23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Радикальні сили залишили область без бюджету Роздрукувати

Позачергова 21 сесія обласної Ради 6 скликання 25 січня не завершила свою роботу, у зв’язку із захопленням адміністративної будівлі Ради. Депутати навіть не встигли ухвалити порядок денний і виконати головну домовленість з представниками опозиційних сил.

А саме: ухвалити обласний бюджет на 2014 рік, внести зміни до бюджету та розглянути й прийняти звернення обласної Ради до Президента України та Верховної Ради України щодо суспільно-політичної ситуації в державі.

Нагадаємо, у переддень сесії на засіданні президії облради, у результаті перемовин із представниками політичних партій-членів Всеукраїнського об’єднання «Майдан», громадських організацій, було досягнуто домовленостей про винесення на обговорення сесії вимог, викладених у їхньому зверненні. Було прийняте рішення про включення цього питання в порядок денний пленарного засідання.

Однак, дії, пов’язані з захопленням приміщення, завадили голові обласної Ради С.Татусяку перейти до розгляду порядку денного сесії. Вони також завадили Вінницькій обласній Раді затвердити обласний бюджет на поточний 2014 рік.

Як наслідок, 735 місцевих бюджетів (районних, міських, селищних, сільських) не можуть бути прийняті. Бо, відповідно до Бюджетного кодексу України, вони ухвалюються після бюджету обласного.

На сьогодні вже надходять скарги від вінничан щодо неможливості отримання певних послуг, у зв’язку з відсутністю фінансування. Наприклад, під загрозою забезпечення процедура гемодіалізу, що необхідна людям із хворими нирками. Ризикує зупинитися підвезення школярів до своїх навчальних закладів, їхнє гаряче харчування. Місто Вінниця не може запустити в роботу 15 нових муніципальних автобусів, без найнеобхіднішого залишаються дитячі будинки, інтернати тощо.

Обласна Рада закликає представників політичних та громадських організацій, котрі наразі захопили приміщення облради, зважити на всі негативні наслідки, до яких приведе блокування роботи обласної Ради, та розглянути можливість відстоювання своїх вимог шляхом мирних акцій без захоплення будівель.

 

Повернутись Створено: 27 січня 2014 року, 15:19 Переглядів: 819

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація