Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Проведуть інвентаризацію приміщень щодо облаштування місць для людей з обмеженими можливостями Роздрукувати

Відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження  під головуванням депутат обласної Ради Андрія Ковальова.У її роботі взяли участь представники Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, КП «Вінницяоблтеплоенерго», Служби автомобільних доріг у Вінницькій області, КП «Вінницяоблводоканал», представники громадськості.

Найбільш актуальним питанням засідання постійної комісії був лист громадської організації молоді  з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» щодо сприяння у створенні доступного середовища в транспортній та архітектурній інфраструктурі громад, дотриманню будівельних норм.

Одноголосним було прийнято рішення дати доручення управлінню спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області провести інвентаризацію об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області на предмет необхідності облаштуванню місць для людей з обмеженими можливостями.

Головою постійної комісії обласної Ради Андрієм Ковальовим підготовлено ряд звернень до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, голови облдержадміністрації Валерія Коровія, які юудуть винесені на розгляд чергової сесії.

Розглядалось також звернення депутата обласної Ради Олександра Масленнікова щодо сприяння у виділенні коштів по обласному конкурсу «Питна вода» на реконструкцію каптажного джерела водопостачання та капітального ремонту водопроводу Бохоницької сільської ради та щодо виділення коштів на зазначені цілі.

Постійною комісію було скеровано зазначене звернення на Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації для розгляду у подальшому можливості фінансування зазначеного проекту.

За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного, із висновками яких можна ознайомитись на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 6 червня 2017 року, 11:56 Переглядів: 622

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація