Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Проведено навчальний семінар для працівників апарату обласної Ради Роздрукувати

21 березня в приміщенні Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського для працівників виконавчого апарату Вінницької обласної Ради було проведено навчальний семінар, що був організований керівництвом обласної Ради спільно з ректоратом вищого навчального закладу з метою підвищення кваліфікації працівників.

Перед початком семінару для працівників апарату обласної Ради було проведено екскурсію в межах університету, в рамках якої присутні отримали можливість відвідати сучасну бібліотеку із впровадженими новітніми технологіями, книгосховище, етнографічий музей та музей університету. Відкрив семінар заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради – керуючий справами – Степан Нешик та ректор Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, доктор педагогічних наук, професор Олександр Шестопалюк, які побажали присутнім на навчанні здобуття нового досвіду та зростання особистого професійного рівня.

Далі із лекцією на тему: “Як підготувати доповідь і виступити перед аудиторією” перед посадовцями обласної Ради виступив ректор університету Олександр Шестопалюк. В своїй доповіді він зупинився на питаннях підготовки та успішного проведення публічних виступів, доповідей, лекцій.

Крім того, доцентом кафедри української мови ВДПУ, кандидатом філологічних наук Людмилою Прокопчук було прочитано лекцію “Культура мовлення посадової особи місцевого самоврядування – важлива складова професійної компетентності”, в якій було підкреслено важливість вдосконалення мовного рівня посадовців органів місцевого самоврядування, очищення ділової мови від суржику і іншомовної кальки. А доцентом кафедри психології ВДПУ, кандидатом педагогічних наук Галиною Шульгою було прочитано лекцію “Попередження та управління конфліктами в колективі”, яка мала не меті показати засоби і методи попередження та успішного вирішення конфліктних ситуацій у колективах.

Степан Нешик, дякуючи керівництву Вінницького державного педагогічного університету за плідне проведення навчального семінару, подарував на згадку колективу університету книги про Вінниччину, надруковані за сприяння керівництва обласної Ради, в яких розкривається історія, культура, географічні і господарські особливості подільського краю. 

Повернутись Створено: 24 березня 2014 року, 11:43 Переглядів: 945

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація