03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Прокуратура Вінницької області зреагувала на звернення голови обласної Ради до Генеральної прокуратури України Роздрукувати

Надійшла відповідь від прокуратури Вінницької області на звернення голови обласної Ради Сергія Свитка від 11 вересня 2014 року за №207-05-1357 до Генеральної прокуратури України з приводу протиправних  дій, звільненого з посади, головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Власюка В.В.

У листі зазначено, що слідчим відділом міського відділу міліції до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 364 КК України.

У ході слідства, згідно з ухвалою слідчого судді Вінницького міського суду від 18 вересня 2014 року, у провадженні призначено позапланову виїзну ревізію окремих питань фінансово - господарської діяльності Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи, проведення якої доручено працівникам Державної фінансової інспекції в області, допитано ряд свідків тощо.

Наразі слідство триває, виконуються письмові вказівки прокурора, який здійснює нагляд за додержанням законів під час проведення досудового розслідування у формі процесуального керівництва, спрямовані на всебічне, повне та неупереджене дослідження обставин кримінального правопорушення.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2014 року, 12:51 Переглядів: 3721

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація