Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Рада Європи оцінює кращі практики місцевого самоврядування Роздрукувати

У Києві триває робота конкурсної комісії Конкурсу Ради Європи «Кращі практики місцевого самоврядування» в рамках програми «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні». Днями відбулося друге засідання конкурсної комісії, під час якого прокоментовано результати оцінювання понад 260 анкет учасників, підготовлено проект рейтингової таблиці на основі остаточних результатів оцінювання для визначення учасників ІІ туру Конкурсу.

На свою оцінку чекають і органи місцевого самоврядування Вінницької області, сільські, міські і районні ради якої подавали заявки на конкурс. Як відомо, другий тур оцінювання конкурсною комісією буде завершено до 8 листопада 2013 року.

Довідково: Учасниками Конкурсу є органи місцевого самоврядування всіх рівнів, які подали проекти за тематикою: співробітництво громад, місцеві ресурси, демократія участі. 

Участь в Конкурсі кращих практик надає можливість оцінити поточну діяльність органу місцевого самоврядування та стан розвитку своєї громади у порівнянні з іншими, набути нові знання та обмінятися досвідом, отримати відзнаку Ради Європи та здобути публічне визнання свого успіху. 

Відзначення громад-переможців відбудеться до Дня місцевого самоврядування на Урочистій Церемонії нагородження фіналістів та переможців Конкурсу за участю керівництва Ради Європи, Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, органів місцевого самоврядування та їх асоціацій, засобів масової інформації.

 

Повернутись Створено: 22 жовтня 2013 року, 14:32 Переглядів: 1048

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація