Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Промисловість регіону Роздрукувати

Сергій Татусяк відвідав меблеву фабрику «ЛісМайстер»

7 лютого в рамках робочого візиту до Чечельницького району голова обласної Ради Сергій Татусяк відвідав меблеву фабрику «ЛісМайстер» (м.Чечельник). Він ознайомився із процесом виробництва, умовами праці робітників та особливостями менеджменту підприємства.

Як повідомив заступник директора фабрики Олександр Овчар, за 8 років існування підприємства воно розширилося до 2-х виробничих цехів. Перший – щитовий, де виготовляється меблевий щит зі зрощених дерев’яних елементів (заготовок), знаходиться в с.Ободівка Тростянецького району; другий – меблевий, де здійснюється безпосередньо виробництво меблевих деталей, фарбування і складання меблів, знаходиться в м.Чечельник.
– На сьогодні у нас працюють майже 150 робітників, які мають середню зарплату у 2,5 тисячі гривень. Ми маємо 40 фірмових магазинів – по одному у кожному обласному центрі та кілька у Києві та Росії, – розповів Олександр Овчар.
Він додав, що фабрика активно просувається на європейський ринок, зокрема, шляхом співпраці з однією з найбільших компаній у світі - ІКЕА. Меблі МФ «ЛісМайстер» користуються популярністю головним чином через свою екологічність, адже виготовлені на 100% з масиву натурального дерева (дуб, ясен, черешня). Сировину фабрика закуповує у місцевого лісництва на території Чечельницького, Тростянецького та Бершадського районів.

 

Як повідомив начальник обласного управління лісового господарства Анатолій Бондар, для лісгоспів це вигідна співпраця, яка дозволяє не думати про експорт, а на місці збувати технологічну деревину, якої область заготовляє на рік близько 300 тисяч кубометрів.
Завершивши відвідини фабрики, Сергій Татусяк назвав її підприємством європейського зразка із конкурентною продукцією.
– Це одне з найкращих підприємств не тільки області, а й України. Його продукція здатна конкурувати з європейськими виробниками. А головне, що воно дає людям робочі місця та надходження до бюджету, – прокоментував Сергій Татусяк.
Також, як наголосили керівники району, окрім старанної сплати податків, МФ «ЛісМайстер» активно підтримує соціальну сферу Чечельниччини.

Повернутись Створено: 8 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 917

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація