Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Пропозиції до Стратегії регіонального розвитку Вінниччини прийматимуть ще 5 днів Роздрукувати

11 жовтня відбулася заключна нарада робочої групи з питань проекту Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року за головуванням 1-го заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського.

Також на нараді були присутні: заступник голови облдержадміністрації Валентин Поліщук, керівники профільних департаментів ОДА та представник «Інституту економіки та прогнозування Національної Академії Наук України» Ірина Скорнякова. Саме група розробників з даної установи займається підготовкою остаточної версії стратегічного документу.

Раніше депутатський корпус обласної Ради, департаменти, управління та інші структурні підрозділи облдержадміністрації провели аналіз першого варіанту проекту і внесли до нього низку зауважень. На цій нараді робоча група узагальнювала їхні пропозиції. Серед них як позитивні правки, так і негаразди.

– Недоліки пов’язані із застарілістю статистичних даних, які використовувались під час розробки проекту і, як наслідок, мали розбіжності із реальними обласними показниками. Здебільшого, невідповідності виявлені у промисловості і сільському господарстві. Окрім того, проект був занадто наближеним до узагальнених варіантів районних стратегій, які приймалися на базі стратегій сіл, селищ та міст, – прокоментував проект Ігор Кревський.

Громадська рада при Вінницькій обласній Раді попередньо ініціювала обговорення першого варіанту проекту і визначила суперечливі пункти. Тому під час наради також проаналізували корективи громадських організацій, на які представник Інституту економіки та прогнозування НАН України зважила фактично на 100 відсотків.

– З приводу слабких сторін проекту були наведені ґрунтовні зауваження та надані пропозиції. Аргументи комісій обласної ради враховані повністю, – резюмував Ігор Кревський.

Для оптимізації доопрацьованого на нараді проекту Стратегії-2020 визначили п’ятиденний термін, протягом якого ще будуть прийматися пропозиції. Кінцевий варіант документу, який визначатиме розвиток області до 2020 року, буде затверджено на черговій сесії обласної Ради 19 листопада 2013 року.

 

 

Повернутись Створено: 14 жовтня 2013 року, 14:02 Переглядів: 753

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація