Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Провели перемовини щодо обміну тваринами та птахами між Ліберецьким та Вінницьким зоопарками Роздрукувати

Перебуваючи з офіційним візитом у Ліберецькому краї Чеської Республіки вінницька делегація на чолі з головою обласної Ради Анатолієм Олійником відвідали місцевий зоопарк. У складі делегації також перебувають директор відокремленого підрозділу «Подільський зоопарк» Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Євгеній Ткачик та директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Анатолій Іванець.

Директор Ліберецького зоопарку пан Давід Найєдло ознайомив вінничан із підприємством, як туристичним об’єктом та з особливостями утримання тварин і птахів у різні пори року. Щороку до зоопарку на екскурсію приходять 400-500 тисяч відвідувачів, його бюджет – близько 120 мільйонів крон. Він спеціалізується на розмноженні хижих птахів, а також птахів, які знаходяться на межі вимирання.

Директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Анатолій Іванець провів перемовини щодо налагодження співпраці та партнерських зв’язків Подільського зоопарку з чеським зоопарком задля обміну тваринами і птахами, що тут перебувають.

Ліберецький зоопарк – один з найстаріших у всій Чехії. Він був створений понад століття тому, у 1904 році. Тоді це був лише вольєр з рідкісними птахами, який організували місцеві орнітологи. Розташований зоопарк біля річки Ізер в центрі міста і займає територію площею 13 гектарів. На цій площі є лісові угіддя, струмок і скельні утворення. Тут мешкають близько тисячі представників фауни та понад 140 видів тварин, птахів, риб і плазунів.

Найвідомішим і популярним мешканцем зоопарку в Ліберці є бенгальський тигр. Зоопарк придбав 4 молодих жирафів, для яких були обладнані спеціальні просторі й чисті вольєри. Зоопарк у Чехії є найбільшим з розведення шимпанзе в неволі. Крім того, тут є безліч інших вольєрів і павільйонів. Цікавою особливістю є те, що відвідувачі зоопарку мають можливість спостерігати за тваринами в будь-яку пору року.

 

Повернутись Створено: 30 січня 2018 року, 11:04 Переглядів: 535

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація