Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Прокурорів Вінницької області привітали із професійним святом Роздрукувати

З огляду на роль органів прокуратури України у зміцненні законності, захисту прав людини, Указом Президента України від 02.11.2000 року встановлено професійне свято - День працівників прокуратури - 1 грудня.

Відтак, вчора у Вінницькій обласній прокуратурі відбулися урочисті заходи присвячені Дню працівників прокуратури.

З професійним святом прокурорів області привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, а також керівники судів та правоохоронних органів Вінниччини.

- Бажаю вам й надалі натхненої роботи, а також об’єктивності в служінні українському народу, - звернувся з вітальним словом до присутніх Анатолій Олійник.

Також голова обласної Ради побажав всім працівникам прокуратури та їх рідним миру, міцного здоров’я, упевненості в завтрашньому дні, любові, родинного щастя і успіхів у служінні Україні. 

В ході урочистостей окремих працівників прокуратури Вінницької області згідно наказу Генерального прокурора України нагородили нагрудними знаками та  вручили Почесні грамотами обласної Ради та облдержадміністрації.  

 

Повернутись Створено: 2 грудня 2016 року, 09:18 Переглядів: 821

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація