Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Пройде круглий стіл на тему: “Іван Богун – визначний полководець та державний діяч української нації” Роздрукувати

Запрошуємо представників ЗМІ на круглий стіл на тему: “Іван Богун – визначний полководець та державний діяч української нації”, який пройде  20 липня з 16.00 до 18.30 у актовій залі Вінницької облдержадміністрації (вул. Соборна, 70, 4-й поверх).

Учасники обговорюватимуть такі питання:

1. Іван Богун – визначний полководець і державний діяч, соратник Богдана Хмельницького, роль і значення в історії України.

2. Битва під Батогом: нові факти про участь Івана Богуна у визначній перемозі козацтва.

3. Героїчна оборона Вінниці на чолі з Іваном Богуном – регіональний аспект в бойовому шляху.

4. Перспективи вшанування на всеукраїнському та регіональному рівні, встановлення Іванові Богуну першого пам'ятника у м. Вінниці.

5. Підсумки круглого столу.
Виступи – не більше 10 хв, обговорення, питання і відповіді - до 3 хв. Ініціатором круглого столу виступив заступник голови Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Вінницькій ОДА Андрій Мельничук.

Круглий стіл проходитиме за підтримки обласної Ради, Департаменту молодіжної та соціальної політики облдержадміністрації, Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання, Громадської ради при обласній Раді та ГО «Лелеки»

Повернутись Створено: 19 липня 2017 року, 10:38
Оновлено: 19 липня 2017 року, 09:30
Переглядів: 883

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація