Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Рада Європи оцінює кращі практики місцевого самоврядування Роздрукувати

У Києві триває робота конкурсної комісії Конкурсу Ради Європи «Кращі практики місцевого самоврядування» в рамках програми «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні». Днями відбулося друге засідання конкурсної комісії, під час якого прокоментовано результати оцінювання понад 260 анкет учасників, підготовлено проект рейтингової таблиці на основі остаточних результатів оцінювання для визначення учасників ІІ туру Конкурсу.

На свою оцінку чекають і органи місцевого самоврядування Вінницької області, сільські, міські і районні ради якої подавали заявки на конкурс. Як відомо, другий тур оцінювання конкурсною комісією буде завершено до 8 листопада 2013 року.

Довідково: Учасниками Конкурсу є органи місцевого самоврядування всіх рівнів, які подали проекти за тематикою: співробітництво громад, місцеві ресурси, демократія участі. 

Участь в Конкурсі кращих практик надає можливість оцінити поточну діяльність органу місцевого самоврядування та стан розвитку своєї громади у порівнянні з іншими, набути нові знання та обмінятися досвідом, отримати відзнаку Ради Європи та здобути публічне визнання свого успіху. 

Відзначення громад-переможців відбудеться до Дня місцевого самоврядування на Урочистій Церемонії нагородження фіналістів та переможців Конкурсу за участю керівництва Ради Європи, Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, органів місцевого самоврядування та їх асоціацій, засобів масової інформації.

 

Повернутись Створено: 22 жовтня 2013 року, 14:32 Переглядів: 930

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація