Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Райони Вінниччини почали звітувати про триквартальну роботу Роздрукувати

7 жовтня розпочалися звіти голів районних державних адміністрацій та міських голів міст обласного значення щодо результатів їхньої господарської діяльності за 9 місяців поточного року.

Доповіді очільників районів стосувалися виконання доручень голови обласної державної адміністрації у 10-ти напрямах соціально-економічного розвитку територій – охорона здоров’я, освіта, агропромисловий комплекс, будівництво, соціальна політика, податкова система, житлово-комунальне господарство, культура, питання укладання соціальних угод та облаштування центрів надання адміністративних послуг.

На відміну від попередніх звітів, які відбувалися безпосередньо у районах, цього разу регіональні очільники про триквартальну роботу доповідали у Вінниці. Формат роботи такий – чотири-п’ять районів (голови РДА, районних рад та начальники галузевих управлінь) у приміщенні облдержадміністрації збираються разом, відтак доповідач звітує не тільки перед керівництвом області, а й своїми колегами з інших районів.

– Ми вирішили таким чином звести кілька районів, щоб вони могли оцінити, що робить сусід, – прокоментував новацію голова ОДА Іван Мовчан.

Він вважає, що так кожен район зможе більш об’єктивно оцінити свій місцевий ресурс і, виходячи з цього, впроваджувати зміни, відповідно до поставлених з області завдань.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, котрий брав участь у заході, зазначив, що результати попередніх звітів повідомлялися у Кабінет Міністрів. Відтак нещодавно на засіданні уряду Прем’єр-міністром України було визнано, що Вінниччина найефективніше втілює в життя соціальні ініціативи Президента Віктора Януковича.

– Але головне, що нам вдалося досягти у такому форматі роботи – це зрушити з місця ініціативність громад, зробити їх солідарними у вирішенні своїх проблем, – зауважив І.Кревський.

Про громадську активність свідчить хоча б участь громад у різноманітних конкурсних програмах. За словами 1-го заступника голови облради, цьогоріч на обласний конкурс проектів розвитку надійшло понад 300 заявок (минулими роками ледь більше ста), ще 50 проектів було подано до міжнародних фондів.

Ігор Кревський наголосив, що у цій роботі мають бути активними насамперед депутати рад усіх рівнів, котрих на Вінниччині нараховується понад 13 тисяч.

Як повідомив голова ОДА, за підсумками звітів буде складено рейтинг районів, відповідно до виконаних ними доручень.

 

Повернутись Створено: 7 жовтня 2013 року, 17:19 Переглядів: 771

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація