Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Пропозиції до Стратегії регіонального розвитку Вінниччини прийматимуть ще 5 днів Роздрукувати

11 жовтня відбулася заключна нарада робочої групи з питань проекту Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року за головуванням 1-го заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського.

Також на нараді були присутні: заступник голови облдержадміністрації Валентин Поліщук, керівники профільних департаментів ОДА та представник «Інституту економіки та прогнозування Національної Академії Наук України» Ірина Скорнякова. Саме група розробників з даної установи займається підготовкою остаточної версії стратегічного документу.

Раніше депутатський корпус обласної Ради, департаменти, управління та інші структурні підрозділи облдержадміністрації провели аналіз першого варіанту проекту і внесли до нього низку зауважень. На цій нараді робоча група узагальнювала їхні пропозиції. Серед них як позитивні правки, так і негаразди.

– Недоліки пов’язані із застарілістю статистичних даних, які використовувались під час розробки проекту і, як наслідок, мали розбіжності із реальними обласними показниками. Здебільшого, невідповідності виявлені у промисловості і сільському господарстві. Окрім того, проект був занадто наближеним до узагальнених варіантів районних стратегій, які приймалися на базі стратегій сіл, селищ та міст, – прокоментував проект Ігор Кревський.

Громадська рада при Вінницькій обласній Раді попередньо ініціювала обговорення першого варіанту проекту і визначила суперечливі пункти. Тому під час наради також проаналізували корективи громадських організацій, на які представник Інституту економіки та прогнозування НАН України зважила фактично на 100 відсотків.

– З приводу слабких сторін проекту були наведені ґрунтовні зауваження та надані пропозиції. Аргументи комісій обласної ради враховані повністю, – резюмував Ігор Кревський.

Для оптимізації доопрацьованого на нараді проекту Стратегії-2020 визначили п’ятиденний термін, протягом якого ще будуть прийматися пропозиції. Кінцевий варіант документу, який визначатиме розвиток області до 2020 року, буде затверджено на черговій сесії обласної Ради 19 листопада 2013 року.

 

 

Повернутись Створено: 14 жовтня 2013 року, 14:02 Переглядів: 822

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація