Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Провели останнє цьогоріч засідання з оцінки діяльності керівників комунальних закладів області Роздрукувати

Сьогодні, 26 лютого, відбулося останнє цьогорічне засідання комісії щорічної оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів комунальної власності територіальних громад області за 2018 рік.  На засіданні оцінили діяльність 17 керівників закладів галузі житлово-комунального господарства та діяльність керівників інших підприємств й установ.

Засідання комісії очолив голова обласної Ради Анатолій Олійник, присутні також були заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, представники Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області та члени комісії з проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2018 рік.

Розпочинаючи засідання, Анатолій Дмитрович окреслив основні норми закону, в рамках яких відбувається проведення щорічної оцінки керівників комунальних закладів. Відтак, комісія може прийняти рішення: «відповідає займаній посаді», «відповідає займаній посаді та рекомендується для зарахування до кадрового резерву на вищу посаду», «відповідає займаній посаді за умовами виконання рекомендацій комісії», або «не відповідає займаній посаді». 

Представники профільного Департаменту та управління спільної комунальної власності територіальних громад надали оцінку діяльності керівників підпорядкованих установ.

В ході зібрання членами комісії було рекомендовано нагородити 7 керівників комунальних закладів області грамотами Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та грамотами облдержадміністрації й обласної Ради, а генерального директора комунального підприємства «Вінницятеплоенерго» Валерія Довбанюка – орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Також на сьогоднішньому засіданні члени комісії  прийняли рішення щодо діяльності керівника комунального закладу «Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з веслування імені Юлії Рябчинської» В’ячеслава Настюка.    

Присутні члени комісії підтримали висновок управління фізичної культури і спорту щодо невідповідності  зазначеного керівника займаній посаді.

– Вношу пропозицію додати другим пунктом до рішення щодо невідповідності займаній посаді В’ячеслава Настюка рекомендацію управлінню фізичної культури і спорту облдержадміністрації вжити заходів щодо усунення  недоліків, які виявлені  в роботі комунального закладу, а також стосовно керівника установи  здійснити відповідні міри впливу для покращення становища у цьому закладі, – сказав Анатолій Олійник.

Стосовно керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області, які працюють на посадах менше одного року та тих, які виконують обов’язки, будуть встановленні відповідні надбавки та відсотки за їхню роботу на сесії обласної Ради.

Нагадаємо, що протягом лютого комісія з оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад за 2018 рік оцінила 112 керівників галузі культури, фізичної культури та спорту, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, підприємств житлово-комунального господарства та інших закладів, установ, підприємств та організацій.

Повернутись Створено: 26 лютого 2019 року, 16:59 Переглядів: 506

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація