24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Пропозиції Наталії Солейко підтримали члени постійної комісії обласної Ради Роздрукувати

3 квітня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти і науки під головуванням Інни Цимбал. У роботі комісії взяли участь: заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту ОДА Олександр Олійник, представники Громадської ради при обласній Раді.

В ході засідання депутати розглянули 6 питань: «Про Обласну цільову соціальну програму розвитку шахів ”Інтелект нації” на 2014-2020 роки»; «Про колективне звернення вчителів Самгородської СЗШ І-ІІІ ступенів Козятинського району «Про забезпечення законності та правопорядку на території Вінницької області»; «Про звернення щодо створення науково-навчального аналітичного Центру»; «Про заяву мешканців мікрорайону Вишенька міста Вінниці щодо недопущення закриття дошкільних закладів даного району»; «Про переведення на навчання до Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К.Заболотного студентки першого курсу Кримського республіканського вищого навчального закладу ”Ялтинський медичний коледж” Пісної Марії Олександрівни».

Члени постійної комісії схвалили проект рішення «Про Обласну цільову соціальну програму розвитку шахів ”Інтелект нації” на 2014-2020 роки» і рекомендували внести його на розгляд чергової сесії обласної Ради.

Після обговорення колективного звернення вчителів Самгородської СЗШ І-ІІІ ступенів, була підтримана пропозиція заступника голови обласної Ради Наталії Солейко щодо створення фахової незалежної комісії для детального вивчення порушеного питання та перевірки фактів, вказаних у зверненні.

Також депутати підтримали ініціативу створення науково-навчального аналітичного Центру та вирішили в найкоротший термін підготувати письмові пропозиції щодо реалізації порушеного питання.

Після озвучення заяви мешканців мікрорайону Вишенька міста Вінниці щодо недопущення закриття дошкільного закладу у літній період, Наталія Солейко запропонувала Департаменту освіти і науки облдержадміністрації підготувати детальне аргументоване пояснення щодо необхідності закриття дошкільних закладів у літній період. А також розмістити його в електронних та друкованих ЗМІ для ознайомлення з цією інформацією всіх батьків, які проживають в обласному та районних центрах.

Також було задоволено клопотання про переведення на навчання до Вінницького медичного коледжу ім. Д.К.Заболотного студентки першого курсу Кримського республіканського вищого навчального закладу ”Ялтинський медичний коледж” Пісної Марії Олександрівни.

 

 

Повернутись Створено: 4 квітня 2014 року, 09:44 Переглядів: 685

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація