Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Промисловість області Роздрукувати

У Турбові запустили пелетний завод

У смт Турбові Липовецького району запрацював новий завод з виробництва паливних пелетів «Він-Пелета». 24 жовтня відбувся урочистий запуск виробничої лінії першої черги заводу. З цієї нагоди на завод завітали голова Вінницької облдержадміністрації Микола Джига, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, народний депутат України Григорій Калетнік, голови райдержадміністрацій та представники компанії-інвестора.

Інвестором заводу є одна з найбільших в Україні інвестиційних груп «Смарт-Холдинг», яка практикується у сферах нафтогазу, суднобудування, нерухомості та сільського господарства.
Як зазначив генеральний директор «Смарт-Холдингу» Олексій Пертін, завод стане першим пілотним проектом у масштабній програмі використання потенціалу України у виробництві біологічного палива. Потужність «Він-Пелети», який перероблятиме солому, – 150 тис. тонн на рік.
Микола Джига нагадав, що Вінниччина очолює рейтинг регіонів України з енергоефективності.
– В області існує програма з енергозбереження – це утеплення фасадів, заміна котельного господарства, заміна вікон на теплозберігаючі, а також запровадження джерел альтернативного опалення, – зазначив голова ОДА.
Він додав, що потужний завод з виробництва пелетів – ще один значний крок до енергетичної незалежності регіону.

Довідка: Пелети (паливні гранули) – біопаливо, що отримується з торфу, деревних відходів та відходів сільського господарства. Являє собою циліндричні гранули стандартного розміру. Виробництво паливних гранул почалося в 1947 році.

Повернутись Створено: 24 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1333

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація