23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Рада Церков та релігійних організацій Вінниччини підбила підсумки своєї діяльності Роздрукувати

9 грудня в селекторній залі облдержадміністрації Рада церков та релігійних організацій Вінниччини за участю керівництва області провела підсумкове засідання своєї діяльності у 2016 році.

Святих отців різних конфесій привітали голова облдержадміністрації Валерій Коровій та перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська. Крім того, участь у заході взяли заступник голови ОДА Ігор Івасюк, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, начальник управління у справах національностей та релігій Ігор Салецький, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Світлана Василюк.

Протягом зустрічі відбулась презентація спільних соціально-значущих проектів органів державної влади і релігійних організацій Вінниччини у 2016 році та заходів з нагоди відзначення в області 500-річчя Реформації.

За підсумками діяльності релігійних конфесій у 2016 році були визначені пріоритетні напрями на 2017 рік. Серед них – проведення науково-практичної конференції «Духовна сім’я – основа міцної держави», проведення в загальноосвітніх закладах м. Вінниці та області виховних годин на тему: «1917 – 2017 роки – історичні уроки минулого століття. Духовний аспект» та відзначення 500-річчя Реформації.

Повернутись Створено: 9 грудня 2016 року, 15:49 Переглядів: 962

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація