Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Протипожежне обладнання отримали Дашівська, Мурафська і Северинівська громади Роздрукувати

Три територіальні громади Вінниччини – Дашівська, Мурафська та Северинівська – отримали протипожежне обладнання в рамках проєкту «Підтримка органів місцевого самоврядування Вінницької області у сфері протипожежного захисту», що впроваджується ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» спільно з Генеральним консульством Республіки Польща у Вінниці.

Вручення сертифікатів і спеціалізованого обладнання відбулося 15 липня на території Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

- Це черговий проєкт, який реалізується не тільки у Вінниці, а й в інших областях, які належать до Вінницького консульського округу. І це маленька частина тих проєктів, які ми реалізуємо в рамках польської допомоги, - зазначив Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярцінські. - Радий, що ця допомога потрапляє до громад, які безпосередньо відповідають за людське життя, туди, де люди живуть і де потребують захисту в разі виникнення екстрених ситуацій. Власне, для безпеки людей це обладнання і передаємо.

Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий подякував за співпрацю Генеральному консульству Республіки Польща у Вінниці і особисто пану Дамяну Цярцінські. Він також зазначив, що наполегливий сталий розвиток громад, який здійснюється відповідно до ухвалених Стратегій розвитку, обов’язково знайде підтримку. І сьогоднішня подія – цьому підтвердження.

- Ми отримуємо за програмою «Польська допомога» від Міністерства закордонних справ Республіки Польща протипожежне обладнання для трьох громад, які перемогли в конкурсі, – Северинівської, Дашівської, Мурафської. Це спорядження для посилення дієздатності місцевих пожежних команд. Безпека громадян – це надзвичайно важливо для кожної громади, і ми всі про це дбаємо. Дякую, що таку співпрацю давно започатковано, і сьогодні - це черговий етап,  - сказав Вячеслав Соколовий. - Сподіваюся, що й надалі ми зможемо реалізовувати проєкти, які посилюватимуть нашу співпрацю і наші громади.

Протипожежне обладнання отримали голови громад.

- 79 вогнегасників, мотопомпа, генератор, електричні ножиці, пожежні рукави тощо,  - перераховує голова Северинівської сільської ради Василь Малярчук.  - Нам дуже приємна та корисна така співпраця із нашою Северинівською громадою, яка триває вже протягом багатьох років. Пожежний автомобіль, який сьогодні має северинівська пожежна дружина, ми теж отримали з Польщі від партнерської гміни Пунськ три роки тому. І ми раді тому обладнанню, яке отримали зараз. Адже це, перш за все, безпека наших людей.

Голова Мурафської сільської ради Олег Літвіненко зазначає, що вони потребували для пожежної команди шоломів, якісних костюмів, мотопомпи.

- Від себе і від жителів громади дякую за цей проєкт і за можливість бути його учасниками. За цим обладнанням - і життя наших мешканців, і безпека нашої пожежної охорони, і якість її роботи,  - сказав він.

Дашівський селищний голова Сергій Тітаренко каже, що, зокрема, у їхній громаді пожежна команда працює уже 18 років.

- Сьогодні ми отримуємо реальну допомогу для пожежних команд, які створені в наших громадах. І мені надзвичайно приємно буде приїхати й вручити їм це обладнання, яке допоможе ефективно виконувати роботу, адже це вкрай необхідно для жителів нашої громади, - сказав Сергій Тітаренко.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Повернутись Створено: 16 липня 2021 року, 11:08

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація