Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Провели останнє цьогоріч засідання з оцінки діяльності керівників комунальних закладів області Роздрукувати

Сьогодні, 26 лютого, відбулося останнє цьогорічне засідання комісії щорічної оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів комунальної власності територіальних громад області за 2018 рік.  На засіданні оцінили діяльність 17 керівників закладів галузі житлово-комунального господарства та діяльність керівників інших підприємств й установ.

Засідання комісії очолив голова обласної Ради Анатолій Олійник, присутні також були заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, представники Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області та члени комісії з проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2018 рік.

Розпочинаючи засідання, Анатолій Дмитрович окреслив основні норми закону, в рамках яких відбувається проведення щорічної оцінки керівників комунальних закладів. Відтак, комісія може прийняти рішення: «відповідає займаній посаді», «відповідає займаній посаді та рекомендується для зарахування до кадрового резерву на вищу посаду», «відповідає займаній посаді за умовами виконання рекомендацій комісії», або «не відповідає займаній посаді». 

Представники профільного Департаменту та управління спільної комунальної власності територіальних громад надали оцінку діяльності керівників підпорядкованих установ.

В ході зібрання членами комісії було рекомендовано нагородити 7 керівників комунальних закладів області грамотами Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та грамотами облдержадміністрації й обласної Ради, а генерального директора комунального підприємства «Вінницятеплоенерго» Валерія Довбанюка – орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Також на сьогоднішньому засіданні члени комісії  прийняли рішення щодо діяльності керівника комунального закладу «Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з веслування імені Юлії Рябчинської» В’ячеслава Настюка.    

Присутні члени комісії підтримали висновок управління фізичної культури і спорту щодо невідповідності  зазначеного керівника займаній посаді.

– Вношу пропозицію додати другим пунктом до рішення щодо невідповідності займаній посаді В’ячеслава Настюка рекомендацію управлінню фізичної культури і спорту облдержадміністрації вжити заходів щодо усунення  недоліків, які виявлені  в роботі комунального закладу, а також стосовно керівника установи  здійснити відповідні міри впливу для покращення становища у цьому закладі, – сказав Анатолій Олійник.

Стосовно керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області, які працюють на посадах менше одного року та тих, які виконують обов’язки, будуть встановленні відповідні надбавки та відсотки за їхню роботу на сесії обласної Ради.

Нагадаємо, що протягом лютого комісія з оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад за 2018 рік оцінила 112 керівників галузі культури, фізичної культури та спорту, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, підприємств житлово-комунального господарства та інших закладів, установ, підприємств та організацій.

Повернутись Створено: 26 лютого 2019 року, 16:59 Переглядів: 342

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація