Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Провели перемовини щодо обміну тваринами та птахами між Ліберецьким та Вінницьким зоопарками Роздрукувати

Перебуваючи з офіційним візитом у Ліберецькому краї Чеської Республіки вінницька делегація на чолі з головою обласної Ради Анатолієм Олійником відвідали місцевий зоопарк. У складі делегації також перебувають директор відокремленого підрозділу «Подільський зоопарк» Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Євгеній Ткачик та директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Анатолій Іванець.

Директор Ліберецького зоопарку пан Давід Найєдло ознайомив вінничан із підприємством, як туристичним об’єктом та з особливостями утримання тварин і птахів у різні пори року. Щороку до зоопарку на екскурсію приходять 400-500 тисяч відвідувачів, його бюджет – близько 120 мільйонів крон. Він спеціалізується на розмноженні хижих птахів, а також птахів, які знаходяться на межі вимирання.

Директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Анатолій Іванець провів перемовини щодо налагодження співпраці та партнерських зв’язків Подільського зоопарку з чеським зоопарком задля обміну тваринами і птахами, що тут перебувають.

Ліберецький зоопарк – один з найстаріших у всій Чехії. Він був створений понад століття тому, у 1904 році. Тоді це був лише вольєр з рідкісними птахами, який організували місцеві орнітологи. Розташований зоопарк біля річки Ізер в центрі міста і займає територію площею 13 гектарів. На цій площі є лісові угіддя, струмок і скельні утворення. Тут мешкають близько тисячі представників фауни та понад 140 видів тварин, птахів, риб і плазунів.

Найвідомішим і популярним мешканцем зоопарку в Ліберці є бенгальський тигр. Зоопарк придбав 4 молодих жирафів, для яких були обладнані спеціальні просторі й чисті вольєри. Зоопарк у Чехії є найбільшим з розведення шимпанзе в неволі. Крім того, тут є безліч інших вольєрів і павільйонів. Цікавою особливістю є те, що відвідувачі зоопарку мають можливість спостерігати за тваринами в будь-яку пору року.

 

Повернутись Створено: 30 січня 2018 року, 11:04 Переглядів: 562

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація