Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Провели останнє цьогоріч засідання з оцінки діяльності керівників комунальних закладів області Роздрукувати

Сьогодні, 26 лютого, відбулося останнє цьогорічне засідання комісії щорічної оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів комунальної власності територіальних громад області за 2018 рік.  На засіданні оцінили діяльність 17 керівників закладів галузі житлово-комунального господарства та діяльність керівників інших підприємств й установ.

Засідання комісії очолив голова обласної Ради Анатолій Олійник, присутні також були заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, представники Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області та члени комісії з проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2018 рік.

Розпочинаючи засідання, Анатолій Дмитрович окреслив основні норми закону, в рамках яких відбувається проведення щорічної оцінки керівників комунальних закладів. Відтак, комісія може прийняти рішення: «відповідає займаній посаді», «відповідає займаній посаді та рекомендується для зарахування до кадрового резерву на вищу посаду», «відповідає займаній посаді за умовами виконання рекомендацій комісії», або «не відповідає займаній посаді». 

Представники профільного Департаменту та управління спільної комунальної власності територіальних громад надали оцінку діяльності керівників підпорядкованих установ.

В ході зібрання членами комісії було рекомендовано нагородити 7 керівників комунальних закладів області грамотами Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та грамотами облдержадміністрації й обласної Ради, а генерального директора комунального підприємства «Вінницятеплоенерго» Валерія Довбанюка – орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Також на сьогоднішньому засіданні члени комісії  прийняли рішення щодо діяльності керівника комунального закладу «Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з веслування імені Юлії Рябчинської» В’ячеслава Настюка.    

Присутні члени комісії підтримали висновок управління фізичної культури і спорту щодо невідповідності  зазначеного керівника займаній посаді.

– Вношу пропозицію додати другим пунктом до рішення щодо невідповідності займаній посаді В’ячеслава Настюка рекомендацію управлінню фізичної культури і спорту облдержадміністрації вжити заходів щодо усунення  недоліків, які виявлені  в роботі комунального закладу, а також стосовно керівника установи  здійснити відповідні міри впливу для покращення становища у цьому закладі, – сказав Анатолій Олійник.

Стосовно керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області, які працюють на посадах менше одного року та тих, які виконують обов’язки, будуть встановленні відповідні надбавки та відсотки за їхню роботу на сесії обласної Ради.

Нагадаємо, що протягом лютого комісія з оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад за 2018 рік оцінила 112 керівників галузі культури, фізичної культури та спорту, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, підприємств житлово-комунального господарства та інших закладів, установ, підприємств та організацій.

Повернутись Створено: 26 лютого 2019 року, 16:59 Переглядів: 383

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація