4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Пройде круглий стіл на тему: “Іван Богун – визначний полководець та державний діяч української нації” Роздрукувати

Запрошуємо представників ЗМІ на круглий стіл на тему: “Іван Богун – визначний полководець та державний діяч української нації”, який пройде  20 липня з 16.00 до 18.30 у актовій залі Вінницької облдержадміністрації (вул. Соборна, 70, 4-й поверх).

Учасники обговорюватимуть такі питання:

1. Іван Богун – визначний полководець і державний діяч, соратник Богдана Хмельницького, роль і значення в історії України.

2. Битва під Батогом: нові факти про участь Івана Богуна у визначній перемозі козацтва.

3. Героїчна оборона Вінниці на чолі з Іваном Богуном – регіональний аспект в бойовому шляху.

4. Перспективи вшанування на всеукраїнському та регіональному рівні, встановлення Іванові Богуну першого пам'ятника у м. Вінниці.

5. Підсумки круглого столу.
Виступи – не більше 10 хв, обговорення, питання і відповіді - до 3 хв. Ініціатором круглого столу виступив заступник голови Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Вінницькій ОДА Андрій Мельничук.

Круглий стіл проходитиме за підтримки обласної Ради, Департаменту молодіжної та соціальної політики облдержадміністрації, Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання, Громадської ради при обласній Раді та ГО «Лелеки»

Повернутись Створено: 19 липня 2017 року, 10:38
Оновлено: 19 липня 2017 року, 09:30
Переглядів: 1178

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація