Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Провели семінар-консультацію між представниками бізнесу і контролюючими органами області Роздрукувати

Агенція регіонального розвитку Вінницької області спільно з Державною регуляторною службою України провели  семінар для малого та середнього бізнесу – «Мораторій на перевірки бізнесу закінчено – що очікувати?». 

Агенція зібрала 35 учасників та 5 спікерів в HUB «Місто змістів», щоб розвіяти страхи підприємців перед перевірками органами державного нагляду (контролю).

Експерти розглянули питання інновацій в галузі державного нагляду (контролю) з п’яти різних сторін. Завідувач сектору Державної регуляторної служби (ДРС) у Вінницькій області Олеся Данілова пояснила  на що саме фокусується діяльність її організації, чому щодо ДРС виникає стільки питань. 

Спікер чітко окреслила причини перевірок  і принцип їх періодичності. Також вона зосередила увагу на права та обов’язки, як суб’єктів господарської діяльності, так і перевіряючих органів.

– Змінюється підхід до контролю. Деякі інспектори контролюючих органів можуть перевищувати свої повноваження, щоб розуміти де ця межа, необхідно знати порядок, – наголосила  завідувач  сектору ДСР у Вінницькій області.

Начальник управління аудиту Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області Тетяна Андреяшкіна розповіла слухачам семінару про види перевірок Державної фіскальної служби, їх особливості, причини і терміни. Спікер наголосила на тому, що дуже важливо звертати увагу на причину перевірки та  періодичність.

Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю  Валентина Партій розглянула особливості оформлень трудових відносин та відповідальність суб’єктів господарювання за порушення у цій сфері. 

– Роботодавцям не треба боятись. Зараз відбуваються не інспекції, а інспекційні відвідування в ході яких, ми консультуємо стосовно законодавства про працю  і даємо рекомендації, як саме діяти, – пояснила спікер.

В останній секції семінару виступив заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Олег Сторожук. Він розповів про необхідні умови безпеки, які мають забезпечуватись суб’єктами господарювання. Також спікер пояснив зміни щодо перевірок на підприємствах для запобігання надзвичайним ситуаціям і чим це викликано.

Під кінець семінару представник страхової групи «ТАС» Анатолій Захаревич звернув увагу на можливості страхування для малого та середнього бізнесу,  необхідність страхування і різновид пакетів для суб’єктів господарювання. Він також розповів, чому потрібно підбирати страхування під підприємство індивідуально та які  є обмеження у страхових компаній.

Повернутись Створено: 24 квітня 2019 року, 11:45 Переглядів: 561

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація