Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Просвіта Роздрукувати

Про розвиток місцевого самоврядування як єдину раціональну модель влади на місцях

говорив 6 лютого заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв на зустрічі із слухачами курсів підвищення кваліфікації педагогічних та керівних кадрів освіти області. Зустріч відбулася у Вінницькому обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників.

В ході виступу перед учасниками навчальних занять Юрій Медведєв підкреслив, що місцеве самоврядування як гілка влади має найбільшу довіру серед населення країни.
–У сучасному світі місцеве самоврядування сприймається як єдино можлива і раціональна модель влади на місцях, один з головних атрибутів громадянського суспільства. Тому діяльність обласної Ради нинішнього скликання направлена на прискорення реформування місцевого самоврядування в Україні, на створення умов для самодостатнього розвитку територіальних громад Вінниччини, – зазначив заступник голови обласної Ради.
Юрій Медведєв підкреслив, що протягом двох останніх років Вінницька обласна Рада здійснила чимало кроків для реформи регіональної влади.
– Вінниччина може стати пілотним регіоном в реалізації реформи регіональної влади, тобто взяти участь в експерименті щодо удосконалення моделі місцевого самоврядування. Адже ми як регіон за невеликий проміжок часу зробили для реформи те, до чого йшли впродовж усіх років незалежності, – зауважив Ю.Медведєв.
Знаковою подією у міжнародній діяльності Вінницької області в 2012 році стала домовленість про створення Єврорегіону «Дністер». Вінниччина стала першим регіоном України, який офіційно представлений у Євросоюзі.
- Офіс у Брюсселі дає можливість Єврорегіону і Вінницькій області, зокрема, популяризувати наш економічний, культурний, туристичний потенціал без посередників, а напряму – у дипломатичних представництвах, бізнес-структурах, громадських організаціях. Цим самим ми залучаємо інвестиції у регіон, реалізовуючи спільні проекти, в тому числі за кошти країн Євросоюзу. Наприклад, торік співпраця громадських організацій Вінниччини з міжнародними фондами-донорами принесла регіону 4,2 мільйони гривень, з них – 1,2 мільйони гривень надійшли через Єврорегіон «Дністер», який працює лише один рік, – повідомив Ю. Медведєв.
В рамках зустрічі також відбулась презентація стратегічного планування розвитку територіальних громад до 2020 року та створення умов для збалансованого розвитку територіальних громад Вінниччини.

 

Повернутись Створено: 6 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 965

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація