Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Прокурорів Вінницької області привітали із професійним святом Роздрукувати

З огляду на роль органів прокуратури України у зміцненні законності, захисту прав людини, Указом Президента України від 02.11.2000 року встановлено професійне свято - День працівників прокуратури - 1 грудня.

Відтак, вчора у Вінницькій обласній прокуратурі відбулися урочисті заходи присвячені Дню працівників прокуратури.

З професійним святом прокурорів області привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, а також керівники судів та правоохоронних органів Вінниччини.

- Бажаю вам й надалі натхненої роботи, а також об’єктивності в служінні українському народу, - звернувся з вітальним словом до присутніх Анатолій Олійник.

Також голова обласної Ради побажав всім працівникам прокуратури та їх рідним миру, міцного здоров’я, упевненості в завтрашньому дні, любові, родинного щастя і успіхів у служінні Україні. 

В ході урочистостей окремих працівників прокуратури Вінницької області згідно наказу Генерального прокурора України нагородили нагрудними знаками та  вручили Почесні грамотами обласної Ради та облдержадміністрації.  

 

Повернутись Створено: 2 грудня 2016 року, 09:18 Переглядів: 943

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація