Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Прокуратура визнала, що кошти обласного бюджету для потреб оборони використовувалися з порушеннями Роздрукувати

На ім’я голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка надійшов лист виконувача обов’язків прокурора області Анатолія Максимюка щодо законності використання коштів обласного бюджету, виділених Вінницькому обласному військовому комісаріату.

Прокуратура розглянула звернення очільника обласної Ради Сергія Свитка і встановила, що “посадові особи департаменту фінансів Вінницької обласної державної адміністрації, складаючи проект рішення Вінницької обласної ради № 708 від 12.05.2014 "Про внесення змін до рішення 21 сесії обласної Ради 6 скликання від 1 лютого 2014 року № 669 "Про обласний бюджет на 2014 рік" щодо виділення Вінницькому обласному військовому комісаріату 1,9 млн. грн. для підготовки до оборони території та захисту населення від військового втручання, допустили порушення обов'язкової бюджетної класифікації, внаслідок чого 1,7 млн. грн. не могли бути використані на закупівлю бронежилетів для Вінницького батальйону територіальної оборони”.

З метою усунення вищезазначених порушень прокуратурою області було внесено подання голові Вінницької обласної державної адміністрації 01.07.2014 року. Крім того, з метою перевірки інформації щодо законності   використання   зазначених   коштів Вінницьким обласним військовим комісаріатом, звернення скеровано військовому прокурору Вінницького гарнізону.

Повідомляємо також про те, що питання про використання коштів обласного бюджету, зокрема, виділених на потреби територіальної оборони, планувалось розглянути на засіданні президії обласної Ради 26 вересня 2014 року. Звітувати з цього питання мали  керівники департаментів і управлінь Вінницької облдержадміністрації. Проте, засідання президії тоді не відбулось через відмову більшості присутніх на засіданні депутатів розглядати це питання. Крім того, на засіданні президії обласної Ради 3 жовтня цього року знову планувалось розглянути питання про використання коштів, виділених на потреби територіальної оборони. Але розгляд цього питання також було перенесено на наступне засідання президії в зв’язку із тим, що частина депутатів покинула засідання президії і вже не було кворуму.

Лише 8 жовтня цього року на черговому засіданні другого етапу президії обласної Ради, було заслухано інформацію представника обласного військового комісаріату про використання коштів обласного бюджету на придбання бронежилетів і касок. Тоді ж депутатам стало відомо, що лише наприкінці вересня бронежилети і каски були відправлені в зону бойових дій для бійців 9-го батальйону територіальної оборони Вінницької області.

Повернутись Створено: 4 листопада 2014 року, 18:37 Переглядів: 696

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація