19 лютого о 14.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку; 20 лютого о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Звіт голови Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника за 2018 рік

    Завершився третій рік діяльності Вінницької обласної Ради сьомого скликання. Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачає щорічний звіт голови обласної Ради про свою діяльність, у тому числі про здійснення державної регуляторної політики в обласній Раді. Пропонуємо вашій увазі звіт голови Вінницької обласної Ради А ....

  • Оголошено 16 Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад

    Відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 01 лютого 2019 року № 13 «Про шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» та рішення Конкурсної ради від 1 лютого 2019 року оголошено шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад. Вимоги до проектів розвитку територіальних гром ....

  • Гайсинщина та румунська комуна Мовілені шукатимуть імена загиблих українських воїнів

    Гайсинська районна рада та мерія міста Мовілені (Румунія) уклали меморандум про співпрацю. Підписання документа відбулося під час офіційного візиту до Румунії делегації з Вінниччини, яка прибула на запрошення Президента Ясської повітової Ради Марічела Попа для участі у міжнародному науково-практичному семінарі «Досвід функціонування систем ....

Протокол Роздрукувати

ПРОТОКОЛ № 2

засідання  Координаційної ради з питань місцевого

самоврядування при голові обласної  Ради 7 скликання

 

11 березня  2016 року                                                              м. Вінниця

 

Головує:   голова обласної Ради Олійник А.Д.

У засіданні беруть участь:

- перший заступник голови обласної Ради Щербаківська Л.М.;

- перший заступник голови обласної державної адміністрації Гижко А.П.;

- заступник голови обласної державної адміністрації Броварник В.М.; 

- голови районних рад  та міські  голови міст обласного значення;

- міські голови міст районного значення;

- селищні голови, сільські голови  (список додається);

-  члени президії обласної Ради;

- директори окремих департаментів, начальники управлінь облдержадміністрації та обласних  служб;

- голова громадської ради при обласній Раді;

- члени районних, міських  робочих груп з питань грантової роботи;

- представники засобів масової інформації.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

1. Про Звернення голів місцевих рад Вінницької області до світової громадськості  та міжнародних організацій  щодо звільнення Надії Савченко, яка незаконно утримується у в’язниці на території Російської Федерації.

2. Про напрями співпраці органів місцевого самоврядування області з Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування  у вирішенні проблем територіальних громад області.

3. Про забезпечення ремонту і утримання автомобільних  доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг населених пунктів Вінницької області та про хід виконання Комплексної програми будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування Вінницької області на 2013 – 2018 роки, затвердженої рішенням 14 сесії обласної Ради 6 скликання від 19 лютого 2013 року № 485.

СЛУХАЛИ 1 :

Про Звернення голів місцевих рад Вінницької області до світової громадськості  та міжнародних організацій  щодо звільнення Надії Савченко, яка незаконно утримується у в’язниці на території Російської Федерації.

ІНФОРМУЄ:

Олійник А.Д., голова обласної Ради.

ВИРІШИЛИ 1:

Рішення „Про Звернення голів місцевих рад Вінницької області до світової громадськості  та міжнародних організацій  щодо звільнення Надії Савченко, яка незаконно утримується у в’язниці на території Російської Федерації” прийняти в цілому  ( рішення додається).

Голосували  „ за ” одноголосно.

СЛУХАЛИ 2 :

Про напрями співпраці органів місцевого самоврядування області з Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування  у вирішенні проблем територіальних громад області.

ІНФОРМУЮТЬ:

Вікалюк В.В., керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

Кавунець А.В., завідувач центру залучення інвестицій і ресурсів Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування: „Про організаційні заходи і практичні дії районних робочих груп з грантової діяльності щодо підготовки заявок на участь в 13 Обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад,   українських та європейських проектах і конкурсах”.

ВИСТУПИЛИ:

Сітарський С.М., голова Вінницької районної ради;

Гижко А.П., перший заступник голови обласної державної адміністрації;

Беспалько О., Ходакова Ю., Гладковська С., координатори центру залучення інвестицій і ресурсів Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування;

ВИРІШИЛИ 2:

Рішення „ Про напрями співпраці органів місцевого самоврядування області з Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування  у вирішенні проблем територіальних громад області ” прийняти з доповненнями в цілому ( рішення додається).

Голосували  „ за ” одноголосно.

СЛУХАЛИ 3 :

Про забезпечення ремонту і утримання  автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг населених пунктів Вінницької області та про хід виконання Комплексної програми будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування Вінницької області на 2013 – 2018 роки, затвердженої рішенням 14 сесії обласної Ради 6 скликання від 19 лютого 2013 року № 485.

ІНФОРМУЄ:

Алексєєв І.М.,  начальник Служби автомобільних доріг у Вінницькій області.

ВИСТУПИЛИ:

Броварник В.М., заступник голови обласної державної адміністрації;

Мазур Г.Ф., голова постійної  комісії обласної Ради    з  питань бюджету, фінансів та обласних программ;

Кушнір А.П.,  Жмеринський міський голова;

Піддубний М.І., голова  Барської районної  ради;

Мельничук В.М., голова Чернівецької районної ради;

Коритчук Д.І., голова Томашпільської районної ради;

Бобошин В.О., директор Комунальної організації „ Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву”;

Коломєйцев В.І., Ладижинський міський голова;

Повшедний М.П.,   депутат обласної Ради, директор ДП „Вінницький облавтодор”;

Бурлака М.Г., голова Бершадської районної ради;

Задорожнюк А.В., заступник голови Козятинської районної ради;

Поліщук А.Л., голова постійної комісії  з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики.

ВИРІШИЛИ 3 :

Рішення „ Про забезпечення ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг населених пунктів Вінницької області та про хід виконання Комплексної програми будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування Вінницької області на 2013 – 2018 роки, затвердженої рішенням 14 сесії обласної Ради 6 скликання від 19 лютого 2013 року      № 485” прийняти зі змінами та доповненнями в цілому      ( рішення додається).

 

Голова обласної Ради                                                           А.ОЛІЙНИК                                                     

Створено: 16 березня 2016 року, 17:26
Оновлено: 17 березня 2016 року, 15:13
Переглядів: 778

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація