Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Прокурорів Вінницької області привітали із професійним святом Роздрукувати

З огляду на роль органів прокуратури України у зміцненні законності, захисту прав людини, Указом Президента України від 02.11.2000 року встановлено професійне свято - День працівників прокуратури - 1 грудня.

Відтак, вчора у Вінницькій обласній прокуратурі відбулися урочисті заходи присвячені Дню працівників прокуратури.

З професійним святом прокурорів області привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, а також керівники судів та правоохоронних органів Вінниччини.

- Бажаю вам й надалі натхненої роботи, а також об’єктивності в служінні українському народу, - звернувся з вітальним словом до присутніх Анатолій Олійник.

Також голова обласної Ради побажав всім працівникам прокуратури та їх рідним миру, міцного здоров’я, упевненості в завтрашньому дні, любові, родинного щастя і успіхів у служінні Україні. 

В ході урочистостей окремих працівників прокуратури Вінницької області згідно наказу Генерального прокурора України нагородили нагрудними знаками та  вручили Почесні грамотами обласної Ради та облдержадміністрації.  

 

Повернутись Створено: 2 грудня 2016 року, 09:18 Переглядів: 795

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація