Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Рада національно-культурних товариств Вінниччини та Рада національних спільнот України підписали угоду про співпрацю Роздрукувати

15 грудня в конференц-залі арт-галереї «Інтер-шик» відбулося спільне засідання Вінницької обласної Ради церков і релігійних організацій та Ради національно-культурних товариств Вінниччини.

Зібрання проходило за участі голови обласної Ради Анатолія Олійника, голови облдержадміністрації Валерія Коровія, Вінницького міського голови Сергія Моргунова,  депутата обласної Ради, голови постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмили Станіславенко, депутата обласної Ради, заступника голови облдержадміністрації Олександра Крученюка, директора Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України Андрія Юраша, голів райдержадміністрацій, членів Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій, членів Ради національних спільнот України, науковців, істориків та громадськості.

– Насамперед хочу подякувати вам за таку толерантну та результативну міжконфесійну співпрацю у форматі Ради церков, – сказав у вітальному слові Анатолій Олійник. – Вмінню конструктивної дискусії та етичності вирішення складних питань у вас можна повчитися.

Також Анатолій Дмитрович зазначив, що за період роботи депутатського корпусу 7 скликання вже проведено 26 сесій обласної Ради та прийнято 508 рішень, серед яких - і рішення стосовно фінансової підтримки програми розвитку та підтримки релігійних громад і культурних меншин області.

– Незважаючи на непростий період в 2014 році, обласна влада виділила кошти, аби пришвидшити введення в експлуатацію Центру національних культур Вінниччини, який сьогодні є ефективним та потрібним, – сказав Анатолій Олійник.

В ході проведення засідання начальник управління у справах національностей та релігій  облдержадміністрації  Ігор Салецький прозвітував про діяльність управління за 2017 рік.

Також виступили всі представники Вінницької обласної Ради церков та релігійних організацій, члени обласної Ради представників національно-культурних товариств та Всеукраїнської Ради церков і релігійних організацій.

В рамках спільного засідання було підписано угоду про співпрацю між Радою національно-культурних товариств Вінниччини та Радою національних спільнот України.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили подяки  головуючому Ради Церков та релігійних організацій – голові Подільської конференції Церкви Адвентистів сьомого Дня Михайлу Вільчинському, голові Ради національно-культурних товариств Вінниччини Володимиру Кочелабі, голові Вінницького обласного грузинського товариства «Арго» Нарсіа Мерабі Патікоєвичу та директору Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України Андрію Юрашу.

В плані спільного засідання – перевибори голів Ради церков та релігійних організацій і Ради національно-культурних товариств Вінниччини та науково-практична конференція «1917-2017 роки – історичні уроки минулого століття. Духовний та міжнаціональний аспект».   

 

Повернутись Створено: 15 грудня 2017 року, 15:52
Оновлено: 15 грудня 2017 року, 15:02
Переглядів: 783

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація