Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Психоневрологічна лікарня імені академіка Ющенка має нового керівника Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Надія Марусяк привітали із призначенням головного лікаря комунального закладу «Вінницька обласна психоневрологічна  лікарня ім. акад. О.І. Ющенка» Софію Кучерук.

– Під час 27 чергової сесії обласної Ради, яка відбулася 20 грудня, депутатський корпус проголосував за проект рішення щодо призначення керівників комунальних установ та закладів Вінницької області, – сказав Анатолій Дмитрович. –   Результатом прийнятого рішення конкурсної комісії на заміщення вакантних посад керівників підприємств, закладів, установ охорони здоров’я, установ фізичної культури та спорту – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області, а також затвердженим рішенням обласної Ради № 564, на посаду головного лікаря обласної психоневрологічної лікарні імені академіка Ющенка призначено Софію Кучерук та укладено з нею контракт на три роки.

Анатолій Дмитрович побажав Софії Олегівні нових здобутків для закладу та мудрих рішень, а також привітав присутніх із прийдешніми новорічно-різдвяними святами. 

– Дякую за виявлену мені довіру та підтримку, – сказала Софія Кучерук. – Буду працювати так, аби виправдати надії тих, хто підтримував саме мою кандидатуру, ми разом з колективом працюватимемо для людей та благо нашого закладу.

В ході урочистостей голова обласної Ради Анатолій Олійник подякував за багаторічну та віддану роботу в психоневрологічній лікарні Вадиму Клочку, який з 1993 року працював головним лікарем Вінницької обласної психоневрологічної лікарні ім. академіка О.І. Ющенка.

Вінницька обласна психоневрологічна лікарня ім. академіка О.І. Ющенка є лікувально-профілактичним закладом, який забезпечує кваліфіковану спеціалізовану стаціонарну та поліклінічну медичну допомогу з психіатрії, неврології та нейрохірургії населенню області, центром організаційно-методичного керівництва лікувально-профілактичними закладами, розміщеними на території області, базою спеціалізації, підвищення кваліфікації лікарів та середніх медпрацівників, базою Вінницького національного медичного університету та медичного коледжу з питань психіатрії, неврології та нейрохірургії.

Повернутись Створено: 26 грудня 2017 року, 15:18 Переглядів: 1981

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація