Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Просвіта Роздрукувати

«Особливості розвитку місцевого самоврядування в умовах децентралізації влади»

– з такою темою 16 листопада перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів навчальні заняття із землевпорядниками сільських та селищних рад у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області.

В ході виступу перед учасниками навчальних занять Ігор Кревський підкреслив, що протягом двох останніх років Вінницька обласна Рада 6 скликання здійснила чимало кроків для реформи регіональної влади.
По-перше. На сесії обласної Ради було затверджено регіональний план дій - «Концепцію реформування місцевого самоврядування», яка пройшла оцінку міжнародних експертів, а також була обговорена на науково-практичних конференціях і в територіальних громадах області.
По-друге. У листопаді минулого року Вінниччина стала повноправним членом Асамблеї європейських регіонів. Це дало можливість широкому загалу земляків наочно вивчати передовий європейський досвід реформ регіональної влади.ь.
По- третє. В територіальних громадах області продовжується активна робота з підготовки програмного документу соціально-економічного життя області - Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року.
- У листопаді минулого року Вінниччина стала повноправним членом Асамблеї європейських регіонів. Це дало можливість територіальним громадам області наочно вивчати передовий європейський досвід реформ регіональної влади та вивести нашу роботу на новий якісний рівень – зауважив І. Кревський.
Перший заступник голови обласної Ради також закцентував увагу слухачів на тому, що вже зараз територіальні громади Вінниччини мають понад 200 угод про співпрацю з територіальними громадами країн Європи. Окрім цього, чимала кількість сільських, селищних та міських рад беруть участь у Всеукраїнському конкурсі проектів розвитку територіальних громад. За висновками дирекції Всеукраїнського конкурсу та експертної комісії переможцями цього конкурсу в Україні торік від Вінницької області стали 7 проектів.
- Ми і надалі будемо лише поглиблювати й розширювати свою діяльність щодо питань розвитку місцевого самоврядування. Немає сумніву, що це на користь Україні в цілому, нашому регіону безпосередньо і кожному мешканцю Вінниччини зокрема – завершив Ігор Кревський.
В ході бесіди він також надав вичерпні відповіді на запитання, що хвилювали учасників навчальних занять.

Повернутись Створено: 16 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 707

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація