Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

П’ять мобільних ЦНАПів працюватиме на Вінниччині Роздрукувати

В обласній Раді відбулась робоча зустріч працівників виконавчого апарату  з президентом Фонду Східна Європа Віктором Ляхом, менеджером програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP),  Оленою Саєнко та керівником компоненту «Е-послуги»  програм EGAP Олексієм Зелів’янським.

Програма реалізовується до 2019 року та спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади і громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні.

Програма EGAP фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа. Цільовими областями програми є Вінницька, Волинська, Дніпропетровська та Одеська.

Спікери провели презентацію своєї програми та зазначили, що у співпраці з органами влади, громадськими організаціями та громадянами Програма EGAP спрямована на покращення взаємодії між органами державної влади та громадянами України за допомогою використання новітніх технологій.

– Запровадження системи електронних послуг і електронної демократії допомагають вдосконалити якість врядування, покращити взаємодію влади і громадян та сприяють соціальним інноваціям в Україні, - зазначив директор Фонду Східна Європа Віктор Лях.

Нагадаємо, що Меморандум про співпрацю в рамках реалізації проекту «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» було підписано 10 червня 2015 року між Вінницькою облдержадміністрацією, Вінницькою обласною Радою, Вінницькою міською радою та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа».

Олексій Зелів’янський  доповів про результати  роботи проекту у Вінницькій області за останній два роки.

– Встановили програмне забезпечення для 12 ЦНАПІВ Вінниччини загальною вартістю 1.8 млн. грн. На початку березня 2018 року  запускаємо регіональний портал послуг Вінницької області. Провели тренінги для понад 400 публічних службовців щодо електронного врядування, підготували 8 тренерів-вінничан з програми EGAP для подальшого навчання, - сказав він.

В ході обговорення Олена Саєнко окреслила можливі напрями співпраці – впровадження 5 мобільних ЦНАПів на Вінниччині, навчання публічних службовців, поширення системи місцевих петицій та голосування, запровадження програми «Відкрите місто», для об’єднаних територіальних громад, яка діє вже в 55 населених пунктах України.

В свою чергу, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко окреслила низку  питань, в реалізації яких була б зацікавлена обласна Рада. Йдеться про  систему електронного документообігу, вдосконалення системи голосування в сесійній залі та відмова від паперових матеріалів під час сесійних засідань. Представники програми EGAP  взяли до уваги зазначені пропозиції.

Повернутись Створено: 27 грудня 2017 року, 14:10 Переглядів: 535

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація