Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Прокуратура Вінницької області відзначила своє 26-річчя Роздрукувати

Напередодні професійного свята представники прокуратури області відзначили День працівника прокуратури. Їх привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, начальник головного управління Національної поліції Вінницької області Юрій Педос, начальник УСБУ у Вінницькій області Володимир Пахнюк, голова обкому профспілок державних установ Любов Ковальчук, керівництво Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області, Головного управління Державної фіскальної служби та Вінницької митниці Державної фіскальної служби.

– Обласна Рада, яку я представляю, є найвищим самоврядним органом області. Всі ми спостерігаємо те, що в суспільстві є запит на законність і справедливість. І саме в сесійній залі це відчувається під час прийняття рішень та вирішення нагальних проблем, які на сьогоднішній день є в нашому житті, – виступив перед присутніми голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Тому я також дякую, що ми спільно працюємо над утвердженням принципів законності та справедливості у відношенні до кожного окремо взятого посадовця. Також хотів би подякувати за те, що ми всі несемо відповідальність в своїй щоденній роботі задля того, щоб наша країна стала в один ряд з тими цивілізованими державами, які вже давно подолали корупцію та прояви хабарництва. Вірю, що прийдешнім поколінням ми залишимо вільну незалежну правову країну, в якій дотримуються законів.

Прокурор Вінницької області В’ячеслав Соколовий виступив з промовою, у якій зазначив наступне:

– В нинішньому році зменшилась кількість зареєстрованих злочинів проти власності, в тому числі і крадіжок, вимагань, шахрайств. Скоротилась кількість злочинів, пов’язаних з порушенням правил дорожнього руху та експлуатації транспорту. Значно вищий, ніж у державі, є коефіцієнт розкриття кримінальних злочинів, що є спільною взаємодією всіх правоохоронних органів області. Загалом протягом поточного року викрито понад 100 випадків хабарництва, завершено 6 справ з ознаками злочину організованих груп та злочинних організацій. Судами ухвалено три обвинувальні вироки, якими до покарання засуджено дев’ять осіб. Завершено 22 кримінальні провадження з незаконного обігу алкоголю, 15 справ скеровано до суду. За результатами проведеної роботи з обігу вилучено понад 100 тисяч незаконно виготовлених товарів акцизної групи.

На урочистостях були вручені почесні нагороди та подяки від прокуратури області, обласної Ради та облдержадміністрації, Вінницької міської ради та профспілок держустанов області.

Вихованці Мурованокуриловецької загальноосвітньої санаторної  школи-інтернату І-ІІІ ступенів Вінницької обласної Ради, якими опікується прокуратура області, подарували присутнім на заході незабутні пісенні та віршовані привітання.

Повернутись Створено: 30 листопада 2017 року, 15:53 Переглядів: 1192

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація