23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Рада регіонів Роздрукувати

Віктор Янукович пообіцяв регіонам фінансове стимулювання

Під час засідання Ради регіонів, у якому брав участь голова обласної Ради Сергій Татусяк, Президент України Віктор Янукович наголосив, що модель стимулювання розвитку регіонів буде вдосконалюватися.

На думку Глави держави, від традиційного фінансування «згори» розвитку базових галузей економіки потрібно перейти до багаторівневої моделі стимулювання - одразу на загальнодержавному, регіональному і місцевому рівнях.
– Хочу нагадати вам, що наше спільне гасло «Сильні регіони - сильна держава». Настав час реалізувати це гасло на практиці, - підкреслив Президент.
Віктор Янукович звернув увагу присутніх на те, що ефективність роботи влади всіх рівнів буде оцінюватися за критерієм підвищення рівня доходів людей, за кількістю нових робочих місць, за рівнем зростання економічної активності на місцях, за темпами покращення якості життя громадян.
Президент вважає, що досягнення стабільного регіонального розвитку напряму пов’язано з ефективним розвитком сільських територій.
– Реформи, які ми зараз з вами започатковуємо, спрямовані на розвиток агропромислового сектору економіки, на справедливе фінансування регіонів, - сказав Глава держави.
Першочерговими завданнями влади всіх рівнів у цьому контексті Президент назвав гарантування зайнятості сільського населення, створення нових робочих місць, стимулювання молодих спеціалістів до участі в розбудові рідних сіл.
Також Віктор Янукович висловився за доцільність проведення зустрічі місцевих керівників та урядовців для обговорення актуальних питань регіонального розвитку й реалізації діючих державних програм. «Повинна бути серйозна і відповідальна розмова за участю керівників регіонів різних рівнів і органів виконавчої влади - міністерств, всіх, хто бере участь у питаннях розвитку територій або тих чи інших державних програм», - наголосив Глава держави.

 

Повернутись Створено: 19 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1259

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація