Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Пропозиції Наталії Солейко підтримали члени постійної комісії обласної Ради Роздрукувати

3 квітня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти і науки під головуванням Інни Цимбал. У роботі комісії взяли участь: заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту ОДА Олександр Олійник, представники Громадської ради при обласній Раді.

В ході засідання депутати розглянули 6 питань: «Про Обласну цільову соціальну програму розвитку шахів ”Інтелект нації” на 2014-2020 роки»; «Про колективне звернення вчителів Самгородської СЗШ І-ІІІ ступенів Козятинського району «Про забезпечення законності та правопорядку на території Вінницької області»; «Про звернення щодо створення науково-навчального аналітичного Центру»; «Про заяву мешканців мікрорайону Вишенька міста Вінниці щодо недопущення закриття дошкільних закладів даного району»; «Про переведення на навчання до Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К.Заболотного студентки першого курсу Кримського республіканського вищого навчального закладу ”Ялтинський медичний коледж” Пісної Марії Олександрівни».

Члени постійної комісії схвалили проект рішення «Про Обласну цільову соціальну програму розвитку шахів ”Інтелект нації” на 2014-2020 роки» і рекомендували внести його на розгляд чергової сесії обласної Ради.

Після обговорення колективного звернення вчителів Самгородської СЗШ І-ІІІ ступенів, була підтримана пропозиція заступника голови обласної Ради Наталії Солейко щодо створення фахової незалежної комісії для детального вивчення порушеного питання та перевірки фактів, вказаних у зверненні.

Також депутати підтримали ініціативу створення науково-навчального аналітичного Центру та вирішили в найкоротший термін підготувати письмові пропозиції щодо реалізації порушеного питання.

Після озвучення заяви мешканців мікрорайону Вишенька міста Вінниці щодо недопущення закриття дошкільного закладу у літній період, Наталія Солейко запропонувала Департаменту освіти і науки облдержадміністрації підготувати детальне аргументоване пояснення щодо необхідності закриття дошкільних закладів у літній період. А також розмістити його в електронних та друкованих ЗМІ для ознайомлення з цією інформацією всіх батьків, які проживають в обласному та районних центрах.

Також було задоволено клопотання про переведення на навчання до Вінницького медичного коледжу ім. Д.К.Заболотного студентки першого курсу Кримського республіканського вищого навчального закладу ”Ялтинський медичний коледж” Пісної Марії Олександрівни.

 

 

Повернутись Створено: 4 квітня 2014 року, 09:44 Переглядів: 668

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація