Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

П’ять сімей загиблих учасників АТО  отримали матеріальну допомогу Роздрукувати

7 червня відбулося засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю під головуванням Олексія Бородія. Участь в засіданні комісії взяли керуюча справами апарату обласної Ради Тетяна Яременко, начальник управління з питань контролю та запобігання корупції виконавчого апарату обласної Ради Павло Роштабіга,  заступник начальника управління з питань контролю та запобігання корупції виконавчого апарату обласної Ради Ярослав Ніколаєвський та заступниця начальника відділу у справах ветеранів війни та учасників бойових дій Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Світлана Зозуля.

Тетяна Яременко ознайомила присутніх з проєктом рішення щодо нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» та поінформувала присутніх про зміни та доповнення до Регламенту,  які запропонували відповідним проєктом.

Члени комісії заслухали інформацію заступника начальника – уповноваженої особи з питань запобігання корупції управління з питань контролю та запобігання корупції виконавчого апарату обласної Ради Ярослава Ніколаєвського щодо внесення змін і доповнень до рішення сесії обласної Ради №751 «Про Антикорупційну програму Вінницької обласної Ради на 2019 рік». Зазначена програма є комплексом правил, стандартів і процедур щодо виявлення, протидії та запобігання корупції в діяльності обласної Ради на період з 2019 по 2021 роки.

Депутати розглянули та підтримали проєкт рішення «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Національного агентства з питань запобігання корупції, Верховної Ради України щодо прийняття Закону України «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2019-2020 роки».

Заступниця начальника відділу у справах ветеранів війни та учасників бойових дій Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Світлана Зозуля поінформувала про хід виконання Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил на 2016-2021 роки, затвердженої рішенням  сесії обласної Ради від 4 грудня минулого року № 705, за І квартал 2019 року. Відповідно до вищезазначеної програми виплачено матеріальну допомогу 5 сім’ям загиблих (померлих) осіб та 18 особам, які отримали травми, надано соціальні послуги, консультації та роз’яснення норм чинного законодавства в частині соціальних пільг та гарантій. Також проведено низку культурно-мистецьких та просвітницьких заходів. Діти загиблих (померлих) учасників АТО/ООС в загальноосвітніх навчальних закладах забезпечуються безкоштовним харчуванням, відвідування культурно-розважальних заходів.

З протоколом та висновками 37-го засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

 

 

Повернутись Створено: 7 червня 2019 року, 15:21 Переглядів: 207

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація