24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Провели семінар-консультацію між представниками бізнесу і контролюючими органами області Роздрукувати

Агенція регіонального розвитку Вінницької області спільно з Державною регуляторною службою України провели  семінар для малого та середнього бізнесу – «Мораторій на перевірки бізнесу закінчено – що очікувати?». 

Агенція зібрала 35 учасників та 5 спікерів в HUB «Місто змістів», щоб розвіяти страхи підприємців перед перевірками органами державного нагляду (контролю).

Експерти розглянули питання інновацій в галузі державного нагляду (контролю) з п’яти різних сторін. Завідувач сектору Державної регуляторної служби (ДРС) у Вінницькій області Олеся Данілова пояснила  на що саме фокусується діяльність її організації, чому щодо ДРС виникає стільки питань. 

Спікер чітко окреслила причини перевірок  і принцип їх періодичності. Також вона зосередила увагу на права та обов’язки, як суб’єктів господарської діяльності, так і перевіряючих органів.

– Змінюється підхід до контролю. Деякі інспектори контролюючих органів можуть перевищувати свої повноваження, щоб розуміти де ця межа, необхідно знати порядок, – наголосила  завідувач  сектору ДСР у Вінницькій області.

Начальник управління аудиту Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області Тетяна Андреяшкіна розповіла слухачам семінару про види перевірок Державної фіскальної служби, їх особливості, причини і терміни. Спікер наголосила на тому, що дуже важливо звертати увагу на причину перевірки та  періодичність.

Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю  Валентина Партій розглянула особливості оформлень трудових відносин та відповідальність суб’єктів господарювання за порушення у цій сфері. 

– Роботодавцям не треба боятись. Зараз відбуваються не інспекції, а інспекційні відвідування в ході яких, ми консультуємо стосовно законодавства про працю  і даємо рекомендації, як саме діяти, – пояснила спікер.

В останній секції семінару виступив заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Олег Сторожук. Він розповів про необхідні умови безпеки, які мають забезпечуватись суб’єктами господарювання. Також спікер пояснив зміни щодо перевірок на підприємствах для запобігання надзвичайним ситуаціям і чим це викликано.

Під кінець семінару представник страхової групи «ТАС» Анатолій Захаревич звернув увагу на можливості страхування для малого та середнього бізнесу,  необхідність страхування і різновид пакетів для суб’єктів господарювання. Він також розповів, чому потрібно підбирати страхування під підприємство індивідуально та які  є обмеження у страхових компаній.

Повернутись Створено: 24 квітня 2019 року, 11:45 Переглядів: 376

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація