Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

Просвіта Роздрукувати

Про розвиток місцевого самоврядування як єдину раціональну модель влади на місцях

говорив 6 лютого заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв на зустрічі із слухачами курсів підвищення кваліфікації педагогічних та керівних кадрів освіти області. Зустріч відбулася у Вінницькому обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників.

В ході виступу перед учасниками навчальних занять Юрій Медведєв підкреслив, що місцеве самоврядування як гілка влади має найбільшу довіру серед населення країни.
–У сучасному світі місцеве самоврядування сприймається як єдино можлива і раціональна модель влади на місцях, один з головних атрибутів громадянського суспільства. Тому діяльність обласної Ради нинішнього скликання направлена на прискорення реформування місцевого самоврядування в Україні, на створення умов для самодостатнього розвитку територіальних громад Вінниччини, – зазначив заступник голови обласної Ради.
Юрій Медведєв підкреслив, що протягом двох останніх років Вінницька обласна Рада здійснила чимало кроків для реформи регіональної влади.
– Вінниччина може стати пілотним регіоном в реалізації реформи регіональної влади, тобто взяти участь в експерименті щодо удосконалення моделі місцевого самоврядування. Адже ми як регіон за невеликий проміжок часу зробили для реформи те, до чого йшли впродовж усіх років незалежності, – зауважив Ю.Медведєв.
Знаковою подією у міжнародній діяльності Вінницької області в 2012 році стала домовленість про створення Єврорегіону «Дністер». Вінниччина стала першим регіоном України, який офіційно представлений у Євросоюзі.
- Офіс у Брюсселі дає можливість Єврорегіону і Вінницькій області, зокрема, популяризувати наш економічний, культурний, туристичний потенціал без посередників, а напряму – у дипломатичних представництвах, бізнес-структурах, громадських організаціях. Цим самим ми залучаємо інвестиції у регіон, реалізовуючи спільні проекти, в тому числі за кошти країн Євросоюзу. Наприклад, торік співпраця громадських організацій Вінниччини з міжнародними фондами-донорами принесла регіону 4,2 мільйони гривень, з них – 1,2 мільйони гривень надійшли через Єврорегіон «Дністер», який працює лише один рік, – повідомив Ю. Медведєв.
В рамках зустрічі також відбулась презентація стратегічного планування розвитку територіальних громад до 2020 року та створення умов для збалансованого розвитку територіальних громад Вінниччини.

 

Повернутись Створено: 6 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 930

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація