4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Психоневрологічний санаторій імені академіка Заболотного щороку лікує 400 дітей Роздрукувати

Перебуваючи з робочим візитом в Крижопільському районі голова обласної Ради Анатолій Олійник відвідав обласний дитячий психоневрологічний санаторій ім. академіка Д.К. Заболотного. Присутні також були депутати обласної Ради Володимир Василишен та Юрій Семенюк, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович, представник департаменту освіти і науки облдержадміністрації, директор санаторію Василь Потурей та керівники місцевої влади. 

Гості подарували дітям набори ігрових м’ячів та солодкі подарунки.   

Зазначений заклад розрахований на 60 дітей віком від 5 до 18 років. В санаторії проводиться лікування дітей з такими захворюваннями як невротичні, пов’язані зі стресом і соматоформні розлади, порушення психологічного розвитку, специфічні розлади розвитку шкільних навичок, поведінкові та емоційні розлади.

Керівник установи Василь Потурей розповів, що в закладі щороку отримує лікування 400 дітей.

– Для лікування застосовуються фізіотерапевтичні методи, лікувальна фізкультура, масаж, аромотерапія, медикаментозна терапія, – сказав Василь Дмитрович. – З дітьми працюють два практичні психологи, проводиться логопедична та психологічна корекція. В санаторії функціонують фізіотерапевтичний кабінет, кабінет масажу, кабінет лікувальної фізкультури, кабінет для арт-терапії, кабінет клінічної лабораторії, стоматологічний кабінет, логопедичний кабінет, ванне відділення.

В день на медикаменти виділяється 3,01 грн, на харчування – 32,66 грн.

Протягом 2017 року за кошти обласного бюджету проведено заміну котлів  на суму 186 тис грн., проведено ремонтів та закуплено меблів на суму 280 тис грн.     

В закладі працюють 58 працівників, з них лікар, 12 медичних сестер, два практичні психологи, 1 логопед, 7 вихователів, чотири працівника харчоблоку та працівники адміністративно-господарчої частини.

Повернутись Створено: 11 травня 2018 року, 10:08 Переглядів: 3079

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація