Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Томашпільським місцевим центром з надання безоплатної вторинної допомоги опрацьовано більше тисячі звернень громадян Роздрукувати

В рамках робочого візиту до смт. Томашпіль голова обласної Ради Анатолій Олійник спільно із головою райдержадміністрації Олександром Закорченним, головою районної ради Дмитром Коритчуком та директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області Світланою Маліновською ознайомилися із роботою Томашпільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Томашпільський місцевий центр, який має в своїй структурі 5 відділів, розпочав свою діяльність з 01 липня 2015 року. Відповідно до штатного розпису, в місцевому центрі повинно працювати 16 осіб, на сьогоднішній день, фактично, працюють 9 осіб.

          Томашпільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги обслуговує 9 районів Вінницької області, які є діючими із 1 вересня 2016 року:

Крижопільський район;
Могилів-Подільський район;
місто Могилів-Подільський;
Піщанський район;
Мурованокуриловецький район;
Томашпільський район;
Тульчинський район;
Чернівецький район;
Шаргородський район;
Ямпільський район.

 З 1 липня 2015 року Томашпільським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги було прийнято та опрацьовано 511 звернень громадян. З них: 268 – надано роз'яснення та консультації працівниками центру; 130 – спрямовано до установ, організацій, з якими центром організовано співпрацю для надання правової допомоги по суті порушеного питання; 113 – прийнято письмових звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги: із прийнятих письмових звернень; видано 79 розпоряджень про надання безоплатної вторинної правової допомоги та видано 101 доручення для надання БВПД.

За період з 01.01.2016 року по теперішній час Томашпільським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги було прийнято та опрацьовано 1151 звернень громадян. З них: 770 – надано роз'яснень та консультацій працівниками центру; 174 – спрямовано до установ, організацій, з якими центром організовано співпрацю для надання правової допомоги по суті порушеного питання; 207 – прийнято письмових звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги: із прийнятих письмових звернень; видано 182 розпорядження про надання безоплатної вторинної правової допомоги та 182 доручення – для надання БВПД.

Повернутись Створено: 9 вересня 2016 року, 12:05 Переглядів: 870

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація