Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Прозвітував один з найпроблемніших районів області – Вінницький Роздрукувати

20 липня кіноконцертна зала «Плеяда» зібрала понад 400 жителів Вінницького району – сільських голів, депутатів місцевих рад, громадських лідерів. Перед громадою та керівництвом області звітував голова райдержадміністрації Володимир Анікеєнко, котрий обіймає згадану посаду півроку. Втім, як зазначив голова облдержадміністрації Іван Мовчан, він належно справляється з обов’язками як фаховий управлінець.

– Вінницький район завжди був заполітизований і в керівників ніколи руки не доходили ні до ФАПів, ні до дитсадків,  ні до сільських клубів, – прокоментував І.Мовчан.

Наразі ж, на виконання доручень голови ОДА, у районі відновлено 11 амбулаторій та 35 ФАПів, закуплене новітнє обладнання у центральну районну лікарню, на кілька машин «швидкої допомоги» оновлено автопарк галузі.

Гірша ситуація з матеріально-технічною базою галузі освіти. Для прикладу, з 5-ти аварійних шкіл, які є в області, 4-и знаходяться на території Вінницького району. Як повідомив В.Анікеєнко, у 2-х з них аварійність планують усунути вже цього року.

Краща ситуація у районі із зарплатами: боргів на активних підприємствах немає, а її середній рівень становить 2600 грн. у бізнесі та 3700 у сільському господарстві.

Також голова обласної Ради Сергій Татусяк як позитив відзначив те, що район одним з перших напрацював стратегію свого розвитку до 2020 року та почав співпрацювати з обласною Радою над грантовими проектами.

Серед вагомих перемог – грант у 400 тисяч гривень від Всеукраїнського конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Зараз район подав заявку на конкурс Євросоюзу, у якому претендує на 500 тис. євро.

– Громади Вінницького району також беруть участь в обласному конкурсі. Цього року було подано 7 проектів, 3 з яких стали переможцями – це села Горбанівка, Сокиринці та селище Вороновиця. Я впевнений, що ця робота буде тільки покращуватися, адже при райдержадміністрації та райраді створена спеціальна група, котра працює саме над написанням проектів, – зазначив С.Татусяк.

Він також попросив присутніх лідерів адміністративно-господарського активу району провести подібні зустрічі у своїх громадах і поінформувати про пріоритети роботи як районної, так і обласної влади.

 

Повернутись Створено: 22 липня 2013 року, 10:49 Переглядів: 1546

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація