Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • На підтримку сил оборони з обласного бюджету Вінниччини спрямують понад 75 млн грн

    На засіданні 46 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання протокольного доручення 43 сесії від 25 серпня 2023 року. У ньому йшлося про першочергове спрямування коштів обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України, зокрема тих, що дислокуються на території Вінницької області та виконують завдання в зоні ....

  • Відбулася 46 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією. Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захис ....

  • Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві

    19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою. У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник гол ....

Протокол Роздрукувати

ПРОТОКОЛ № 2

засідання  Координаційної ради з питань місцевого

самоврядування при голові обласної  Ради 7 скликання

 

11 березня  2016 року                                                              м. Вінниця

 

Головує:   голова обласної Ради Олійник А.Д.

У засіданні беруть участь:

- перший заступник голови обласної Ради Щербаківська Л.М.;

- перший заступник голови обласної державної адміністрації Гижко А.П.;

- заступник голови обласної державної адміністрації Броварник В.М.; 

- голови районних рад  та міські  голови міст обласного значення;

- міські голови міст районного значення;

- селищні голови, сільські голови  (список додається);

-  члени президії обласної Ради;

- директори окремих департаментів, начальники управлінь облдержадміністрації та обласних  служб;

- голова громадської ради при обласній Раді;

- члени районних, міських  робочих груп з питань грантової роботи;

- представники засобів масової інформації.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

1. Про Звернення голів місцевих рад Вінницької області до світової громадськості  та міжнародних організацій  щодо звільнення Надії Савченко, яка незаконно утримується у в’язниці на території Російської Федерації.

2. Про напрями співпраці органів місцевого самоврядування області з Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування  у вирішенні проблем територіальних громад області.

3. Про забезпечення ремонту і утримання автомобільних  доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг населених пунктів Вінницької області та про хід виконання Комплексної програми будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування Вінницької області на 2013 – 2018 роки, затвердженої рішенням 14 сесії обласної Ради 6 скликання від 19 лютого 2013 року № 485.

СЛУХАЛИ 1 :

Про Звернення голів місцевих рад Вінницької області до світової громадськості  та міжнародних організацій  щодо звільнення Надії Савченко, яка незаконно утримується у в’язниці на території Російської Федерації.

ІНФОРМУЄ:

Олійник А.Д., голова обласної Ради.

ВИРІШИЛИ 1:

Рішення „Про Звернення голів місцевих рад Вінницької області до світової громадськості  та міжнародних організацій  щодо звільнення Надії Савченко, яка незаконно утримується у в’язниці на території Російської Федерації” прийняти в цілому  ( рішення додається).

Голосували  „ за ” одноголосно.

СЛУХАЛИ 2 :

Про напрями співпраці органів місцевого самоврядування області з Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування  у вирішенні проблем територіальних громад області.

ІНФОРМУЮТЬ:

Вікалюк В.В., керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

Кавунець А.В., завідувач центру залучення інвестицій і ресурсів Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування: „Про організаційні заходи і практичні дії районних робочих груп з грантової діяльності щодо підготовки заявок на участь в 13 Обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад,   українських та європейських проектах і конкурсах”.

ВИСТУПИЛИ:

Сітарський С.М., голова Вінницької районної ради;

Гижко А.П., перший заступник голови обласної державної адміністрації;

Беспалько О., Ходакова Ю., Гладковська С., координатори центру залучення інвестицій і ресурсів Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування;

ВИРІШИЛИ 2:

Рішення „ Про напрями співпраці органів місцевого самоврядування області з Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування  у вирішенні проблем територіальних громад області ” прийняти з доповненнями в цілому ( рішення додається).

Голосували  „ за ” одноголосно.

СЛУХАЛИ 3 :

Про забезпечення ремонту і утримання  автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг населених пунктів Вінницької області та про хід виконання Комплексної програми будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування Вінницької області на 2013 – 2018 роки, затвердженої рішенням 14 сесії обласної Ради 6 скликання від 19 лютого 2013 року № 485.

ІНФОРМУЄ:

Алексєєв І.М.,  начальник Служби автомобільних доріг у Вінницькій області.

ВИСТУПИЛИ:

Броварник В.М., заступник голови обласної державної адміністрації;

Мазур Г.Ф., голова постійної  комісії обласної Ради    з  питань бюджету, фінансів та обласних программ;

Кушнір А.П.,  Жмеринський міський голова;

Піддубний М.І., голова  Барської районної  ради;

Мельничук В.М., голова Чернівецької районної ради;

Коритчук Д.І., голова Томашпільської районної ради;

Бобошин В.О., директор Комунальної організації „ Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву”;

Коломєйцев В.І., Ладижинський міський голова;

Повшедний М.П.,   депутат обласної Ради, директор ДП „Вінницький облавтодор”;

Бурлака М.Г., голова Бершадської районної ради;

Задорожнюк А.В., заступник голови Козятинської районної ради;

Поліщук А.Л., голова постійної комісії  з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики.

ВИРІШИЛИ 3 :

Рішення „ Про забезпечення ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг населених пунктів Вінницької області та про хід виконання Комплексної програми будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування Вінницької області на 2013 – 2018 роки, затвердженої рішенням 14 сесії обласної Ради 6 скликання від 19 лютого 2013 року      № 485” прийняти зі змінами та доповненнями в цілому      ( рішення додається).

 

Голова обласної Ради                                                           А.ОЛІЙНИК                                                     

Створено: 16 березня 2016 року, 17:26

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація