21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Райони Вінниччини почали звітувати про триквартальну роботу Роздрукувати

7 жовтня розпочалися звіти голів районних державних адміністрацій та міських голів міст обласного значення щодо результатів їхньої господарської діяльності за 9 місяців поточного року.

Доповіді очільників районів стосувалися виконання доручень голови обласної державної адміністрації у 10-ти напрямах соціально-економічного розвитку територій – охорона здоров’я, освіта, агропромисловий комплекс, будівництво, соціальна політика, податкова система, житлово-комунальне господарство, культура, питання укладання соціальних угод та облаштування центрів надання адміністративних послуг.

На відміну від попередніх звітів, які відбувалися безпосередньо у районах, цього разу регіональні очільники про триквартальну роботу доповідали у Вінниці. Формат роботи такий – чотири-п’ять районів (голови РДА, районних рад та начальники галузевих управлінь) у приміщенні облдержадміністрації збираються разом, відтак доповідач звітує не тільки перед керівництвом області, а й своїми колегами з інших районів.

– Ми вирішили таким чином звести кілька районів, щоб вони могли оцінити, що робить сусід, – прокоментував новацію голова ОДА Іван Мовчан.

Він вважає, що так кожен район зможе більш об’єктивно оцінити свій місцевий ресурс і, виходячи з цього, впроваджувати зміни, відповідно до поставлених з області завдань.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, котрий брав участь у заході, зазначив, що результати попередніх звітів повідомлялися у Кабінет Міністрів. Відтак нещодавно на засіданні уряду Прем’єр-міністром України було визнано, що Вінниччина найефективніше втілює в життя соціальні ініціативи Президента Віктора Януковича.

– Але головне, що нам вдалося досягти у такому форматі роботи – це зрушити з місця ініціативність громад, зробити їх солідарними у вирішенні своїх проблем, – зауважив І.Кревський.

Про громадську активність свідчить хоча б участь громад у різноманітних конкурсних програмах. За словами 1-го заступника голови облради, цьогоріч на обласний конкурс проектів розвитку надійшло понад 300 заявок (минулими роками ледь більше ста), ще 50 проектів було подано до міжнародних фондів.

Ігор Кревський наголосив, що у цій роботі мають бути активними насамперед депутати рад усіх рівнів, котрих на Вінниччині нараховується понад 13 тисяч.

Як повідомив голова ОДА, за підсумками звітів буде складено рейтинг районів, відповідно до виконаних ними доручень.

 

Повернутись Створено: 7 жовтня 2013 року, 17:19 Переглядів: 710

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація