Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Провели перемовини щодо обміну тваринами та птахами між Ліберецьким та Вінницьким зоопарками Роздрукувати

Перебуваючи з офіційним візитом у Ліберецькому краї Чеської Республіки вінницька делегація на чолі з головою обласної Ради Анатолієм Олійником відвідали місцевий зоопарк. У складі делегації також перебувають директор відокремленого підрозділу «Подільський зоопарк» Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Євгеній Ткачик та директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Анатолій Іванець.

Директор Ліберецького зоопарку пан Давід Найєдло ознайомив вінничан із підприємством, як туристичним об’єктом та з особливостями утримання тварин і птахів у різні пори року. Щороку до зоопарку на екскурсію приходять 400-500 тисяч відвідувачів, його бюджет – близько 120 мільйонів крон. Він спеціалізується на розмноженні хижих птахів, а також птахів, які знаходяться на межі вимирання.

Директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Анатолій Іванець провів перемовини щодо налагодження співпраці та партнерських зв’язків Подільського зоопарку з чеським зоопарком задля обміну тваринами і птахами, що тут перебувають.

Ліберецький зоопарк – один з найстаріших у всій Чехії. Він був створений понад століття тому, у 1904 році. Тоді це був лише вольєр з рідкісними птахами, який організували місцеві орнітологи. Розташований зоопарк біля річки Ізер в центрі міста і займає територію площею 13 гектарів. На цій площі є лісові угіддя, струмок і скельні утворення. Тут мешкають близько тисячі представників фауни та понад 140 видів тварин, птахів, риб і плазунів.

Найвідомішим і популярним мешканцем зоопарку в Ліберці є бенгальський тигр. Зоопарк придбав 4 молодих жирафів, для яких були обладнані спеціальні просторі й чисті вольєри. Зоопарк у Чехії є найбільшим з розведення шимпанзе в неволі. Крім того, тут є безліч інших вольєрів і павільйонів. Цікавою особливістю є те, що відвідувачі зоопарку мають можливість спостерігати за тваринами в будь-яку пору року.

 

Повернутись Створено: 30 січня 2018 року, 11:04 Переглядів: 644

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація