Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Промисловість регіону Роздрукувати

Сергій Татусяк відвідав меблеву фабрику «ЛісМайстер»

7 лютого в рамках робочого візиту до Чечельницького району голова обласної Ради Сергій Татусяк відвідав меблеву фабрику «ЛісМайстер» (м.Чечельник). Він ознайомився із процесом виробництва, умовами праці робітників та особливостями менеджменту підприємства.

Як повідомив заступник директора фабрики Олександр Овчар, за 8 років існування підприємства воно розширилося до 2-х виробничих цехів. Перший – щитовий, де виготовляється меблевий щит зі зрощених дерев’яних елементів (заготовок), знаходиться в с.Ободівка Тростянецького району; другий – меблевий, де здійснюється безпосередньо виробництво меблевих деталей, фарбування і складання меблів, знаходиться в м.Чечельник.
– На сьогодні у нас працюють майже 150 робітників, які мають середню зарплату у 2,5 тисячі гривень. Ми маємо 40 фірмових магазинів – по одному у кожному обласному центрі та кілька у Києві та Росії, – розповів Олександр Овчар.
Він додав, що фабрика активно просувається на європейський ринок, зокрема, шляхом співпраці з однією з найбільших компаній у світі - ІКЕА. Меблі МФ «ЛісМайстер» користуються популярністю головним чином через свою екологічність, адже виготовлені на 100% з масиву натурального дерева (дуб, ясен, черешня). Сировину фабрика закуповує у місцевого лісництва на території Чечельницького, Тростянецького та Бершадського районів.

 

Як повідомив начальник обласного управління лісового господарства Анатолій Бондар, для лісгоспів це вигідна співпраця, яка дозволяє не думати про експорт, а на місці збувати технологічну деревину, якої область заготовляє на рік близько 300 тисяч кубометрів.
Завершивши відвідини фабрики, Сергій Татусяк назвав її підприємством європейського зразка із конкурентною продукцією.
– Це одне з найкращих підприємств не тільки області, а й України. Його продукція здатна конкурувати з європейськими виробниками. А головне, що воно дає людям робочі місця та надходження до бюджету, – прокоментував Сергій Татусяк.
Також, як наголосили керівники району, окрім старанної сплати податків, МФ «ЛісМайстер» активно підтримує соціальну сферу Чечельниччини.

Повернутись Створено: 8 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 954

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація