Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

П’ять сімей загиблих учасників АТО  отримали матеріальну допомогу Роздрукувати

7 червня відбулося засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю під головуванням Олексія Бородія. Участь в засіданні комісії взяли керуюча справами апарату обласної Ради Тетяна Яременко, начальник управління з питань контролю та запобігання корупції виконавчого апарату обласної Ради Павло Роштабіга,  заступник начальника управління з питань контролю та запобігання корупції виконавчого апарату обласної Ради Ярослав Ніколаєвський та заступниця начальника відділу у справах ветеранів війни та учасників бойових дій Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Світлана Зозуля.

Тетяна Яременко ознайомила присутніх з проєктом рішення щодо нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» та поінформувала присутніх про зміни та доповнення до Регламенту,  які запропонували відповідним проєктом.

Члени комісії заслухали інформацію заступника начальника – уповноваженої особи з питань запобігання корупції управління з питань контролю та запобігання корупції виконавчого апарату обласної Ради Ярослава Ніколаєвського щодо внесення змін і доповнень до рішення сесії обласної Ради №751 «Про Антикорупційну програму Вінницької обласної Ради на 2019 рік». Зазначена програма є комплексом правил, стандартів і процедур щодо виявлення, протидії та запобігання корупції в діяльності обласної Ради на період з 2019 по 2021 роки.

Депутати розглянули та підтримали проєкт рішення «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Національного агентства з питань запобігання корупції, Верховної Ради України щодо прийняття Закону України «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2019-2020 роки».

Заступниця начальника відділу у справах ветеранів війни та учасників бойових дій Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Світлана Зозуля поінформувала про хід виконання Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил на 2016-2021 роки, затвердженої рішенням  сесії обласної Ради від 4 грудня минулого року № 705, за І квартал 2019 року. Відповідно до вищезазначеної програми виплачено матеріальну допомогу 5 сім’ям загиблих (померлих) осіб та 18 особам, які отримали травми, надано соціальні послуги, консультації та роз’яснення норм чинного законодавства в частині соціальних пільг та гарантій. Також проведено низку культурно-мистецьких та просвітницьких заходів. Діти загиблих (померлих) учасників АТО/ООС в загальноосвітніх навчальних закладах забезпечуються безкоштовним харчуванням, відвідування культурно-розважальних заходів.

З протоколом та висновками 37-го засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

 

 

Повернутись Створено: 7 червня 2019 року, 15:21 Переглядів: 259

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація