Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Промисловість регіону Роздрукувати

Сергій Татусяк відвідав меблеву фабрику «ЛісМайстер»

7 лютого в рамках робочого візиту до Чечельницького району голова обласної Ради Сергій Татусяк відвідав меблеву фабрику «ЛісМайстер» (м.Чечельник). Він ознайомився із процесом виробництва, умовами праці робітників та особливостями менеджменту підприємства.

Як повідомив заступник директора фабрики Олександр Овчар, за 8 років існування підприємства воно розширилося до 2-х виробничих цехів. Перший – щитовий, де виготовляється меблевий щит зі зрощених дерев’яних елементів (заготовок), знаходиться в с.Ободівка Тростянецького району; другий – меблевий, де здійснюється безпосередньо виробництво меблевих деталей, фарбування і складання меблів, знаходиться в м.Чечельник.
– На сьогодні у нас працюють майже 150 робітників, які мають середню зарплату у 2,5 тисячі гривень. Ми маємо 40 фірмових магазинів – по одному у кожному обласному центрі та кілька у Києві та Росії, – розповів Олександр Овчар.
Він додав, що фабрика активно просувається на європейський ринок, зокрема, шляхом співпраці з однією з найбільших компаній у світі - ІКЕА. Меблі МФ «ЛісМайстер» користуються популярністю головним чином через свою екологічність, адже виготовлені на 100% з масиву натурального дерева (дуб, ясен, черешня). Сировину фабрика закуповує у місцевого лісництва на території Чечельницького, Тростянецького та Бершадського районів.

 

Як повідомив начальник обласного управління лісового господарства Анатолій Бондар, для лісгоспів це вигідна співпраця, яка дозволяє не думати про експорт, а на місці збувати технологічну деревину, якої область заготовляє на рік близько 300 тисяч кубометрів.
Завершивши відвідини фабрики, Сергій Татусяк назвав її підприємством європейського зразка із конкурентною продукцією.
– Це одне з найкращих підприємств не тільки області, а й України. Його продукція здатна конкурувати з європейськими виробниками. А головне, що воно дає людям робочі місця та надходження до бюджету, – прокоментував Сергій Татусяк.
Також, як наголосили керівники району, окрім старанної сплати податків, МФ «ЛісМайстер» активно підтримує соціальну сферу Чечельниччини.

Повернутись Створено: 8 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 1057

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація