23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Провладна більшість в обласній Раді вкотре зірвала засідання сесії обласної Ради, на якому планувалося розглянути важливі кадрові питання Роздрукувати

14 листопада депутатською більшістю обласної Ради в чергове було зірвано засідання 28-ої позачергової сесії обласної Ради 6 скликання. На засіданні зареєструвалося лише 40 депутатів, а для проведення легітимного засідання сесії необхідна присутність не менше 67 депутатів обласної Ради.

На засіданні планувалось розглянути питання про переукладення контрактів із керівниками 6 комунальних закладів і підприємств області, про дострокове припинення повноважень чотирьох депутатів обласної Ради, які обрані народними депутатами, згідно наданих заяв. Також з ініціативи громадськості області, депутатів обласної Ради - Віктора Козака та Людмили Щербаківської, колективу Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні було запропоновано внести на розгляд сесії питання про затвердження розпоряджень голови обласної Ради про звільнення та призначення керівників комунальних закладів охорони здоров’я Вінницької області.   

На початку засідання голова обласної Ради Сергій Свитко запропонував присутнім вшанувати пам'ять загиблих в зоні АТО українських військовослужбовців і громадян України хвилиною мовчання. Після того, очільник обласної Ради повідомив учасників засідання про причини скликання позачергової сесії обласної Ради, зокрема, про потребу ухвалення кадрових рішень у зв’язку з рішенням Вінницького апеляційного адміністративного суду від 29 жовтня 2014 року, згідно якого голові обласної Ради заборонено своїми розпорядженнями призначати та звільняти у міжсесійний період керівників комунальних закладів області з подальшим їх затвердженням на сесії обласної Ради. Відтепер усі кадрові рішення має ухвалювати лише сесія обласної Ради.     

Голова обласної Ради Сергій Свитко запропонував присутнім депутатам зареєструватися. Внаслідок підрахунку встановлено, що зареєструвалось лише 40 депутатів. 

- Зареєструвалося лише 40 депутатів, тому сесія не може розпочати свою роботу. Депутати обласної Ради не виконують ті функції, які покладені на них законодавством і територіальною громадою області. У деяких керівників комунальних закладів області закінчуються контракти, і вкрай необхідно ухвалити відповідні кадрові рішення, тому я підпишу розпорядження про скликання позачергової сесії обласної Ради наступного тижня. Ми повторно повернемося до розгляду зазначених питань. Прошу з’явитися на наступне засідання сесії усіх депутатів обласної Ради, - сказав Сергій Свитко.

Депутат обласної Ради Анатолій Жучинський під час виступу перед присутніми сказав, що внаслідок бездіяльності окремих депутатів страждають інтереси громади. Він зазначив, що через сьогоднішню позицію окремих депутатів обласної Ради не буде розглянуто важливе питання про сприяння у відправці автомобіля швидкої медичної допомоги у зону АТО для лікування поранених українських військовослужбовців.

Таким чином, через неявку депутатів сесія обласної Ради не відбулась. Присутні на сьогоднішньому засіданні президії і сесії обласної Ради представники громадських організацій та трудових колективів комунальних закладів повідомили, що у випадку продовження блокування розгляду кадрових питань щодо звільнення і затвердження керівників комунальних закладів охорони здоров’я області, вони готові розпочати громадську акцію непокори, а працівники Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні - оголосити страйк.

В свою чергу, голова обласної Ради Сергій Свитко наголосив, що інформуватиме Президента України про дестабілізацію ситуації в області окремими депутатами і посадовими особами виконавчої влади, а також про кричуще беззаконня, що відбувається в галузі охорони здоров’я області.

Нагадаємо, що 15 липня цього року 26 чергова сесія Вінницької обласної Ради 6 скликання також не відбулась, у зв’язку з відмовою частини депутатського корпусу реєструватися. На засіданні сесії планувалось розглянути 32 важливих питання життєзабезпечення територіальної громади Вінницької області.

Повернутись Створено: 14 листопада 2014 року, 18:18 Переглядів: 828

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація