Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Промоція Роздрукувати

Володимир Мережко: «Зовнішньоторговельний оборот Вінниччини – позитивний»

15 лютого начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції виконавчого апарату обласної Ради Володимир Мережко дав прес-конференцію для місцевих ЗМІ. Він поінформував представників мас-медіа про міжнародну діяльність, яку наразі здійснює Вінницька обласна Рада та облдержадміністрація.

Зокрема, щодо економічних показників, В.Мережко наголосив, що Вінниччина входить до п’ятірки областей, які мають позитивне сальдо протягом п’яти останніх років. Для прикладу, зовнішньоторговельний оборот Вінниччини склав 1 млрд. 46 млн. дол. США. Обсяги експорту товарів за 2011р. становили 661,7 млн. дол. США і збільшились, порівняно з 2010р., на 16,8%; обсяги імпорту склали 384,6 млн. дол. і збільшились на 11,5% (детальнішу інформацію дивіться нижче).
Володимир Мережко зазначив, що одним з найважливіших партнерів Вінниччини в експорті товарів була і залишається Російська Федерація. Крім того, значна доля в експортних поставках належить Польщі, Німеччині, Білорусі, Туреччині, Казахстану та ін. Серед торговельних партнерів країн СНД експортні поставки найбільше зросли до Азербайджану, Вірменії, Казахстану, Киргизстану, Молдови та Узбекистану. Серед країн ЄС експортні поставки значно збільшились до Бельгії, Болгарії, Великої Британії, Естонії, Іспанії, Німеччини, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччини та Франції.
Начальник відділу наголосив на важливості для області підписання договору про створення єврорегіону «Дністер», яке відбулося 2 лютого цього року.
– Це надасть новий поштовх для залучення іноземних інвестицій та міжнародної фінансової допомоги для нашої області, – зазначив В.Мережко.
Він наголосив, що у зовнішньополітичному векторі Вінниччина буде співпрацювати з усіма партнерами, отримуючи від кожного з них для себе позитивний міжнародний досвід.

Інформацію про зовнішньоекономічну діяльність Вінниччини дивіться тут:

Повернутись Створено: 16 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 907

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація