Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Промоція Роздрукувати

Володимир Мережко: «Зовнішньоторговельний оборот Вінниччини – позитивний»

15 лютого начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції виконавчого апарату обласної Ради Володимир Мережко дав прес-конференцію для місцевих ЗМІ. Він поінформував представників мас-медіа про міжнародну діяльність, яку наразі здійснює Вінницька обласна Рада та облдержадміністрація.

Зокрема, щодо економічних показників, В.Мережко наголосив, що Вінниччина входить до п’ятірки областей, які мають позитивне сальдо протягом п’яти останніх років. Для прикладу, зовнішньоторговельний оборот Вінниччини склав 1 млрд. 46 млн. дол. США. Обсяги експорту товарів за 2011р. становили 661,7 млн. дол. США і збільшились, порівняно з 2010р., на 16,8%; обсяги імпорту склали 384,6 млн. дол. і збільшились на 11,5% (детальнішу інформацію дивіться нижче).
Володимир Мережко зазначив, що одним з найважливіших партнерів Вінниччини в експорті товарів була і залишається Російська Федерація. Крім того, значна доля в експортних поставках належить Польщі, Німеччині, Білорусі, Туреччині, Казахстану та ін. Серед торговельних партнерів країн СНД експортні поставки найбільше зросли до Азербайджану, Вірменії, Казахстану, Киргизстану, Молдови та Узбекистану. Серед країн ЄС експортні поставки значно збільшились до Бельгії, Болгарії, Великої Британії, Естонії, Іспанії, Німеччини, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччини та Франції.
Начальник відділу наголосив на важливості для області підписання договору про створення єврорегіону «Дністер», яке відбулося 2 лютого цього року.
– Це надасть новий поштовх для залучення іноземних інвестицій та міжнародної фінансової допомоги для нашої області, – зазначив В.Мережко.
Він наголосив, що у зовнішньополітичному векторі Вінниччина буде співпрацювати з усіма партнерами, отримуючи від кожного з них для себе позитивний міжнародний досвід.

Інформацію про зовнішньоекономічну діяльність Вінниччини дивіться тут:

Повернутись Створено: 16 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 943

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація