29 травня о14.00 в приміщенні обласної Ради (303 кабінет) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації             

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Психоневрологічна лікарня імені академіка Ющенка має нового керівника Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Надія Марусяк привітали із призначенням головного лікаря комунального закладу «Вінницька обласна психоневрологічна  лікарня ім. акад. О.І. Ющенка» Софію Кучерук.

– Під час 27 чергової сесії обласної Ради, яка відбулася 20 грудня, депутатський корпус проголосував за проект рішення щодо призначення керівників комунальних установ та закладів Вінницької області, – сказав Анатолій Дмитрович. –   Результатом прийнятого рішення конкурсної комісії на заміщення вакантних посад керівників підприємств, закладів, установ охорони здоров’я, установ фізичної культури та спорту – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області, а також затвердженим рішенням обласної Ради № 564, на посаду головного лікаря обласної психоневрологічної лікарні імені академіка Ющенка призначено Софію Кучерук та укладено з нею контракт на три роки.

Анатолій Дмитрович побажав Софії Олегівні нових здобутків для закладу та мудрих рішень, а також привітав присутніх із прийдешніми новорічно-різдвяними святами. 

– Дякую за виявлену мені довіру та підтримку, – сказала Софія Кучерук. – Буду працювати так, аби виправдати надії тих, хто підтримував саме мою кандидатуру, ми разом з колективом працюватимемо для людей та благо нашого закладу.

В ході урочистостей голова обласної Ради Анатолій Олійник подякував за багаторічну та віддану роботу в психоневрологічній лікарні Вадиму Клочку, який з 1993 року працював головним лікарем Вінницької обласної психоневрологічної лікарні ім. академіка О.І. Ющенка.

Вінницька обласна психоневрологічна лікарня ім. академіка О.І. Ющенка є лікувально-профілактичним закладом, який забезпечує кваліфіковану спеціалізовану стаціонарну та поліклінічну медичну допомогу з психіатрії, неврології та нейрохірургії населенню області, центром організаційно-методичного керівництва лікувально-профілактичними закладами, розміщеними на території області, базою спеціалізації, підвищення кваліфікації лікарів та середніх медпрацівників, базою Вінницького національного медичного університету та медичного коледжу з питань психіатрії, неврології та нейрохірургії.

Повернутись Створено: 26 грудня 2017 року, 15:18 Переглядів: 2439

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація