24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Пропонують запровадити відзнаку «Патріот Вітчизни» Роздрукувати

9 серпня пройшло засідання круглого столу  щодо проекту Положення про відзнаку обласної Ради «За заслуги перед Вінниччиною» для нагородження учасників АТО, волонтерів, підприємців та благодійників. Обговорювали доцільність запровадження у Вінницькій області спеціальної відзнаки обласної Ради та облдержадміністрації  «Патріот Вітчизни».

Участь у круглому столі взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації  Олександр Крученюк, начальник відділу допомоги учасникам АТО Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації  Андрій Грачов, голова Громадської ради при облдержадміністрації Пилип Продиус, військовий комісар Вінницького об’єднаного військкомату Олександр Данилюк,  представник військової частини 3008 Валентин Шум,  військовий комісар Вінницького районного військкомату, голова правління БО «БФ «Об’єднання волонтерів Вінниччини»  Марія Стебелева, голова ГО Учасників АТО у Вінницькій області Анатолій Боженко, голова ГО «Спілка офіцерів силових структур та інших військових формувань Володимир Новак,  голова ГО «Вінницький союз учасників АТО» Роман Смішний,  представник Вінницького об’єднання «Інваліди Чорнобиля» Валерій Проценко, голова ГО «Патріот Вітчизни» Віктор Мєзєнев.

З презентацією проекту виступив керівник комітету з допомоги ветеранам АТО при Громадській раді Олег Горобець.

- Ми маємо визначити чи доцільно запроваджувати у Вінницькій області відзнаки обласної Ради та облдержадміністрації «Патріот Вітчизни», - звернувся до присутніх Олег Васильович. – Пропонується дві відзнаки: бойова для відзначення захисників суверенітету та територіальної цілісності України під час проведення АТО в Донецькій та Луганській областях та друга для волонтерів, керівників та працівників підприємств, установ та організацій, які добровільно здійснювали волонтерську діяльність, перебуваючи в зоні проведення АТО.

Пропонується відзнакою нагороджувати двічі на рік – 24 серпня до дня Незалежності та 14 жовтня до Дня захисника вітчизни.

Після проведення обговорення учасники круглого столу одноголосно проголосували за доцільність впровадження вищезазначеної відзнаки. Також внесли пропозицію облдержадміністрації та обласній Ради внесення змін в положення «За заслуги перед Вінниччиною».

- Рішення засідання круглого столу будуть передані на розгляд постійних депутатських комісій обласної Ради, - зазначив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, - і якщо будуть позитивні висновки, то було б доцільно внести  зміни до положення про відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною». Я пропоную бойову нагороду «Патріот Вітчизни» винести окремим пунктом у зазначене положення і нагороджувати нею саме учасників бойових дій у зоні АТО. Сьогодні на території Вінницької області проживає 15 тисяч учасників АТО і це була б гідна відзнака їхнього внеску у захист суверенітету та територіальної цілісності України.

 

Повернутись Створено: 9 серпня 2017 року, 16:26 Переглядів: 1244

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація