Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Психоневрологічна лікарня імені академіка Ющенка має нового керівника Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Надія Марусяк привітали із призначенням головного лікаря комунального закладу «Вінницька обласна психоневрологічна  лікарня ім. акад. О.І. Ющенка» Софію Кучерук.

– Під час 27 чергової сесії обласної Ради, яка відбулася 20 грудня, депутатський корпус проголосував за проект рішення щодо призначення керівників комунальних установ та закладів Вінницької області, – сказав Анатолій Дмитрович. –   Результатом прийнятого рішення конкурсної комісії на заміщення вакантних посад керівників підприємств, закладів, установ охорони здоров’я, установ фізичної культури та спорту – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області, а також затвердженим рішенням обласної Ради № 564, на посаду головного лікаря обласної психоневрологічної лікарні імені академіка Ющенка призначено Софію Кучерук та укладено з нею контракт на три роки.

Анатолій Дмитрович побажав Софії Олегівні нових здобутків для закладу та мудрих рішень, а також привітав присутніх із прийдешніми новорічно-різдвяними святами. 

– Дякую за виявлену мені довіру та підтримку, – сказала Софія Кучерук. – Буду працювати так, аби виправдати надії тих, хто підтримував саме мою кандидатуру, ми разом з колективом працюватимемо для людей та благо нашого закладу.

В ході урочистостей голова обласної Ради Анатолій Олійник подякував за багаторічну та віддану роботу в психоневрологічній лікарні Вадиму Клочку, який з 1993 року працював головним лікарем Вінницької обласної психоневрологічної лікарні ім. академіка О.І. Ющенка.

Вінницька обласна психоневрологічна лікарня ім. академіка О.І. Ющенка є лікувально-профілактичним закладом, який забезпечує кваліфіковану спеціалізовану стаціонарну та поліклінічну медичну допомогу з психіатрії, неврології та нейрохірургії населенню області, центром організаційно-методичного керівництва лікувально-профілактичними закладами, розміщеними на території області, базою спеціалізації, підвищення кваліфікації лікарів та середніх медпрацівників, базою Вінницького національного медичного університету та медичного коледжу з питань психіатрії, неврології та нейрохірургії.

Повернутись Створено: 26 грудня 2017 року, 15:18 Переглядів: 2197

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація