13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Рада регіонів Роздрукувати

Очільники областей обговорили з Президентом впровадження реформ

8 грудня голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у засіданні Ради Регіонів на чолі з Президентом України Віктором Януковичем. Зібрання відбулося на Дніпропетровщині у селі Майське.
Головними питаннями порядку денного були: завдання органів державної влади щодо забезпечення впровадження реформ на регіональному рівні; стратегічні завдання національної аграрної політики та впровадження земельної реформи в регіонах; реформа медичного обслуговування та роль місцевих органів влади в її реалізації; план роботи Ради Регіонів на 2012 рік.

На самому початку розмови із очільниками областей Президент України наголосив, що ефективне запровадження реформ є запорукою майбутнього України та її успішного розвитку.
– Реалізація реформ є непростим, а інколи навіть болючим процесом – однак без цього держава не може ефективно розвиватися, – сказав Віктор Янукович.
Якнайшвидшого впровадження, на думку глави держави, вимагає реформа охорони здоров’я, яка на сьогодні випробовується у 3-х областях.
– Початок є. Він позитивний. Зараз дуже важливо, щоб ми набрали в цьому питанні оптимальну швидкість. І безумовно, Україна використовуватиме в проведенні медичної реформи світовий досвід, – підкреслив Президент.
Водночас Віктор Янукович наголосив, що чиновники, які з будь-яких причин зволікатимуть із втіленням реформ, нестимуть за це відповідальність.

Члени Ради регіонів ухвалили рішення, щоб наступне засідання провести в лютому 2012 року в Києві, а після столиці Рада регіонів відбудеться в квітні в Харкові.


 

Повернутись Створено: 9 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 834

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація