Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Промоція Роздрукувати

Володимир Мережко: «Зовнішньоторговельний оборот Вінниччини – позитивний»

15 лютого начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції виконавчого апарату обласної Ради Володимир Мережко дав прес-конференцію для місцевих ЗМІ. Він поінформував представників мас-медіа про міжнародну діяльність, яку наразі здійснює Вінницька обласна Рада та облдержадміністрація.

Зокрема, щодо економічних показників, В.Мережко наголосив, що Вінниччина входить до п’ятірки областей, які мають позитивне сальдо протягом п’яти останніх років. Для прикладу, зовнішньоторговельний оборот Вінниччини склав 1 млрд. 46 млн. дол. США. Обсяги експорту товарів за 2011р. становили 661,7 млн. дол. США і збільшились, порівняно з 2010р., на 16,8%; обсяги імпорту склали 384,6 млн. дол. і збільшились на 11,5% (детальнішу інформацію дивіться нижче).
Володимир Мережко зазначив, що одним з найважливіших партнерів Вінниччини в експорті товарів була і залишається Російська Федерація. Крім того, значна доля в експортних поставках належить Польщі, Німеччині, Білорусі, Туреччині, Казахстану та ін. Серед торговельних партнерів країн СНД експортні поставки найбільше зросли до Азербайджану, Вірменії, Казахстану, Киргизстану, Молдови та Узбекистану. Серед країн ЄС експортні поставки значно збільшились до Бельгії, Болгарії, Великої Британії, Естонії, Іспанії, Німеччини, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччини та Франції.
Начальник відділу наголосив на важливості для області підписання договору про створення єврорегіону «Дністер», яке відбулося 2 лютого цього року.
– Це надасть новий поштовх для залучення іноземних інвестицій та міжнародної фінансової допомоги для нашої області, – зазначив В.Мережко.
Він наголосив, що у зовнішньополітичному векторі Вінниччина буде співпрацювати з усіма партнерами, отримуючи від кожного з них для себе позитивний міжнародний досвід.

Інформацію про зовнішньоекономічну діяльність Вінниччини дивіться тут:

Повернутись Створено: 16 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 930

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація