24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Прозвітував один з найпроблемніших районів області – Вінницький Роздрукувати

20 липня кіноконцертна зала «Плеяда» зібрала понад 400 жителів Вінницького району – сільських голів, депутатів місцевих рад, громадських лідерів. Перед громадою та керівництвом області звітував голова райдержадміністрації Володимир Анікеєнко, котрий обіймає згадану посаду півроку. Втім, як зазначив голова облдержадміністрації Іван Мовчан, він належно справляється з обов’язками як фаховий управлінець.

– Вінницький район завжди був заполітизований і в керівників ніколи руки не доходили ні до ФАПів, ні до дитсадків,  ні до сільських клубів, – прокоментував І.Мовчан.

Наразі ж, на виконання доручень голови ОДА, у районі відновлено 11 амбулаторій та 35 ФАПів, закуплене новітнє обладнання у центральну районну лікарню, на кілька машин «швидкої допомоги» оновлено автопарк галузі.

Гірша ситуація з матеріально-технічною базою галузі освіти. Для прикладу, з 5-ти аварійних шкіл, які є в області, 4-и знаходяться на території Вінницького району. Як повідомив В.Анікеєнко, у 2-х з них аварійність планують усунути вже цього року.

Краща ситуація у районі із зарплатами: боргів на активних підприємствах немає, а її середній рівень становить 2600 грн. у бізнесі та 3700 у сільському господарстві.

Також голова обласної Ради Сергій Татусяк як позитив відзначив те, що район одним з перших напрацював стратегію свого розвитку до 2020 року та почав співпрацювати з обласною Радою над грантовими проектами.

Серед вагомих перемог – грант у 400 тисяч гривень від Всеукраїнського конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Зараз район подав заявку на конкурс Євросоюзу, у якому претендує на 500 тис. євро.

– Громади Вінницького району також беруть участь в обласному конкурсі. Цього року було подано 7 проектів, 3 з яких стали переможцями – це села Горбанівка, Сокиринці та селище Вороновиця. Я впевнений, що ця робота буде тільки покращуватися, адже при райдержадміністрації та райраді створена спеціальна група, котра працює саме над написанням проектів, – зазначив С.Татусяк.

Він також попросив присутніх лідерів адміністративно-господарського активу району провести подібні зустрічі у своїх громадах і поінформувати про пріоритети роботи як районної, так і обласної влади.

 

Повернутись Створено: 22 липня 2013 року, 10:49 Переглядів: 1458

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація