Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Проведено навчальний семінар для працівників апарату обласної Ради Роздрукувати

21 березня в приміщенні Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського для працівників виконавчого апарату Вінницької обласної Ради було проведено навчальний семінар, що був організований керівництвом обласної Ради спільно з ректоратом вищого навчального закладу з метою підвищення кваліфікації працівників.

Перед початком семінару для працівників апарату обласної Ради було проведено екскурсію в межах університету, в рамках якої присутні отримали можливість відвідати сучасну бібліотеку із впровадженими новітніми технологіями, книгосховище, етнографічий музей та музей університету. Відкрив семінар заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради – керуючий справами – Степан Нешик та ректор Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, доктор педагогічних наук, професор Олександр Шестопалюк, які побажали присутнім на навчанні здобуття нового досвіду та зростання особистого професійного рівня.

Далі із лекцією на тему: “Як підготувати доповідь і виступити перед аудиторією” перед посадовцями обласної Ради виступив ректор університету Олександр Шестопалюк. В своїй доповіді він зупинився на питаннях підготовки та успішного проведення публічних виступів, доповідей, лекцій.

Крім того, доцентом кафедри української мови ВДПУ, кандидатом філологічних наук Людмилою Прокопчук було прочитано лекцію “Культура мовлення посадової особи місцевого самоврядування – важлива складова професійної компетентності”, в якій було підкреслено важливість вдосконалення мовного рівня посадовців органів місцевого самоврядування, очищення ділової мови від суржику і іншомовної кальки. А доцентом кафедри психології ВДПУ, кандидатом педагогічних наук Галиною Шульгою було прочитано лекцію “Попередження та управління конфліктами в колективі”, яка мала не меті показати засоби і методи попередження та успішного вирішення конфліктних ситуацій у колективах.

Степан Нешик, дякуючи керівництву Вінницького державного педагогічного університету за плідне проведення навчального семінару, подарував на згадку колективу університету книги про Вінниччину, надруковані за сприяння керівництва обласної Ради, в яких розкривається історія, культура, географічні і господарські особливості подільського краю. 

Повернутись Створено: 24 березня 2014 року, 11:43 Переглядів: 1053

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація