5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Протягом двох днів підприємці вдосконалювали навички бізнес-планування Роздрукувати

Протягом двох днів проходив тренінг «Бізнес-планування для підприємців» за участі 35 представників малого та середнього бізнесу. Мотивацією було зацікавлення у розвитку власної справи, розширення бізнесу та залучення інвесторів.

Формат тренінгу передбачав вивчення теоретичного матеріалу (30%)  і опрацювання його на практиці (70%). Під час першого дня учасники з допомогою тренерки Надії Карплюк розглянули структуру бізнес-плану, зокрема, основні його складові:  маркетинговий, юридично-організаційний, календарний, виробничий, інвестиційний, операційний та фінансовий плани.

Наступного дня учасники зосередились на розробці бізнес-планів. Три групи створювали детальний бізнес-план для втілення бізнес-ідей: відкриття шоуруму для продажу косметики, відкриття консалтингової компанії з енергоаудиту, створення і продаж чат-ботів.

Учасникам та організаторам вдалося створити на тренінгу відкриту та творчу робочу атмосферу, яка сприяла засвоєнню матеріалу, обміну професійними надбаннями, що значно підвищило рівень ефективності тренінгу та сприяло налагодженню нових контактів. 

Організаторами заходу виступили  Агенція регіонального розвитку Вінницької області спільно з облдержадміністрацією в рамках виконання Плану дій реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року.

Повернутись Створено: 4 листопада 2019 року, 11:07 Переглядів: 260

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація