23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Рада національно-культурних товариств Вінниччини та Рада національних спільнот України підписали угоду про співпрацю Роздрукувати

15 грудня в конференц-залі арт-галереї «Інтер-шик» відбулося спільне засідання Вінницької обласної Ради церков і релігійних організацій та Ради національно-культурних товариств Вінниччини.

Зібрання проходило за участі голови обласної Ради Анатолія Олійника, голови облдержадміністрації Валерія Коровія, Вінницького міського голови Сергія Моргунова,  депутата обласної Ради, голови постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмили Станіславенко, депутата обласної Ради, заступника голови облдержадміністрації Олександра Крученюка, директора Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України Андрія Юраша, голів райдержадміністрацій, членів Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій, членів Ради національних спільнот України, науковців, істориків та громадськості.

– Насамперед хочу подякувати вам за таку толерантну та результативну міжконфесійну співпрацю у форматі Ради церков, – сказав у вітальному слові Анатолій Олійник. – Вмінню конструктивної дискусії та етичності вирішення складних питань у вас можна повчитися.

Також Анатолій Дмитрович зазначив, що за період роботи депутатського корпусу 7 скликання вже проведено 26 сесій обласної Ради та прийнято 508 рішень, серед яких - і рішення стосовно фінансової підтримки програми розвитку та підтримки релігійних громад і культурних меншин області.

– Незважаючи на непростий період в 2014 році, обласна влада виділила кошти, аби пришвидшити введення в експлуатацію Центру національних культур Вінниччини, який сьогодні є ефективним та потрібним, – сказав Анатолій Олійник.

В ході проведення засідання начальник управління у справах національностей та релігій  облдержадміністрації  Ігор Салецький прозвітував про діяльність управління за 2017 рік.

Також виступили всі представники Вінницької обласної Ради церков та релігійних організацій, члени обласної Ради представників національно-культурних товариств та Всеукраїнської Ради церков і релігійних організацій.

В рамках спільного засідання було підписано угоду про співпрацю між Радою національно-культурних товариств Вінниччини та Радою національних спільнот України.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили подяки  головуючому Ради Церков та релігійних організацій – голові Подільської конференції Церкви Адвентистів сьомого Дня Михайлу Вільчинському, голові Ради національно-культурних товариств Вінниччини Володимиру Кочелабі, голові Вінницького обласного грузинського товариства «Арго» Нарсіа Мерабі Патікоєвичу та директору Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України Андрію Юрашу.

В плані спільного засідання – перевибори голів Ради церков та релігійних організацій і Ради національно-культурних товариств Вінниччини та науково-практична конференція «1917-2017 роки – історичні уроки минулого століття. Духовний та міжнаціональний аспект».   

 

Повернутись Створено: 15 грудня 2017 року, 15:52
Оновлено: 15 грудня 2017 року, 15:02
Переглядів: 699

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація