4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

П’ятьом керівникам закладів культури вручили контракти Роздрукувати

Сьогодні, 21 червня, голова обласної Ради Анатолій Олійник, начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Федоришин та депутат обласної Ради Юрій Яремчук привітали із призначенням керівників п’яти закладів культури та вручили їм контракти терміном на 5 років.

Зокрема, на посади директора Вінницького обласного краєзнавчого музею призначено Катерину Висоцьку, генерального директора Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича – Анатолія Левицького, директора Вінницької обласної бібліотеки для дітей ім. І .Я. Франка – Тетяну Мрищук; директора Вінницької обласної бібліотеки для юнацтва Тетяну Пісну; директора комунальної організації Вінницький обласний центр народної творчості Тетяну Цвігун.

Вітаючи керівників установ галузі культури, Анатолій Олійник зазначив, що всі керівники, кандидатури яких були затверджені на 33 черговій сесії обласної Ради призначені на посади у відповідності до законодавства України та процедури призначення керівників комунальних установ.

– Всі конкурсні добори відбувалися в онлайн режимі, кандидати, які виявили бажання взяти участь в конкурсі мали змогу презентувати свої пропозиції щодо подальшої діяльності закладів, – сказав Анатолій Дмитрович. – Завдяки прийнятому порядку призначення керівників комунальних установ та закладів, ми маємо сьогодні демократичний механізм обрання керівників та діємо у відповідності до статті 43 пункту 20 Закону України «Про місцеве самоврядування», в якому  йдеться про те, що призначення та звільнення керівників комунальних закладів, установ, підприємств та організацій має здійснюватися виключно на пленарних засіданнях обласної Ради.  

Також Анатолій Олійник побажав усім керівникам творчого натхнення, нових досягнень, підтримки і розуміння від колективів, а також вдалих та креативних рішень на займаних посадах.

 

 

 

 

Повернутись Створено: 21 червня 2018 року, 16:05 Переглядів: 673

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація