Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Прокуратурою області у минулому році попереджено незаконне надання земель площею 1 009 гектар Роздрукувати

­

53 депутата підтримали проект рішення «Про інформацію прокурора Вінницької області щодо результатів діяльності органів прокуратури області». З цією інформацією виступив в.о. прокурора Вінницької області  Сергій Сухоребрий.

Виступаючи Сергій Анатолійович зазначив, що органами прокуратури області упродовж 2018 року вжито низку заходів для підвищення ефективності своєї діяльності відповідно до сучасних вимог.

– В цілому забезпечено належне виконання покладених функцій, а реалізовані організаційні, практичні заходи сприяли захисту конституційних прав громадян та інтересів держави, зміцненню законності і правопорядку в регіоні, – сказав в.о. прокурора області. – Скоординованими заходами досягнуто зниження рівня злочинності з 90,5% до 80,3%  злочинів на 10 тисяч населення, або менше на 10,2% у порівнянні з 2017 роком. Зменшилась кількість особливо тяжких, тяжких кримінальних правопорушень та злочинів середньої тяжкості.

Завдяки спільним зусиллям правоохоронних органів регіону упродовж минулого року до суду скеровано 10 кримінальних проваджень про злочини у сфері земельних відносин, 26 проваджень у бюджетній сфері.

Активізовано діяльність щодо виявлення фактів хабарництва та одержання неправомірної вигоди (з 89 до 132). Загалом з початку 2018 року правоохоронними органами області за такими фактами розслідувано та скеровано до суду 58 кримінальних проваджень.

У 2018 році спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції в області складено та направлено до суду 317 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов'язаних з корупцією, за результатами судового розгляду яких до відповідальності у виді штрафу притягнуто 111 осіб.

Упродовж вказаного періоду органами прокуратури внесено 80 подань на усунення причин та умов, що сприяють корупційним проявам.

За результатами їх розгляду 8 осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності та одну особу звільнено з посади.

Вжито низку заходів щодо забезпечення нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру.

На усунення виявлених порушень законодавства внесено 295 документів прокурорського реагування, за наслідками розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто лише 162 службових особи.

Звільнено за ініціативи прокурорів 6 незаконно утримуваних осіб, скасовано та приведено у відповідність до вимог законодавства 18 актів.

Правоохоронними органами на території області затримано 10 іноземців. Прокуратурою області забезпечено своєчасне інформування Генеральної прокуратури України про факти затримання осіб, які перебувають у міжнародному розшуку. Фактів незаконного затримання осіб не встановлено.

Також на територіях іноземних держав у 2018 році затримано 14 громадян України, які перебували у міжнародному розшуку та стосовно яких через прокуратуру області судами та правоохоронними органами Вінниччини направлялися до Міністерства юстиції України та МЮУ та Генеральної прокуратури України матеріали екстрадиції про видачу осіб до України для притягнення до кримінальної відповідальності

Захищаючи інтереси держави в судах органами прокуратури області у 2018 році активізовано представницьку діяльність.

Першочергову увагу у сфері представницької діяльності звернуто на захист інтересів держави та територіальних громад у бюджетній, земельній сферах, а також з питань державної та комунальної власності.

Загалом у минулому році з метою захисту інтересів держави органами прокуратури області заявлено позовів на 429 млн грн, задоволено 211 позовів на 615 млн гривень. Судових рішень виконано на 428 млн гривень. Повернуто та попереджено незаконне надання земель площею 1 009 гектар.

У сфері державної та комунальної власності задоволено 15 позовів на суму 28 млн грн, ще 3 справи на суму 20 млн грн перебувають на розгляді суду. Судових рішень виконано майже на 70 мільйонів гривень.

 

 

 

 

Повернутись Створено: 5 березня 2019 року, 13:00 Переглядів: 317

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація