13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Рада регіонів Роздрукувати

Віктор Янукович пообіцяв регіонам фінансове стимулювання

Під час засідання Ради регіонів, у якому брав участь голова обласної Ради Сергій Татусяк, Президент України Віктор Янукович наголосив, що модель стимулювання розвитку регіонів буде вдосконалюватися.

На думку Глави держави, від традиційного фінансування «згори» розвитку базових галузей економіки потрібно перейти до багаторівневої моделі стимулювання - одразу на загальнодержавному, регіональному і місцевому рівнях.
– Хочу нагадати вам, що наше спільне гасло «Сильні регіони - сильна держава». Настав час реалізувати це гасло на практиці, - підкреслив Президент.
Віктор Янукович звернув увагу присутніх на те, що ефективність роботи влади всіх рівнів буде оцінюватися за критерієм підвищення рівня доходів людей, за кількістю нових робочих місць, за рівнем зростання економічної активності на місцях, за темпами покращення якості життя громадян.
Президент вважає, що досягнення стабільного регіонального розвитку напряму пов’язано з ефективним розвитком сільських територій.
– Реформи, які ми зараз з вами започатковуємо, спрямовані на розвиток агропромислового сектору економіки, на справедливе фінансування регіонів, - сказав Глава держави.
Першочерговими завданнями влади всіх рівнів у цьому контексті Президент назвав гарантування зайнятості сільського населення, створення нових робочих місць, стимулювання молодих спеціалістів до участі в розбудові рідних сіл.
Також Віктор Янукович висловився за доцільність проведення зустрічі місцевих керівників та урядовців для обговорення актуальних питань регіонального розвитку й реалізації діючих державних програм. «Повинна бути серйозна і відповідальна розмова за участю керівників регіонів різних рівнів і органів виконавчої влади - міністерств, всіх, хто бере участь у питаннях розвитку територій або тих чи інших державних програм», - наголосив Глава держави.

 

Повернутись Створено: 19 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1292

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація