Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

П’ять сімей загиблих учасників АТО  отримали матеріальну допомогу Роздрукувати

7 червня відбулося засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю під головуванням Олексія Бородія. Участь в засіданні комісії взяли керуюча справами апарату обласної Ради Тетяна Яременко, начальник управління з питань контролю та запобігання корупції виконавчого апарату обласної Ради Павло Роштабіга,  заступник начальника управління з питань контролю та запобігання корупції виконавчого апарату обласної Ради Ярослав Ніколаєвський та заступниця начальника відділу у справах ветеранів війни та учасників бойових дій Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Світлана Зозуля.

Тетяна Яременко ознайомила присутніх з проєктом рішення щодо нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» та поінформувала присутніх про зміни та доповнення до Регламенту,  які запропонували відповідним проєктом.

Члени комісії заслухали інформацію заступника начальника – уповноваженої особи з питань запобігання корупції управління з питань контролю та запобігання корупції виконавчого апарату обласної Ради Ярослава Ніколаєвського щодо внесення змін і доповнень до рішення сесії обласної Ради №751 «Про Антикорупційну програму Вінницької обласної Ради на 2019 рік». Зазначена програма є комплексом правил, стандартів і процедур щодо виявлення, протидії та запобігання корупції в діяльності обласної Ради на період з 2019 по 2021 роки.

Депутати розглянули та підтримали проєкт рішення «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Національного агентства з питань запобігання корупції, Верховної Ради України щодо прийняття Закону України «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2019-2020 роки».

Заступниця начальника відділу у справах ветеранів війни та учасників бойових дій Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Світлана Зозуля поінформувала про хід виконання Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил на 2016-2021 роки, затвердженої рішенням  сесії обласної Ради від 4 грудня минулого року № 705, за І квартал 2019 року. Відповідно до вищезазначеної програми виплачено матеріальну допомогу 5 сім’ям загиблих (померлих) осіб та 18 особам, які отримали травми, надано соціальні послуги, консультації та роз’яснення норм чинного законодавства в частині соціальних пільг та гарантій. Також проведено низку культурно-мистецьких та просвітницьких заходів. Діти загиблих (померлих) учасників АТО/ООС в загальноосвітніх навчальних закладах забезпечуються безкоштовним харчуванням, відвідування культурно-розважальних заходів.

З протоколом та висновками 37-го засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

 

 

Повернутись Створено: 7 червня 2019 року, 15:21 Переглядів: 420

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація