Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Проведуть інвентаризацію приміщень щодо облаштування місць для людей з обмеженими можливостями Роздрукувати

Відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження  під головуванням депутат обласної Ради Андрія Ковальова.У її роботі взяли участь представники Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, КП «Вінницяоблтеплоенерго», Служби автомобільних доріг у Вінницькій області, КП «Вінницяоблводоканал», представники громадськості.

Найбільш актуальним питанням засідання постійної комісії був лист громадської організації молоді  з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» щодо сприяння у створенні доступного середовища в транспортній та архітектурній інфраструктурі громад, дотриманню будівельних норм.

Одноголосним було прийнято рішення дати доручення управлінню спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області провести інвентаризацію об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області на предмет необхідності облаштуванню місць для людей з обмеженими можливостями.

Головою постійної комісії обласної Ради Андрієм Ковальовим підготовлено ряд звернень до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, голови облдержадміністрації Валерія Коровія, які юудуть винесені на розгляд чергової сесії.

Розглядалось також звернення депутата обласної Ради Олександра Масленнікова щодо сприяння у виділенні коштів по обласному конкурсу «Питна вода» на реконструкцію каптажного джерела водопостачання та капітального ремонту водопроводу Бохоницької сільської ради та щодо виділення коштів на зазначені цілі.

Постійною комісію було скеровано зазначене звернення на Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації для розгляду у подальшому можливості фінансування зазначеного проекту.

За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного, із висновками яких можна ознайомитись на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 6 червня 2017 року, 11:56 Переглядів: 593

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація