Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Психоневрологічний санаторій імені академіка Заболотного щороку лікує 400 дітей Роздрукувати

Перебуваючи з робочим візитом в Крижопільському районі голова обласної Ради Анатолій Олійник відвідав обласний дитячий психоневрологічний санаторій ім. академіка Д.К. Заболотного. Присутні також були депутати обласної Ради Володимир Василишен та Юрій Семенюк, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович, представник департаменту освіти і науки облдержадміністрації, директор санаторію Василь Потурей та керівники місцевої влади. 

Гості подарували дітям набори ігрових м’ячів та солодкі подарунки.   

Зазначений заклад розрахований на 60 дітей віком від 5 до 18 років. В санаторії проводиться лікування дітей з такими захворюваннями як невротичні, пов’язані зі стресом і соматоформні розлади, порушення психологічного розвитку, специфічні розлади розвитку шкільних навичок, поведінкові та емоційні розлади.

Керівник установи Василь Потурей розповів, що в закладі щороку отримує лікування 400 дітей.

– Для лікування застосовуються фізіотерапевтичні методи, лікувальна фізкультура, масаж, аромотерапія, медикаментозна терапія, – сказав Василь Дмитрович. – З дітьми працюють два практичні психологи, проводиться логопедична та психологічна корекція. В санаторії функціонують фізіотерапевтичний кабінет, кабінет масажу, кабінет лікувальної фізкультури, кабінет для арт-терапії, кабінет клінічної лабораторії, стоматологічний кабінет, логопедичний кабінет, ванне відділення.

В день на медикаменти виділяється 3,01 грн, на харчування – 32,66 грн.

Протягом 2017 року за кошти обласного бюджету проведено заміну котлів  на суму 186 тис грн., проведено ремонтів та закуплено меблів на суму 280 тис грн.     

В закладі працюють 58 працівників, з них лікар, 12 медичних сестер, два практичні психологи, 1 логопед, 7 вихователів, чотири працівника харчоблоку та працівники адміністративно-господарчої частини.

Повернутись Створено: 11 травня 2018 року, 10:08 Переглядів: 2574

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація