Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Пройде круглий стіл на тему: “Іван Богун – визначний полководець та державний діяч української нації” Роздрукувати

Запрошуємо представників ЗМІ на круглий стіл на тему: “Іван Богун – визначний полководець та державний діяч української нації”, який пройде  20 липня з 16.00 до 18.30 у актовій залі Вінницької облдержадміністрації (вул. Соборна, 70, 4-й поверх).

Учасники обговорюватимуть такі питання:

1. Іван Богун – визначний полководець і державний діяч, соратник Богдана Хмельницького, роль і значення в історії України.

2. Битва під Батогом: нові факти про участь Івана Богуна у визначній перемозі козацтва.

3. Героїчна оборона Вінниці на чолі з Іваном Богуном – регіональний аспект в бойовому шляху.

4. Перспективи вшанування на всеукраїнському та регіональному рівні, встановлення Іванові Богуну першого пам'ятника у м. Вінниці.

5. Підсумки круглого столу.
Виступи – не більше 10 хв, обговорення, питання і відповіді - до 3 хв. Ініціатором круглого столу виступив заступник голови Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Вінницькій ОДА Андрій Мельничук.

Круглий стіл проходитиме за підтримки обласної Ради, Департаменту молодіжної та соціальної політики облдержадміністрації, Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання, Громадської ради при обласній Раді та ГО «Лелеки»

Повернутись Створено: 19 липня 2017 року, 10:38
Оновлено: 19 липня 2017 року, 09:30
Переглядів: 952

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація