Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

ПРООН нагородила дітей за ідеї з енергоефективності Роздрукувати

14 січня заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко взяла участь у відкритті виставки конкурсу дитячого малюнку на тему «Енергоефективність та енергозбереження». А також у церемонії нагородження переможців конкурсу, який проводився серед учнів 3-11 класів шкіл області протягом листопада-грудня 2013 року.

Цей конкурс був організований в рамках Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ». Загалом на конкурс надійшло 94 роботи.

1 місце виборола учениця 7 класу Мартинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (с.Біликівці, Жмеринський район) Юлія Якушева.

2 місце у віковій категорії до 11 років посіла учениця Ямпільської школи-гімназії №3 Схаплок Аделіна, а у віковій категорії від 12 до 17 років – учениця Удицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (с.Удич, Теплицький район) Анастасія Шпетна.

3 місце в категорії від 7 до 11 років дісталося учениці Уланівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (с.Воробіївка, Хмільницький р-н) Діані Паршивлюк. У категорії від 11 до 13 років – учениці Чернятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (с.Чернятин, Жмеринський р-н) Вікторії Никитюк. У категорії від 13 до 17 років – учениці Вінницької ЗОШ І – ІІІ ступенів № 16 Анні Вівчар.

Переможці отримали цінні призи та грамоти.

Нагадаємо, проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», який реалізує Європейська Комісія та Програма розвитку ООН, працює у Вінницькій області з 2007 року.

Під час першого етапу (2007-2011 роки) в територіальних громадах області був реалізований 41 міні-проект на суму 6 мільйонів 845 тисяч гривень. Відповідно до напрямів роботи програми, кошти вкладалися у енергозберігаючі технології, екологію, охорону здоров’я, ЖКГ та місцевий транспорт.

З 2011 року на Вінниччині стартував ІІ етап проекту, який спрямований на вирішення актуальних проблем територіальних громад Вінниччини та фінансову підтримку соціального розвитку територій.

Попередній бюджет проекту для області на 2011-14 рр. становить 400 тис. доларів. Серед новацій другого етапу проекту – напрямок «Підтримка економічних ініціатив громади». 

Повернутись Створено: 14 січня 2014 року, 17:56 Переглядів: 1197

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація