23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Рада регіонів Роздрукувати

Очільники областей обговорили з Президентом впровадження реформ

8 грудня голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у засіданні Ради Регіонів на чолі з Президентом України Віктором Януковичем. Зібрання відбулося на Дніпропетровщині у селі Майське.
Головними питаннями порядку денного були: завдання органів державної влади щодо забезпечення впровадження реформ на регіональному рівні; стратегічні завдання національної аграрної політики та впровадження земельної реформи в регіонах; реформа медичного обслуговування та роль місцевих органів влади в її реалізації; план роботи Ради Регіонів на 2012 рік.

На самому початку розмови із очільниками областей Президент України наголосив, що ефективне запровадження реформ є запорукою майбутнього України та її успішного розвитку.
– Реалізація реформ є непростим, а інколи навіть болючим процесом – однак без цього держава не може ефективно розвиватися, – сказав Віктор Янукович.
Якнайшвидшого впровадження, на думку глави держави, вимагає реформа охорони здоров’я, яка на сьогодні випробовується у 3-х областях.
– Початок є. Він позитивний. Зараз дуже важливо, щоб ми набрали в цьому питанні оптимальну швидкість. І безумовно, Україна використовуватиме в проведенні медичної реформи світовий досвід, – підкреслив Президент.
Водночас Віктор Янукович наголосив, що чиновники, які з будь-яких причин зволікатимуть із втіленням реформ, нестимуть за це відповідальність.

Члени Ради регіонів ухвалили рішення, щоб наступне засідання провести в лютому 2012 року в Києві, а після столиці Рада регіонів відбудеться в квітні в Харкові.


 

Повернутись Створено: 9 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 822

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація