Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Провладна більшість в обласній Раді вкотре зірвала засідання сесії обласної Ради, на якому планувалося розглянути важливі кадрові питання Роздрукувати

14 листопада депутатською більшістю обласної Ради в чергове було зірвано засідання 28-ої позачергової сесії обласної Ради 6 скликання. На засіданні зареєструвалося лише 40 депутатів, а для проведення легітимного засідання сесії необхідна присутність не менше 67 депутатів обласної Ради.

На засіданні планувалось розглянути питання про переукладення контрактів із керівниками 6 комунальних закладів і підприємств області, про дострокове припинення повноважень чотирьох депутатів обласної Ради, які обрані народними депутатами, згідно наданих заяв. Також з ініціативи громадськості області, депутатів обласної Ради - Віктора Козака та Людмили Щербаківської, колективу Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні було запропоновано внести на розгляд сесії питання про затвердження розпоряджень голови обласної Ради про звільнення та призначення керівників комунальних закладів охорони здоров’я Вінницької області.   

На початку засідання голова обласної Ради Сергій Свитко запропонував присутнім вшанувати пам'ять загиблих в зоні АТО українських військовослужбовців і громадян України хвилиною мовчання. Після того, очільник обласної Ради повідомив учасників засідання про причини скликання позачергової сесії обласної Ради, зокрема, про потребу ухвалення кадрових рішень у зв’язку з рішенням Вінницького апеляційного адміністративного суду від 29 жовтня 2014 року, згідно якого голові обласної Ради заборонено своїми розпорядженнями призначати та звільняти у міжсесійний період керівників комунальних закладів області з подальшим їх затвердженням на сесії обласної Ради. Відтепер усі кадрові рішення має ухвалювати лише сесія обласної Ради.     

Голова обласної Ради Сергій Свитко запропонував присутнім депутатам зареєструватися. Внаслідок підрахунку встановлено, що зареєструвалось лише 40 депутатів. 

- Зареєструвалося лише 40 депутатів, тому сесія не може розпочати свою роботу. Депутати обласної Ради не виконують ті функції, які покладені на них законодавством і територіальною громадою області. У деяких керівників комунальних закладів області закінчуються контракти, і вкрай необхідно ухвалити відповідні кадрові рішення, тому я підпишу розпорядження про скликання позачергової сесії обласної Ради наступного тижня. Ми повторно повернемося до розгляду зазначених питань. Прошу з’явитися на наступне засідання сесії усіх депутатів обласної Ради, - сказав Сергій Свитко.

Депутат обласної Ради Анатолій Жучинський під час виступу перед присутніми сказав, що внаслідок бездіяльності окремих депутатів страждають інтереси громади. Він зазначив, що через сьогоднішню позицію окремих депутатів обласної Ради не буде розглянуто важливе питання про сприяння у відправці автомобіля швидкої медичної допомоги у зону АТО для лікування поранених українських військовослужбовців.

Таким чином, через неявку депутатів сесія обласної Ради не відбулась. Присутні на сьогоднішньому засіданні президії і сесії обласної Ради представники громадських організацій та трудових колективів комунальних закладів повідомили, що у випадку продовження блокування розгляду кадрових питань щодо звільнення і затвердження керівників комунальних закладів охорони здоров’я області, вони готові розпочати громадську акцію непокори, а працівники Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні - оголосити страйк.

В свою чергу, голова обласної Ради Сергій Свитко наголосив, що інформуватиме Президента України про дестабілізацію ситуації в області окремими депутатами і посадовими особами виконавчої влади, а також про кричуще беззаконня, що відбувається в галузі охорони здоров’я області.

Нагадаємо, що 15 липня цього року 26 чергова сесія Вінницької обласної Ради 6 скликання також не відбулась, у зв’язку з відмовою частини депутатського корпусу реєструватися. На засіданні сесії планувалось розглянути 32 важливих питання життєзабезпечення територіальної громади Вінницької області.

Повернутись Створено: 14 листопада 2014 року, 18:18 Переглядів: 1450

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація