24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Пропонують запровадити відзнаку «Патріот Вітчизни» Роздрукувати

9 серпня пройшло засідання круглого столу  щодо проекту Положення про відзнаку обласної Ради «За заслуги перед Вінниччиною» для нагородження учасників АТО, волонтерів, підприємців та благодійників. Обговорювали доцільність запровадження у Вінницькій області спеціальної відзнаки обласної Ради та облдержадміністрації  «Патріот Вітчизни».

Участь у круглому столі взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації  Олександр Крученюк, начальник відділу допомоги учасникам АТО Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації  Андрій Грачов, голова Громадської ради при облдержадміністрації Пилип Продиус, військовий комісар Вінницького об’єднаного військкомату Олександр Данилюк,  представник військової частини 3008 Валентин Шум,  військовий комісар Вінницького районного військкомату, голова правління БО «БФ «Об’єднання волонтерів Вінниччини»  Марія Стебелева, голова ГО Учасників АТО у Вінницькій області Анатолій Боженко, голова ГО «Спілка офіцерів силових структур та інших військових формувань Володимир Новак,  голова ГО «Вінницький союз учасників АТО» Роман Смішний,  представник Вінницького об’єднання «Інваліди Чорнобиля» Валерій Проценко, голова ГО «Патріот Вітчизни» Віктор Мєзєнев.

З презентацією проекту виступив керівник комітету з допомоги ветеранам АТО при Громадській раді Олег Горобець.

- Ми маємо визначити чи доцільно запроваджувати у Вінницькій області відзнаки обласної Ради та облдержадміністрації «Патріот Вітчизни», - звернувся до присутніх Олег Васильович. – Пропонується дві відзнаки: бойова для відзначення захисників суверенітету та територіальної цілісності України під час проведення АТО в Донецькій та Луганській областях та друга для волонтерів, керівників та працівників підприємств, установ та організацій, які добровільно здійснювали волонтерську діяльність, перебуваючи в зоні проведення АТО.

Пропонується відзнакою нагороджувати двічі на рік – 24 серпня до дня Незалежності та 14 жовтня до Дня захисника вітчизни.

Після проведення обговорення учасники круглого столу одноголосно проголосували за доцільність впровадження вищезазначеної відзнаки. Також внесли пропозицію облдержадміністрації та обласній Ради внесення змін в положення «За заслуги перед Вінниччиною».

- Рішення засідання круглого столу будуть передані на розгляд постійних депутатських комісій обласної Ради, - зазначив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, - і якщо будуть позитивні висновки, то було б доцільно внести  зміни до положення про відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною». Я пропоную бойову нагороду «Патріот Вітчизни» винести окремим пунктом у зазначене положення і нагороджувати нею саме учасників бойових дій у зоні АТО. Сьогодні на території Вінницької області проживає 15 тисяч учасників АТО і це була б гідна відзнака їхнього внеску у захист суверенітету та територіальної цілісності України.

 

Повернутись Створено: 9 серпня 2017 року, 16:26 Переглядів: 1156

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація