Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Пропозиції до Стратегії регіонального розвитку Вінниччини прийматимуть ще 5 днів Роздрукувати

11 жовтня відбулася заключна нарада робочої групи з питань проекту Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року за головуванням 1-го заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського.

Також на нараді були присутні: заступник голови облдержадміністрації Валентин Поліщук, керівники профільних департаментів ОДА та представник «Інституту економіки та прогнозування Національної Академії Наук України» Ірина Скорнякова. Саме група розробників з даної установи займається підготовкою остаточної версії стратегічного документу.

Раніше депутатський корпус обласної Ради, департаменти, управління та інші структурні підрозділи облдержадміністрації провели аналіз першого варіанту проекту і внесли до нього низку зауважень. На цій нараді робоча група узагальнювала їхні пропозиції. Серед них як позитивні правки, так і негаразди.

– Недоліки пов’язані із застарілістю статистичних даних, які використовувались під час розробки проекту і, як наслідок, мали розбіжності із реальними обласними показниками. Здебільшого, невідповідності виявлені у промисловості і сільському господарстві. Окрім того, проект був занадто наближеним до узагальнених варіантів районних стратегій, які приймалися на базі стратегій сіл, селищ та міст, – прокоментував проект Ігор Кревський.

Громадська рада при Вінницькій обласній Раді попередньо ініціювала обговорення першого варіанту проекту і визначила суперечливі пункти. Тому під час наради також проаналізували корективи громадських організацій, на які представник Інституту економіки та прогнозування НАН України зважила фактично на 100 відсотків.

– З приводу слабких сторін проекту були наведені ґрунтовні зауваження та надані пропозиції. Аргументи комісій обласної ради враховані повністю, – резюмував Ігор Кревський.

Для оптимізації доопрацьованого на нараді проекту Стратегії-2020 визначили п’ятиденний термін, протягом якого ще будуть прийматися пропозиції. Кінцевий варіант документу, який визначатиме розвиток області до 2020 року, буде затверджено на черговій сесії обласної Ради 19 листопада 2013 року.

 

 

Повернутись Створено: 14 жовтня 2013 року, 14:02 Переглядів: 729

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація