Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Прокуратура визнала, що кошти обласного бюджету для потреб оборони використовувалися з порушеннями Роздрукувати

На ім’я голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка надійшов лист виконувача обов’язків прокурора області Анатолія Максимюка щодо законності використання коштів обласного бюджету, виділених Вінницькому обласному військовому комісаріату.

Прокуратура розглянула звернення очільника обласної Ради Сергія Свитка і встановила, що “посадові особи департаменту фінансів Вінницької обласної державної адміністрації, складаючи проект рішення Вінницької обласної ради № 708 від 12.05.2014 "Про внесення змін до рішення 21 сесії обласної Ради 6 скликання від 1 лютого 2014 року № 669 "Про обласний бюджет на 2014 рік" щодо виділення Вінницькому обласному військовому комісаріату 1,9 млн. грн. для підготовки до оборони території та захисту населення від військового втручання, допустили порушення обов'язкової бюджетної класифікації, внаслідок чого 1,7 млн. грн. не могли бути використані на закупівлю бронежилетів для Вінницького батальйону територіальної оборони”.

З метою усунення вищезазначених порушень прокуратурою області було внесено подання голові Вінницької обласної державної адміністрації 01.07.2014 року. Крім того, з метою перевірки інформації щодо законності   використання   зазначених   коштів Вінницьким обласним військовим комісаріатом, звернення скеровано військовому прокурору Вінницького гарнізону.

Повідомляємо також про те, що питання про використання коштів обласного бюджету, зокрема, виділених на потреби територіальної оборони, планувалось розглянути на засіданні президії обласної Ради 26 вересня 2014 року. Звітувати з цього питання мали  керівники департаментів і управлінь Вінницької облдержадміністрації. Проте, засідання президії тоді не відбулось через відмову більшості присутніх на засіданні депутатів розглядати це питання. Крім того, на засіданні президії обласної Ради 3 жовтня цього року знову планувалось розглянути питання про використання коштів, виділених на потреби територіальної оборони. Але розгляд цього питання також було перенесено на наступне засідання президії в зв’язку із тим, що частина депутатів покинула засідання президії і вже не було кворуму.

Лише 8 жовтня цього року на черговому засіданні другого етапу президії обласної Ради, було заслухано інформацію представника обласного військового комісаріату про використання коштів обласного бюджету на придбання бронежилетів і касок. Тоді ж депутатам стало відомо, що лише наприкінці вересня бронежилети і каски були відправлені в зону бойових дій для бійців 9-го батальйону територіальної оборони Вінницької області.

Повернутись Створено: 4 листопада 2014 року, 18:37 Переглядів: 830

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація