Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Просвіта Роздрукувати

Про розвиток місцевого самоврядування як єдину раціональну модель влади на місцях

говорив 6 лютого заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв на зустрічі із слухачами курсів підвищення кваліфікації педагогічних та керівних кадрів освіти області. Зустріч відбулася у Вінницькому обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників.

В ході виступу перед учасниками навчальних занять Юрій Медведєв підкреслив, що місцеве самоврядування як гілка влади має найбільшу довіру серед населення країни.
–У сучасному світі місцеве самоврядування сприймається як єдино можлива і раціональна модель влади на місцях, один з головних атрибутів громадянського суспільства. Тому діяльність обласної Ради нинішнього скликання направлена на прискорення реформування місцевого самоврядування в Україні, на створення умов для самодостатнього розвитку територіальних громад Вінниччини, – зазначив заступник голови обласної Ради.
Юрій Медведєв підкреслив, що протягом двох останніх років Вінницька обласна Рада здійснила чимало кроків для реформи регіональної влади.
– Вінниччина може стати пілотним регіоном в реалізації реформи регіональної влади, тобто взяти участь в експерименті щодо удосконалення моделі місцевого самоврядування. Адже ми як регіон за невеликий проміжок часу зробили для реформи те, до чого йшли впродовж усіх років незалежності, – зауважив Ю.Медведєв.
Знаковою подією у міжнародній діяльності Вінницької області в 2012 році стала домовленість про створення Єврорегіону «Дністер». Вінниччина стала першим регіоном України, який офіційно представлений у Євросоюзі.
- Офіс у Брюсселі дає можливість Єврорегіону і Вінницькій області, зокрема, популяризувати наш економічний, культурний, туристичний потенціал без посередників, а напряму – у дипломатичних представництвах, бізнес-структурах, громадських організаціях. Цим самим ми залучаємо інвестиції у регіон, реалізовуючи спільні проекти, в тому числі за кошти країн Євросоюзу. Наприклад, торік співпраця громадських організацій Вінниччини з міжнародними фондами-донорами принесла регіону 4,2 мільйони гривень, з них – 1,2 мільйони гривень надійшли через Єврорегіон «Дністер», який працює лише один рік, – повідомив Ю. Медведєв.
В рамках зустрічі також відбулась презентація стратегічного планування розвитку територіальних громад до 2020 року та створення умов для збалансованого розвитку територіальних громад Вінниччини.

 

Повернутись Створено: 6 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 840

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація