Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Протягом 5 років роботи постійна комісія обласної Ради провела 164 засідання Роздрукувати

19 листопада відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура. Через складну епідемічну ситуацію щодо захворюваності на COVID-19 засідання комісії проходило з дотриманням  карантинних правил.

У засіданні комісії взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, директор Департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації Ольга Задорожна, начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Ольга Дернова, начальник управління розвитку територій та інфраструктури облдержадміністрації Марія Зонова, директор КП «Вінницяоблтеплоенерго» Валерій Довбанюк та інші.

– Фактично ми працювати в майже щотижневому режимі протягом 5 років, – зазначив  Геннадій Мазур. – За цей період нами було розглянуто близько 2000 питань в напрямах реалізації заходів програми соціально-економічного розвитку, стратегії розвитку Вінницької області, обласних програм, ефективності діяльності комунальних закладів та підприємств, фінансування сфер освіти, охорони здоров’я, культури, соціально захисту. Це все робилося з метою забезпечення комфортного життя наших жителів. На мою  думку, нам це вдалося.

Про проєкт розпорядження голови облдержадміністрації «Про перерозподіл коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості» інформувала  Ольга Задорожна.  

– Ми максимально працюємо над розширенням ліжко-місць,  проведенням кисню в опорних лікарнях та закупівлю кисневих концентраторів. Постійно здійснюється пошук нових ресурсів та об’єктів для розширення. Постійною комісією також було погоджено проєкти розпоряджень голови обласної Ради «Про встановлення надбавок та доплат керівникам в галузі охорони здоров'я, – зазначила Ольга Іванівна.

В межах розгляду питання «Про розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2020 рік» Микола  Копачевський інформував щодо перерозподілу видатків обласного бюджету, які виникли в зв’язку з економією коштів та будуть направлені на важливі напрями розвитку області.

Геннадій Мазур подякував всім, хто працював разом на благо області.

– Велика вдячність за розуміння, підтримку, професіоналізм та віддану працю, адже за п’ять років було зроблено багато добрих справ, розпочато чимало нових цікавих проєктів, – сказав Геннадій Федорович­. ­–  Незважаючи на складні часи в період змін, різні проблемні ситуації навколо виконання обласного бюджету та труднощі фінансування обласних закладів ми завжди знаходили рішення в межах конструктивного діалогу.

Він висловив надію, що всі структури сумлінно виконуватимуть свою роботу і надалі, продовжуючи реалізовувати у життя спільно розпочаті добрі справи. Депутатський корпус обласної Ради та члени постійної комісії подякували голові Геннадію Мазуру за конструктив, щирість та ефективну роботу.

– Весь склад постійної комісії  – це надзвичайно потужний і висококваліфікований колектив. Але ваша віра, Геннадію Федоровичу, в зміни, високий фаховий рівень і розуміння всіх процесів, що відбуваються у владі, дозволив  відповідально та віддано працювати задля зміцнення місцевого самоврядування, – зазначив Леонід Галушко.

З протоколом та висновками  комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

 

 

Повернутись Створено: 19 листопада 2020 року, 16:04
Оновлено: 19 листопада 2020 року, 16:46
Переглядів: 314

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація