Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Проведуть інвентаризацію приміщень щодо облаштування місць для людей з обмеженими можливостями Роздрукувати

Відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження  під головуванням депутат обласної Ради Андрія Ковальова.У її роботі взяли участь представники Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, КП «Вінницяоблтеплоенерго», Служби автомобільних доріг у Вінницькій області, КП «Вінницяоблводоканал», представники громадськості.

Найбільш актуальним питанням засідання постійної комісії був лист громадської організації молоді  з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» щодо сприяння у створенні доступного середовища в транспортній та архітектурній інфраструктурі громад, дотриманню будівельних норм.

Одноголосним було прийнято рішення дати доручення управлінню спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області провести інвентаризацію об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області на предмет необхідності облаштуванню місць для людей з обмеженими можливостями.

Головою постійної комісії обласної Ради Андрієм Ковальовим підготовлено ряд звернень до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, голови облдержадміністрації Валерія Коровія, які юудуть винесені на розгляд чергової сесії.

Розглядалось також звернення депутата обласної Ради Олександра Масленнікова щодо сприяння у виділенні коштів по обласному конкурсу «Питна вода» на реконструкцію каптажного джерела водопостачання та капітального ремонту водопроводу Бохоницької сільської ради та щодо виділення коштів на зазначені цілі.

Постійною комісію було скеровано зазначене звернення на Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації для розгляду у подальшому можливості фінансування зазначеного проекту.

За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного, із висновками яких можна ознайомитись на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 6 червня 2017 року, 11:56 Переглядів: 690

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація