Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Прозвітував один з найпроблемніших районів області – Вінницький Роздрукувати

20 липня кіноконцертна зала «Плеяда» зібрала понад 400 жителів Вінницького району – сільських голів, депутатів місцевих рад, громадських лідерів. Перед громадою та керівництвом області звітував голова райдержадміністрації Володимир Анікеєнко, котрий обіймає згадану посаду півроку. Втім, як зазначив голова облдержадміністрації Іван Мовчан, він належно справляється з обов’язками як фаховий управлінець.

– Вінницький район завжди був заполітизований і в керівників ніколи руки не доходили ні до ФАПів, ні до дитсадків,  ні до сільських клубів, – прокоментував І.Мовчан.

Наразі ж, на виконання доручень голови ОДА, у районі відновлено 11 амбулаторій та 35 ФАПів, закуплене новітнє обладнання у центральну районну лікарню, на кілька машин «швидкої допомоги» оновлено автопарк галузі.

Гірша ситуація з матеріально-технічною базою галузі освіти. Для прикладу, з 5-ти аварійних шкіл, які є в області, 4-и знаходяться на території Вінницького району. Як повідомив В.Анікеєнко, у 2-х з них аварійність планують усунути вже цього року.

Краща ситуація у районі із зарплатами: боргів на активних підприємствах немає, а її середній рівень становить 2600 грн. у бізнесі та 3700 у сільському господарстві.

Також голова обласної Ради Сергій Татусяк як позитив відзначив те, що район одним з перших напрацював стратегію свого розвитку до 2020 року та почав співпрацювати з обласною Радою над грантовими проектами.

Серед вагомих перемог – грант у 400 тисяч гривень від Всеукраїнського конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Зараз район подав заявку на конкурс Євросоюзу, у якому претендує на 500 тис. євро.

– Громади Вінницького району також беруть участь в обласному конкурсі. Цього року було подано 7 проектів, 3 з яких стали переможцями – це села Горбанівка, Сокиринці та селище Вороновиця. Я впевнений, що ця робота буде тільки покращуватися, адже при райдержадміністрації та райраді створена спеціальна група, котра працює саме над написанням проектів, – зазначив С.Татусяк.

Він також попросив присутніх лідерів адміністративно-господарського активу району провести подібні зустрічі у своїх громадах і поінформувати про пріоритети роботи як районної, так і обласної влади.

 

Повернутись Створено: 22 липня 2013 року, 10:49 Переглядів: 1390

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація