Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Рада регіонів Роздрукувати

Очільники областей обговорили з Президентом впровадження реформ

8 грудня голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у засіданні Ради Регіонів на чолі з Президентом України Віктором Януковичем. Зібрання відбулося на Дніпропетровщині у селі Майське.
Головними питаннями порядку денного були: завдання органів державної влади щодо забезпечення впровадження реформ на регіональному рівні; стратегічні завдання національної аграрної політики та впровадження земельної реформи в регіонах; реформа медичного обслуговування та роль місцевих органів влади в її реалізації; план роботи Ради Регіонів на 2012 рік.

На самому початку розмови із очільниками областей Президент України наголосив, що ефективне запровадження реформ є запорукою майбутнього України та її успішного розвитку.
– Реалізація реформ є непростим, а інколи навіть болючим процесом – однак без цього держава не може ефективно розвиватися, – сказав Віктор Янукович.
Якнайшвидшого впровадження, на думку глави держави, вимагає реформа охорони здоров’я, яка на сьогодні випробовується у 3-х областях.
– Початок є. Він позитивний. Зараз дуже важливо, щоб ми набрали в цьому питанні оптимальну швидкість. І безумовно, Україна використовуватиме в проведенні медичної реформи світовий досвід, – підкреслив Президент.
Водночас Віктор Янукович наголосив, що чиновники, які з будь-яких причин зволікатимуть із втіленням реформ, нестимуть за це відповідальність.

Члени Ради регіонів ухвалили рішення, щоб наступне засідання провести в лютому 2012 року в Києві, а після столиці Рада регіонів відбудеться в квітні в Харкові.


 

Повернутись Створено: 9 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 884

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація