4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Проводяться ремонтно-відновлювальні роботи інфраструктури та об’єктів соціальної сфери Калинівського та Вінницького районів Роздрукувати

Станом на 02 жовтня відкритих осередків горіння немає, спостерігається поодинока детонація боєприпасів.

Інформації щодо загиблих внаслідок надзвичайної ситуації 
не зареєстровано. За оперативною інформацією, травмовано 2 особи, які госпіталізовані до медичних закладів.

Проводяться відновлювальні роботи інфраструктури та об’єктів соціальної сфери на території Вінницького та Калинівського районів, по ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

За інформацією оперативної групи ОДА про хід ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, здійснено обстеження 5221 об’єктів, пошкоджено 1391 будинок (квартири, інші капітальні споруди), пошкоджено 1302 покрівлі з яких відновлено 701, пошкоджено 8023 віконних блоків з яких 210 встановлено, пошкоджено 483 дверних блоків. До місця відновлювальних робіт було завезено   10219 листів шифера, 525 м 2 скла, 242 м 3 лісопиломатеріалів.

 Відновлено газопостачання 12 тисячам 916 абонентам. За інформацією ПАТ "Вінницягаз" від газопостачання було відключено 15 населених пунктів, які налічують 13 тис. 384 абонентів. Продовжуються роботи по відновленню газопостачання у с. Павлівка  (468).

 Для надання психологічної допомоги мешканцям Калинівського району залучено групу екстреної психологічної допомоги у складі 5 осіб (від ДСНС – 3 особи, від Нацгвардії – 2 особи), надано допомогу 462 особам.

Призупинений навчально-виховний процес дошкільних та освітніх закладів, розташованих у зоні можливого ураження.

До 09 жовтня 2017 року закрито рух повітряного транспорту 
в радіусі 5 кілометрів від м. Калинівка.

До виконання завдань з гуманітарного розмінування населених пунктів і територій залучено зведений піротехнічний загін ДСНС загальною чисельністю 108 чол. особового складу та 41 од. спеціальної техніки.

Піротехніками ДСНС продовжується виконання заявок від населення щодо виявлення підозрілих предметів. Усього з початку виконання робіт отримано 313 заявок, з них виконано – 309.

Обстежено на наявність вибухонебезпечних предметів 12,6 тис. га території з 30,4 тис. га. Проводиться очищення від вибухонебезпечних предметів місцевості за межами населених пунктіву 10-ти кілометровій зоні навколо арсеналу.

У ході проведення робіт з гуманітарного розмінування виявлено, вилучено та передано представникам 48 арсеналу – 547 вибухонебезпечних предметів.

До проведення робіт з розмінування технічної території арсеналузалучено 50 груп розмінування Збройних Сил України у складі 238 чол. особового складу та 52 од. техніки. Проведено розмінування внутрішнього периметру території арсеналу в повному обсязі.

Працює телефонна “гаряча лінія” Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації за номером 043-332-14-63, на яку звернулось понад 300 громадян.

Повернутись Створено: 2 жовтня 2017 року, 18:08
Оновлено: 2 жовтня 2017 року, 15:40
Переглядів: 455

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація