21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Просвіта Роздрукувати

Про розвиток місцевого самоврядування як єдину раціональну модель влади на місцях

говорив 6 лютого заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв на зустрічі із слухачами курсів підвищення кваліфікації педагогічних та керівних кадрів освіти області. Зустріч відбулася у Вінницькому обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників.

В ході виступу перед учасниками навчальних занять Юрій Медведєв підкреслив, що місцеве самоврядування як гілка влади має найбільшу довіру серед населення країни.
–У сучасному світі місцеве самоврядування сприймається як єдино можлива і раціональна модель влади на місцях, один з головних атрибутів громадянського суспільства. Тому діяльність обласної Ради нинішнього скликання направлена на прискорення реформування місцевого самоврядування в Україні, на створення умов для самодостатнього розвитку територіальних громад Вінниччини, – зазначив заступник голови обласної Ради.
Юрій Медведєв підкреслив, що протягом двох останніх років Вінницька обласна Рада здійснила чимало кроків для реформи регіональної влади.
– Вінниччина може стати пілотним регіоном в реалізації реформи регіональної влади, тобто взяти участь в експерименті щодо удосконалення моделі місцевого самоврядування. Адже ми як регіон за невеликий проміжок часу зробили для реформи те, до чого йшли впродовж усіх років незалежності, – зауважив Ю.Медведєв.
Знаковою подією у міжнародній діяльності Вінницької області в 2012 році стала домовленість про створення Єврорегіону «Дністер». Вінниччина стала першим регіоном України, який офіційно представлений у Євросоюзі.
- Офіс у Брюсселі дає можливість Єврорегіону і Вінницькій області, зокрема, популяризувати наш економічний, культурний, туристичний потенціал без посередників, а напряму – у дипломатичних представництвах, бізнес-структурах, громадських організаціях. Цим самим ми залучаємо інвестиції у регіон, реалізовуючи спільні проекти, в тому числі за кошти країн Євросоюзу. Наприклад, торік співпраця громадських організацій Вінниччини з міжнародними фондами-донорами принесла регіону 4,2 мільйони гривень, з них – 1,2 мільйони гривень надійшли через Єврорегіон «Дністер», який працює лише один рік, – повідомив Ю. Медведєв.
В рамках зустрічі також відбулась презентація стратегічного планування розвитку територіальних громад до 2020 року та створення умов для збалансованого розвитку територіальних громад Вінниччини.

 

Повернутись Створено: 6 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 887

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація