Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

ПРООН нагородила дітей за ідеї з енергоефективності Роздрукувати

14 січня заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко взяла участь у відкритті виставки конкурсу дитячого малюнку на тему «Енергоефективність та енергозбереження». А також у церемонії нагородження переможців конкурсу, який проводився серед учнів 3-11 класів шкіл області протягом листопада-грудня 2013 року.

Цей конкурс був організований в рамках Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ». Загалом на конкурс надійшло 94 роботи.

1 місце виборола учениця 7 класу Мартинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (с.Біликівці, Жмеринський район) Юлія Якушева.

2 місце у віковій категорії до 11 років посіла учениця Ямпільської школи-гімназії №3 Схаплок Аделіна, а у віковій категорії від 12 до 17 років – учениця Удицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (с.Удич, Теплицький район) Анастасія Шпетна.

3 місце в категорії від 7 до 11 років дісталося учениці Уланівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (с.Воробіївка, Хмільницький р-н) Діані Паршивлюк. У категорії від 11 до 13 років – учениці Чернятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (с.Чернятин, Жмеринський р-н) Вікторії Никитюк. У категорії від 13 до 17 років – учениці Вінницької ЗОШ І – ІІІ ступенів № 16 Анні Вівчар.

Переможці отримали цінні призи та грамоти.

Нагадаємо, проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», який реалізує Європейська Комісія та Програма розвитку ООН, працює у Вінницькій області з 2007 року.

Під час першого етапу (2007-2011 роки) в територіальних громадах області був реалізований 41 міні-проект на суму 6 мільйонів 845 тисяч гривень. Відповідно до напрямів роботи програми, кошти вкладалися у енергозберігаючі технології, екологію, охорону здоров’я, ЖКГ та місцевий транспорт.

З 2011 року на Вінниччині стартував ІІ етап проекту, який спрямований на вирішення актуальних проблем територіальних громад Вінниччини та фінансову підтримку соціального розвитку територій.

Попередній бюджет проекту для області на 2011-14 рр. становить 400 тис. доларів. Серед новацій другого етапу проекту – напрямок «Підтримка економічних ініціатив громади». 

Повернутись Створено: 14 січня 2014 року, 17:56 Переглядів: 1033

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація