Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

П’ять мобільних ЦНАПів працюватиме на Вінниччині Роздрукувати

В обласній Раді відбулась робоча зустріч працівників виконавчого апарату  з президентом Фонду Східна Європа Віктором Ляхом, менеджером програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP),  Оленою Саєнко та керівником компоненту «Е-послуги»  програм EGAP Олексієм Зелів’янським.

Програма реалізовується до 2019 року та спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади і громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні.

Програма EGAP фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа. Цільовими областями програми є Вінницька, Волинська, Дніпропетровська та Одеська.

Спікери провели презентацію своєї програми та зазначили, що у співпраці з органами влади, громадськими організаціями та громадянами Програма EGAP спрямована на покращення взаємодії між органами державної влади та громадянами України за допомогою використання новітніх технологій.

– Запровадження системи електронних послуг і електронної демократії допомагають вдосконалити якість врядування, покращити взаємодію влади і громадян та сприяють соціальним інноваціям в Україні, - зазначив директор Фонду Східна Європа Віктор Лях.

Нагадаємо, що Меморандум про співпрацю в рамках реалізації проекту «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» було підписано 10 червня 2015 року між Вінницькою облдержадміністрацією, Вінницькою обласною Радою, Вінницькою міською радою та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа».

Олексій Зелів’янський  доповів про результати  роботи проекту у Вінницькій області за останній два роки.

– Встановили програмне забезпечення для 12 ЦНАПІВ Вінниччини загальною вартістю 1.8 млн. грн. На початку березня 2018 року  запускаємо регіональний портал послуг Вінницької області. Провели тренінги для понад 400 публічних службовців щодо електронного врядування, підготували 8 тренерів-вінничан з програми EGAP для подальшого навчання, - сказав він.

В ході обговорення Олена Саєнко окреслила можливі напрями співпраці – впровадження 5 мобільних ЦНАПів на Вінниччині, навчання публічних службовців, поширення системи місцевих петицій та голосування, запровадження програми «Відкрите місто», для об’єднаних територіальних громад, яка діє вже в 55 населених пунктах України.

В свою чергу, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко окреслила низку  питань, в реалізації яких була б зацікавлена обласна Рада. Йдеться про  систему електронного документообігу, вдосконалення системи голосування в сесійній залі та відмова від паперових матеріалів під час сесійних засідань. Представники програми EGAP  взяли до уваги зазначені пропозиції.

Повернутись Створено: 27 грудня 2017 року, 14:10 Переглядів: 564

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація