Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Протягом 2017 року збитки за порушення природоохоронного законодавства склали майже 12 мільйонів гривень Роздрукувати

26 лютого відбулось засідання колегії Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, під час якого було підбито підсумки роботи за 2017 рік.

У зібранні взяли участь секретар постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр Людмила Головашич, начальник Державної екологічної інспекції у Вінницькій області Юрій Дубовий; начальник відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря Державної екологічної інспекції у Вінницькій області Олег Ющук, завідувач юридичного сектору Державної екологічної інспекції у Вінницькій області Галина Педченко, головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Владислав Руцький, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук.

У ході засідання підбито підсумки роботи інспекції за 2017рік; результати аудиту ефективності виконання повноважень в частині контролю за повнотою і своєчасністю надходження екологічного податку з викидів у атмосферне повітря та скидів у водні об’єкти, проведеного Територіальним управлінням Рахункової палати; результати проведеної претензійно-позовної роботи у 2017 році; результати діяльності інспекції у сфері запобігання та виявлення корупції .

За звітний період загальна сума розрахованих збитків за порушення природоохоронного законодавства склала 11 917 318 грн. За результатами розгляду протоколів, направлених до судових органів, 61 особу притягнено до адміністративної відповідальності на суму 21 514 грн.

Протягом  2017 року до Державної екологічної інспекції у Вінницькій області надійшло 395 звернень громадян, з них 60 – колективних. Усі звернення було розглянуто, 219 – було вирішено позитивно, на 156 – дано обґрунтовані роз’яснення, 7– передано за належністю, 6 – повернуто авторам відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

У зверненнях, що надійшли до Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, 2017 року були порушені питання різної тематики. Найбільш актуальними залишаються питання щодо знищення лісових, зелених насаджень. Друге місце посідають звернення щодо забруднення атмосферного повітря та порушення правил користування водними об’єктами.

Заслухавши та обговоривши доповіді, засідання колегії вирішила наступне: результат діяльності Інспекції у Вінницькій області за 2017 рік визнати задовільним; начальникам структурних підрозділів інспекції – забезпечити посилення здійснення державного нагляду за дотриманням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища; посилити контроль за дотриманням вимог природоохоронного законодавства у сфері охорони атмосферного повітря, раціонального використання та відтворення водних ресурсів, використання та охорони земель, поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами; забезпечити взаємодію з органами державної влади під час здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням суб’єктами господарювання вимог законодавства про охорону атмосферного повітря, раціонального використання вод та відтворення водних ресурсів.

Повернутись Створено: 27 лютого 2018 року, 11:29 Переглядів: 322

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація