Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Радикальні сили залишили область без бюджету Роздрукувати

Позачергова 21 сесія обласної Ради 6 скликання 25 січня не завершила свою роботу, у зв’язку із захопленням адміністративної будівлі Ради. Депутати навіть не встигли ухвалити порядок денний і виконати головну домовленість з представниками опозиційних сил.

А саме: ухвалити обласний бюджет на 2014 рік, внести зміни до бюджету та розглянути й прийняти звернення обласної Ради до Президента України та Верховної Ради України щодо суспільно-політичної ситуації в державі.

Нагадаємо, у переддень сесії на засіданні президії облради, у результаті перемовин із представниками політичних партій-членів Всеукраїнського об’єднання «Майдан», громадських організацій, було досягнуто домовленостей про винесення на обговорення сесії вимог, викладених у їхньому зверненні. Було прийняте рішення про включення цього питання в порядок денний пленарного засідання.

Однак, дії, пов’язані з захопленням приміщення, завадили голові обласної Ради С.Татусяку перейти до розгляду порядку денного сесії. Вони також завадили Вінницькій обласній Раді затвердити обласний бюджет на поточний 2014 рік.

Як наслідок, 735 місцевих бюджетів (районних, міських, селищних, сільських) не можуть бути прийняті. Бо, відповідно до Бюджетного кодексу України, вони ухвалюються після бюджету обласного.

На сьогодні вже надходять скарги від вінничан щодо неможливості отримання певних послуг, у зв’язку з відсутністю фінансування. Наприклад, під загрозою забезпечення процедура гемодіалізу, що необхідна людям із хворими нирками. Ризикує зупинитися підвезення школярів до своїх навчальних закладів, їхнє гаряче харчування. Місто Вінниця не може запустити в роботу 15 нових муніципальних автобусів, без найнеобхіднішого залишаються дитячі будинки, інтернати тощо.

Обласна Рада закликає представників політичних та громадських організацій, котрі наразі захопили приміщення облради, зважити на всі негативні наслідки, до яких приведе блокування роботи обласної Ради, та розглянути можливість відстоювання своїх вимог шляхом мирних акцій без захоплення будівель.

 

Повернутись Створено: 27 січня 2014 року, 15:19 Переглядів: 916

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація