Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Протягом 2017 року збитки за порушення природоохоронного законодавства склали майже 12 мільйонів гривень Роздрукувати

26 лютого відбулось засідання колегії Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, під час якого було підбито підсумки роботи за 2017 рік.

У зібранні взяли участь секретар постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр Людмила Головашич, начальник Державної екологічної інспекції у Вінницькій області Юрій Дубовий; начальник відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря Державної екологічної інспекції у Вінницькій області Олег Ющук, завідувач юридичного сектору Державної екологічної інспекції у Вінницькій області Галина Педченко, головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Владислав Руцький, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук.

У ході засідання підбито підсумки роботи інспекції за 2017рік; результати аудиту ефективності виконання повноважень в частині контролю за повнотою і своєчасністю надходження екологічного податку з викидів у атмосферне повітря та скидів у водні об’єкти, проведеного Територіальним управлінням Рахункової палати; результати проведеної претензійно-позовної роботи у 2017 році; результати діяльності інспекції у сфері запобігання та виявлення корупції .

За звітний період загальна сума розрахованих збитків за порушення природоохоронного законодавства склала 11 917 318 грн. За результатами розгляду протоколів, направлених до судових органів, 61 особу притягнено до адміністративної відповідальності на суму 21 514 грн.

Протягом  2017 року до Державної екологічної інспекції у Вінницькій області надійшло 395 звернень громадян, з них 60 – колективних. Усі звернення було розглянуто, 219 – було вирішено позитивно, на 156 – дано обґрунтовані роз’яснення, 7– передано за належністю, 6 – повернуто авторам відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

У зверненнях, що надійшли до Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, 2017 року були порушені питання різної тематики. Найбільш актуальними залишаються питання щодо знищення лісових, зелених насаджень. Друге місце посідають звернення щодо забруднення атмосферного повітря та порушення правил користування водними об’єктами.

Заслухавши та обговоривши доповіді, засідання колегії вирішила наступне: результат діяльності Інспекції у Вінницькій області за 2017 рік визнати задовільним; начальникам структурних підрозділів інспекції – забезпечити посилення здійснення державного нагляду за дотриманням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища; посилити контроль за дотриманням вимог природоохоронного законодавства у сфері охорони атмосферного повітря, раціонального використання та відтворення водних ресурсів, використання та охорони земель, поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами; забезпечити взаємодію з органами державної влади під час здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням суб’єктами господарювання вимог законодавства про охорону атмосферного повітря, раціонального використання вод та відтворення водних ресурсів.

Повернутись Створено: 27 лютого 2018 року, 11:29 Переглядів: 437

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація