Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Пропозиції Наталії Солейко підтримали члени постійної комісії обласної Ради Роздрукувати

3 квітня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти і науки під головуванням Інни Цимбал. У роботі комісії взяли участь: заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту ОДА Олександр Олійник, представники Громадської ради при обласній Раді.

В ході засідання депутати розглянули 6 питань: «Про Обласну цільову соціальну програму розвитку шахів ”Інтелект нації” на 2014-2020 роки»; «Про колективне звернення вчителів Самгородської СЗШ І-ІІІ ступенів Козятинського району «Про забезпечення законності та правопорядку на території Вінницької області»; «Про звернення щодо створення науково-навчального аналітичного Центру»; «Про заяву мешканців мікрорайону Вишенька міста Вінниці щодо недопущення закриття дошкільних закладів даного району»; «Про переведення на навчання до Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К.Заболотного студентки першого курсу Кримського республіканського вищого навчального закладу ”Ялтинський медичний коледж” Пісної Марії Олександрівни».

Члени постійної комісії схвалили проект рішення «Про Обласну цільову соціальну програму розвитку шахів ”Інтелект нації” на 2014-2020 роки» і рекомендували внести його на розгляд чергової сесії обласної Ради.

Після обговорення колективного звернення вчителів Самгородської СЗШ І-ІІІ ступенів, була підтримана пропозиція заступника голови обласної Ради Наталії Солейко щодо створення фахової незалежної комісії для детального вивчення порушеного питання та перевірки фактів, вказаних у зверненні.

Також депутати підтримали ініціативу створення науково-навчального аналітичного Центру та вирішили в найкоротший термін підготувати письмові пропозиції щодо реалізації порушеного питання.

Після озвучення заяви мешканців мікрорайону Вишенька міста Вінниці щодо недопущення закриття дошкільного закладу у літній період, Наталія Солейко запропонувала Департаменту освіти і науки облдержадміністрації підготувати детальне аргументоване пояснення щодо необхідності закриття дошкільних закладів у літній період. А також розмістити його в електронних та друкованих ЗМІ для ознайомлення з цією інформацією всіх батьків, які проживають в обласному та районних центрах.

Також було задоволено клопотання про переведення на навчання до Вінницького медичного коледжу ім. Д.К.Заболотного студентки першого курсу Кримського республіканського вищого навчального закладу ”Ялтинський медичний коледж” Пісної Марії Олександрівни.

 

 

Повернутись Створено: 4 квітня 2014 року, 09:44 Переглядів: 730

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація