Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

ПРООН нагородила дітей за ідеї з енергоефективності Роздрукувати

14 січня заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко взяла участь у відкритті виставки конкурсу дитячого малюнку на тему «Енергоефективність та енергозбереження». А також у церемонії нагородження переможців конкурсу, який проводився серед учнів 3-11 класів шкіл області протягом листопада-грудня 2013 року.

Цей конкурс був організований в рамках Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ». Загалом на конкурс надійшло 94 роботи.

1 місце виборола учениця 7 класу Мартинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (с.Біликівці, Жмеринський район) Юлія Якушева.

2 місце у віковій категорії до 11 років посіла учениця Ямпільської школи-гімназії №3 Схаплок Аделіна, а у віковій категорії від 12 до 17 років – учениця Удицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (с.Удич, Теплицький район) Анастасія Шпетна.

3 місце в категорії від 7 до 11 років дісталося учениці Уланівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (с.Воробіївка, Хмільницький р-н) Діані Паршивлюк. У категорії від 11 до 13 років – учениці Чернятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (с.Чернятин, Жмеринський р-н) Вікторії Никитюк. У категорії від 13 до 17 років – учениці Вінницької ЗОШ І – ІІІ ступенів № 16 Анні Вівчар.

Переможці отримали цінні призи та грамоти.

Нагадаємо, проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», який реалізує Європейська Комісія та Програма розвитку ООН, працює у Вінницькій області з 2007 року.

Під час першого етапу (2007-2011 роки) в територіальних громадах області був реалізований 41 міні-проект на суму 6 мільйонів 845 тисяч гривень. Відповідно до напрямів роботи програми, кошти вкладалися у енергозберігаючі технології, екологію, охорону здоров’я, ЖКГ та місцевий транспорт.

З 2011 року на Вінниччині стартував ІІ етап проекту, який спрямований на вирішення актуальних проблем територіальних громад Вінниччини та фінансову підтримку соціального розвитку територій.

Попередній бюджет проекту для області на 2011-14 рр. становить 400 тис. доларів. Серед новацій другого етапу проекту – напрямок «Підтримка економічних ініціатив громади». 

Повернутись Створено: 14 січня 2014 року, 17:56 Переглядів: 1064

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація