Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Прокуратура Вінницької області відзначила своє 26-річчя Роздрукувати

Напередодні професійного свята представники прокуратури області відзначили День працівника прокуратури. Їх привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, начальник головного управління Національної поліції Вінницької області Юрій Педос, начальник УСБУ у Вінницькій області Володимир Пахнюк, голова обкому профспілок державних установ Любов Ковальчук, керівництво Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області, Головного управління Державної фіскальної служби та Вінницької митниці Державної фіскальної служби.

– Обласна Рада, яку я представляю, є найвищим самоврядним органом області. Всі ми спостерігаємо те, що в суспільстві є запит на законність і справедливість. І саме в сесійній залі це відчувається під час прийняття рішень та вирішення нагальних проблем, які на сьогоднішній день є в нашому житті, – виступив перед присутніми голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Тому я також дякую, що ми спільно працюємо над утвердженням принципів законності та справедливості у відношенні до кожного окремо взятого посадовця. Також хотів би подякувати за те, що ми всі несемо відповідальність в своїй щоденній роботі задля того, щоб наша країна стала в один ряд з тими цивілізованими державами, які вже давно подолали корупцію та прояви хабарництва. Вірю, що прийдешнім поколінням ми залишимо вільну незалежну правову країну, в якій дотримуються законів.

Прокурор Вінницької області В’ячеслав Соколовий виступив з промовою, у якій зазначив наступне:

– В нинішньому році зменшилась кількість зареєстрованих злочинів проти власності, в тому числі і крадіжок, вимагань, шахрайств. Скоротилась кількість злочинів, пов’язаних з порушенням правил дорожнього руху та експлуатації транспорту. Значно вищий, ніж у державі, є коефіцієнт розкриття кримінальних злочинів, що є спільною взаємодією всіх правоохоронних органів області. Загалом протягом поточного року викрито понад 100 випадків хабарництва, завершено 6 справ з ознаками злочину організованих груп та злочинних організацій. Судами ухвалено три обвинувальні вироки, якими до покарання засуджено дев’ять осіб. Завершено 22 кримінальні провадження з незаконного обігу алкоголю, 15 справ скеровано до суду. За результатами проведеної роботи з обігу вилучено понад 100 тисяч незаконно виготовлених товарів акцизної групи.

На урочистостях були вручені почесні нагороди та подяки від прокуратури області, обласної Ради та облдержадміністрації, Вінницької міської ради та профспілок держустанов області.

Вихованці Мурованокуриловецької загальноосвітньої санаторної  школи-інтернату І-ІІІ ступенів Вінницької обласної Ради, якими опікується прокуратура області, подарували присутнім на заході незабутні пісенні та віршовані привітання.

Повернутись Створено: 30 листопада 2017 року, 15:53 Переглядів: 1319

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація