Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Промисловість області Роздрукувати

У Турбові запустили пелетний завод

У смт Турбові Липовецького району запрацював новий завод з виробництва паливних пелетів «Він-Пелета». 24 жовтня відбувся урочистий запуск виробничої лінії першої черги заводу. З цієї нагоди на завод завітали голова Вінницької облдержадміністрації Микола Джига, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, народний депутат України Григорій Калетнік, голови райдержадміністрацій та представники компанії-інвестора.

Інвестором заводу є одна з найбільших в Україні інвестиційних груп «Смарт-Холдинг», яка практикується у сферах нафтогазу, суднобудування, нерухомості та сільського господарства.
Як зазначив генеральний директор «Смарт-Холдингу» Олексій Пертін, завод стане першим пілотним проектом у масштабній програмі використання потенціалу України у виробництві біологічного палива. Потужність «Він-Пелети», який перероблятиме солому, – 150 тис. тонн на рік.
Микола Джига нагадав, що Вінниччина очолює рейтинг регіонів України з енергоефективності.
– В області існує програма з енергозбереження – це утеплення фасадів, заміна котельного господарства, заміна вікон на теплозберігаючі, а також запровадження джерел альтернативного опалення, – зазначив голова ОДА.
Він додав, що потужний завод з виробництва пелетів – ще один значний крок до енергетичної незалежності регіону.

Довідка: Пелети (паливні гранули) – біопаливо, що отримується з торфу, деревних відходів та відходів сільського господарства. Являє собою циліндричні гранули стандартного розміру. Виробництво паливних гранул почалося в 1947 році.

Повернутись Створено: 24 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1562

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація