Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Просвіта Роздрукувати

«Особливості розвитку місцевого самоврядування в умовах децентралізації влади»

– з такою темою 16 листопада перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів навчальні заняття із землевпорядниками сільських та селищних рад у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області.

В ході виступу перед учасниками навчальних занять Ігор Кревський підкреслив, що протягом двох останніх років Вінницька обласна Рада 6 скликання здійснила чимало кроків для реформи регіональної влади.
По-перше. На сесії обласної Ради було затверджено регіональний план дій - «Концепцію реформування місцевого самоврядування», яка пройшла оцінку міжнародних експертів, а також була обговорена на науково-практичних конференціях і в територіальних громадах області.
По-друге. У листопаді минулого року Вінниччина стала повноправним членом Асамблеї європейських регіонів. Це дало можливість широкому загалу земляків наочно вивчати передовий європейський досвід реформ регіональної влади.ь.
По- третє. В територіальних громадах області продовжується активна робота з підготовки програмного документу соціально-економічного життя області - Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року.
- У листопаді минулого року Вінниччина стала повноправним членом Асамблеї європейських регіонів. Це дало можливість територіальним громадам області наочно вивчати передовий європейський досвід реформ регіональної влади та вивести нашу роботу на новий якісний рівень – зауважив І. Кревський.
Перший заступник голови обласної Ради також закцентував увагу слухачів на тому, що вже зараз територіальні громади Вінниччини мають понад 200 угод про співпрацю з територіальними громадами країн Європи. Окрім цього, чимала кількість сільських, селищних та міських рад беруть участь у Всеукраїнському конкурсі проектів розвитку територіальних громад. За висновками дирекції Всеукраїнського конкурсу та експертної комісії переможцями цього конкурсу в Україні торік від Вінницької області стали 7 проектів.
- Ми і надалі будемо лише поглиблювати й розширювати свою діяльність щодо питань розвитку місцевого самоврядування. Немає сумніву, що це на користь Україні в цілому, нашому регіону безпосередньо і кожному мешканцю Вінниччини зокрема – завершив Ігор Кревський.
В ході бесіди він також надав вичерпні відповіді на запитання, що хвилювали учасників навчальних занять.

Повернутись Створено: 16 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 730

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація