 лютого, Людмила Станіславенко у складі робочої групи виїхала до будинку-інтернату. Ознайомлювалися із діяльністю закладу депутат обласної Ради, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль, депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков, депутат обласної Ради, член комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації Юрій Яремчук,  директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна та інші члени робочої групи.

Наразі в закладі перебуває 228 підопічних, 110 з яких - прикуті до ліжка. 

В ході інспектування комісія ознайомилася із умовами перебування підопічних в будинку-інтернаті, з їхнім раціоном харчування, та з тим, як за ними доглядають. 

- Під час перевірки ми оглянули два корпуси та їдальню, - розповіла Людмила Станіславенко. – Поспілкувались з мешканцями Тиврівського геріатричного будинку-інтернату і його співробітниками. До перевірки в нас була низка питань, серед яких - незадовільне харчування, також зі слів мешканців було з’ясовано, що персонал відноситься до них неналежним чином, іноді працівники дозволяли собі насилля над пенсіонерам. Також порушувалось питання привласнення особистих речей підопічних співробітниками закладу. В ході роботи комісії приємно вразила чистота у закладі, літні люди повідомили, що за нами гарно доглядають та вчасно прибирають у кімнатах. Загалом більшість проблемних питань були вирішені. Проте, якість харчування в будинку-інтернаті так і не змінилась, над цим керівник закладу разом з профільним департаментом продовжать працювати. Окрім того, сьогодні обговорили можливість створення в інтернатному закладі підсобного господарства, що дозволить покращити харчування його підопічних. Люди похилого віку заслуговують на гідне ставлення до себе та гарні умови проживання. Тому ми продовжимо перевірки інтернатних закладів та покращуватимемо їхню роботу в цілому. 

Загалом результати перевірки можна вважати задовільними, адже підопічні знаходяться в теплих чистих кімнатах, створені умови для проведення дозвілля: телевізор, більярдний стіл, бібліотека і не менш важливим є те, що в будинку-інтернаті діє церква. 

Повернутись Створено: 16 лютого 2017 року, 18:02 Переглядів: 1630

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація