21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Радикальні сили залишили область без бюджету Роздрукувати

Позачергова 21 сесія обласної Ради 6 скликання 25 січня не завершила свою роботу, у зв’язку із захопленням адміністративної будівлі Ради. Депутати навіть не встигли ухвалити порядок денний і виконати головну домовленість з представниками опозиційних сил.

А саме: ухвалити обласний бюджет на 2014 рік, внести зміни до бюджету та розглянути й прийняти звернення обласної Ради до Президента України та Верховної Ради України щодо суспільно-політичної ситуації в державі.

Нагадаємо, у переддень сесії на засіданні президії облради, у результаті перемовин із представниками політичних партій-членів Всеукраїнського об’єднання «Майдан», громадських організацій, було досягнуто домовленостей про винесення на обговорення сесії вимог, викладених у їхньому зверненні. Було прийняте рішення про включення цього питання в порядок денний пленарного засідання.

Однак, дії, пов’язані з захопленням приміщення, завадили голові обласної Ради С.Татусяку перейти до розгляду порядку денного сесії. Вони також завадили Вінницькій обласній Раді затвердити обласний бюджет на поточний 2014 рік.

Як наслідок, 735 місцевих бюджетів (районних, міських, селищних, сільських) не можуть бути прийняті. Бо, відповідно до Бюджетного кодексу України, вони ухвалюються після бюджету обласного.

На сьогодні вже надходять скарги від вінничан щодо неможливості отримання певних послуг, у зв’язку з відсутністю фінансування. Наприклад, під загрозою забезпечення процедура гемодіалізу, що необхідна людям із хворими нирками. Ризикує зупинитися підвезення школярів до своїх навчальних закладів, їхнє гаряче харчування. Місто Вінниця не може запустити в роботу 15 нових муніципальних автобусів, без найнеобхіднішого залишаються дитячі будинки, інтернати тощо.

Обласна Рада закликає представників політичних та громадських організацій, котрі наразі захопили приміщення облради, зважити на всі негативні наслідки, до яких приведе блокування роботи обласної Ради, та розглянути можливість відстоювання своїх вимог шляхом мирних акцій без захоплення будівель.

 

Повернутись Створено: 27 січня 2014 року, 15:19 Переглядів: 840

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація