Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Рада Церков та релігійних організацій Вінниччини підбила підсумки своєї діяльності Роздрукувати

9 грудня в селекторній залі облдержадміністрації Рада церков та релігійних організацій Вінниччини за участю керівництва області провела підсумкове засідання своєї діяльності у 2016 році.

Святих отців різних конфесій привітали голова облдержадміністрації Валерій Коровій та перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська. Крім того, участь у заході взяли заступник голови ОДА Ігор Івасюк, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, начальник управління у справах національностей та релігій Ігор Салецький, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Світлана Василюк.

Протягом зустрічі відбулась презентація спільних соціально-значущих проектів органів державної влади і релігійних організацій Вінниччини у 2016 році та заходів з нагоди відзначення в області 500-річчя Реформації.

За підсумками діяльності релігійних конфесій у 2016 році були визначені пріоритетні напрями на 2017 рік. Серед них – проведення науково-практичної конференції «Духовна сім’я – основа міцної держави», проведення в загальноосвітніх закладах м. Вінниці та області виховних годин на тему: «1917 – 2017 роки – історичні уроки минулого століття. Духовний аспект» та відзначення 500-річчя Реформації.

Повернутись Створено: 9 грудня 2016 року, 15:49 Переглядів: 1034

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація