Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Психоневрологічний санаторій імені академіка Заболотного щороку лікує 400 дітей Роздрукувати

Перебуваючи з робочим візитом в Крижопільському районі голова обласної Ради Анатолій Олійник відвідав обласний дитячий психоневрологічний санаторій ім. академіка Д.К. Заболотного. Присутні також були депутати обласної Ради Володимир Василишен та Юрій Семенюк, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович, представник департаменту освіти і науки облдержадміністрації, директор санаторію Василь Потурей та керівники місцевої влади. 

Гості подарували дітям набори ігрових м’ячів та солодкі подарунки.   

Зазначений заклад розрахований на 60 дітей віком від 5 до 18 років. В санаторії проводиться лікування дітей з такими захворюваннями як невротичні, пов’язані зі стресом і соматоформні розлади, порушення психологічного розвитку, специфічні розлади розвитку шкільних навичок, поведінкові та емоційні розлади.

Керівник установи Василь Потурей розповів, що в закладі щороку отримує лікування 400 дітей.

– Для лікування застосовуються фізіотерапевтичні методи, лікувальна фізкультура, масаж, аромотерапія, медикаментозна терапія, – сказав Василь Дмитрович. – З дітьми працюють два практичні психологи, проводиться логопедична та психологічна корекція. В санаторії функціонують фізіотерапевтичний кабінет, кабінет масажу, кабінет лікувальної фізкультури, кабінет для арт-терапії, кабінет клінічної лабораторії, стоматологічний кабінет, логопедичний кабінет, ванне відділення.

В день на медикаменти виділяється 3,01 грн, на харчування – 32,66 грн.

Протягом 2017 року за кошти обласного бюджету проведено заміну котлів  на суму 186 тис грн., проведено ремонтів та закуплено меблів на суму 280 тис грн.     

В закладі працюють 58 працівників, з них лікар, 12 медичних сестер, два практичні психологи, 1 логопед, 7 вихователів, чотири працівника харчоблоку та працівники адміністративно-господарчої частини.

Повернутись Створено: 11 травня 2018 року, 10:08 Переглядів: 1477

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація