30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

ПРООН нагородила дітей за ідеї з енергоефективності Роздрукувати

14 січня заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко взяла участь у відкритті виставки конкурсу дитячого малюнку на тему «Енергоефективність та енергозбереження». А також у церемонії нагородження переможців конкурсу, який проводився серед учнів 3-11 класів шкіл області протягом листопада-грудня 2013 року.

Цей конкурс був організований в рамках Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ». Загалом на конкурс надійшло 94 роботи.

1 місце виборола учениця 7 класу Мартинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (с.Біликівці, Жмеринський район) Юлія Якушева.

2 місце у віковій категорії до 11 років посіла учениця Ямпільської школи-гімназії №3 Схаплок Аделіна, а у віковій категорії від 12 до 17 років – учениця Удицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (с.Удич, Теплицький район) Анастасія Шпетна.

3 місце в категорії від 7 до 11 років дісталося учениці Уланівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (с.Воробіївка, Хмільницький р-н) Діані Паршивлюк. У категорії від 11 до 13 років – учениці Чернятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (с.Чернятин, Жмеринський р-н) Вікторії Никитюк. У категорії від 13 до 17 років – учениці Вінницької ЗОШ І – ІІІ ступенів № 16 Анні Вівчар.

Переможці отримали цінні призи та грамоти.

Нагадаємо, проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», який реалізує Європейська Комісія та Програма розвитку ООН, працює у Вінницькій області з 2007 року.

Під час першого етапу (2007-2011 роки) в територіальних громадах області був реалізований 41 міні-проект на суму 6 мільйонів 845 тисяч гривень. Відповідно до напрямів роботи програми, кошти вкладалися у енергозберігаючі технології, екологію, охорону здоров’я, ЖКГ та місцевий транспорт.

З 2011 року на Вінниччині стартував ІІ етап проекту, який спрямований на вирішення актуальних проблем територіальних громад Вінниччини та фінансову підтримку соціального розвитку територій.

Попередній бюджет проекту для області на 2011-14 рр. становить 400 тис. доларів. Серед новацій другого етапу проекту – напрямок «Підтримка економічних ініціатив громади». 

Повернутись Створено: 14 січня 2014 року, 17:56 Переглядів: 1117

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація